Dallas Stars cz Výměny a spekulace z NHL
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání  

Výměny a spekulace v NHL

červen 2007

Žádný velký kšefty

30. 6. 2007 Vancouver, Anaheim ani Tampa Bay nebudou na trhu s volnými hráči příliš aktivní. Spíše než velké hvězdy budou lovit užitečné hráče druhého sledu. Anaheim bude dělat velké nákupy jen v případě, že by Teemu Selänne či Scott Niedermayer oznámili konec kariéry v NHL.

Daniel Briere se prý do Buffala nevrátí

30. 6. 2007 Dlouho se mluvilo o tom, že Briere bude pro Sabres prioritou. Nyní je však jasné, že tomu tak není. Dostal o 1 milion horší nabídku smlouvy než Chris Drury. 5 milionů za sezónu se mu zdá málo, vyzkouší si tedy trh s volnými hráči. Na něm může dostat i něco mezi 6-7 miliony dolarů.

Paul Kariya, Jason Blake, Slava Kozlov!

30. 6. 2007 Tito tři hráči jsou nejčastěji spojování se Stars jako možné budoucí posily. Kariya se prý do Nashvillu nevrátí, uvidíme ale, zda-li bude mít zájem o to hrát v Dallasu. Přece jen mu mohou zavolat z Anaheimu, Detroitu, Vancouveru, atd. Jason Blake by si prý rád zahrál po boku Mika Modana.

Michael Nylander asi zůstane v Rangers

27. 6. 2007 Tento švédský útočníky by mohl s Rangers v nejbližší době uzavřít novou smlouvu. Vše nasvědčuje tomu, že zájem na podpisu nové smlouvy je z obou stran.

Kam zamíří Paul Kariya?

27. 6. 2007 Zatím není jasné, kam zamíří Paul Kariya. Představitelé Nashvillu již prohlásili, že by ho rádi udrželi v týmu. Zájem o něj mají i Toronto Maple Leafs, Montreal Canadiens a New York Islanders.

Situace v NY Islanders

24. 6. 2007 Islanders nevymění Ryana Smythe před 1. červecem do jiného klubu. Naopak s ním budou intenzivně vyjednívat o návrhu nové smlouvy. Výměně Jasona Blakea by se ale nebránili, tedy pokud přijde dobrá nabídka. Jason Blake v nedávné době odmítl návrh tříleté smlouvy znějící na 10 milionů dolarů.

Trojvýměna na obzoru?

24. 6. 2007 Oilers, Flyers a Hurricanes prý pracují na trojvýměně. Carolina by získala Joni Pitkanena, do Edmontonu by se přestěhoval Erik Cole a do Philadelhie by šel Raffi Torres. GM Edmontonu však možnost výměny popřel. Tak uvidíme.

Scott Hannan jedná o smlouvě

24. 6. 2007 Scott Hannan vyjednává se Sharks o nové smlouvě. Pokud by k dohodě nedošlo, na trhu volných hráčů se příliš dlouho neohřeje.

Atlanta nemá zájem o Tkachuka

24. 6. 2007 Atlanta nepodepíše novou smlouvu s Keithem Tkachukem, ten by se tak mohl vrátit zpět do St. Louis. Jeho plat by se mohl pohybovat kolem 3,5 milionu dolarů. Zatím však není jasné, jestli budou mít Blues zájem.

Carolina shání obránce

24. 6. 2007 Hurricanes se snaží posílit o obránce. Zatím jejich veškerá snaha přišla vniveč. Canes se snaží zbavit neposlušného Antona Babčuka, nikdo o nej však neprojevil zájem. Carolina projevila eminentní zájem o obránce Flyers Joni Pitkanena.

Chtěný Ryan Smyth

24. 6. 2007 Ryan Smyth bude velmi žádaným hráčem na poli neomezených volných hráčů. Islanders se ho budou snažit udržet, nicméně zájem o něj mají i Calgary, Dallas, Detroit a Toronto. Detroit a Toronto však zřejmě nebudou mít dostatek financí, ledaže by se rozhodli někoho zbavit, respektive nepodepsat.

Marek Židlický další obětí?

24. 6. 2007 Marek Židlický by se mohl stát další obětí nashvillského výprodeje. Pokud by tak Predators skutečně učinili, jejich kádr by už vůbec nebyl konkurenceschopný.

Výměny na obzoru!

24. 6. 2007 V druhý den draftu bylo dojednáno či předjednáno mnoho výměn, které vyplavou na povrch dnes či v následujících dnech. Mluví se zejména o aktivitách Ottawy, Minnesoty, Edmontonu, LA, Anaheimu či NJ.

Tomáš Vokoun na Floridu!

22. 6. 2007 Tomáš Vokoun by měl být ještě dnes vyměněný na Floridu. Do Nashvillu by měl putovat výběr v prvním a dva výběry ve druhém kole draftu.

Výměna Edmonton-Ottawa?

Edmonton prý má zájem o Wada Reddena a Antoina Vermetta a nabízí za ně Shawna Horcoffa a Jasona Smithe. Ottawa by však namísto Horcoffa chtěla spíše Joffrey Lupula. Senators se navíc chtějí zbavit Martina Gerbera, zájem o nej by mohli mít Coyotes and Kings.

Manny Fernandez bude vyměněn!

22. 6. 2007 Tento brankář Wild by měl být dnes vyměněn. Pravděpodobně do Bostonu, ale je také možné, že do hry o něj ještě někdo vstoupí. Například někdo ze čtveřice Toronto Maple Leafs, Los Angeles Kings, Tampa Bay Lightning nebo Phoenix Coyotes.

Adrian Aucoin dnes změní dres!

22. 6. 2007 Tento chicagský obránce by měl dnes změnit dres. Kývl na výměnu do Calgary, měl totiž ve smlouvě klauzuli no trade. Za koho ale bude vyměněn, to zatím není jasné.

Doutnající Jarome Iginla

21. 6. 2007 Jarome Iginla zůstane i nadále v Calgary. V brzké době by měl podepsat prodloužení stávající smlouvy, plat by měl zůstat kolem 7 milionů dolarů. Flames tak přece jen nakonec asi podepíší i Iginlu i Kiprusoffa. Nemožné se stalo realitou.

Alexander Steen, Slava Kozlov?

20. 6. 2007 Předmětem zájmu Stars je prý útočník Toronta Alexander Steen. Stars se prý budou opět ucházet o služby Slavy Kozlova. Šance, že by však posílil kádr Stars je poměrně malá. Stars budou přece jen v prvním kole usilovat o jiné hráče. O Kozlova se popere mimo jiné i Detroit.

Stars kují pikle

19. 6. 2007 Podle zatím neověřených zpráv Stars prý mají zájem o nejmenovaného, nicméně kvalitního hráče Leafs. Vzhledem k tomu, že Leafs mnoho kvalitních hráčů nemají, může se v podstatě jednat jen o Matse Sundina nebo Darcy Tuckera, případně o nějakého obránce, například Tomáše Kaberleho.

Novinky z Floridy

16. 6. 2007 Jozef Stümpel by měl podle všeho i v příští sezóně působit v týmu Panthers. Méně jisté je setrvání Martina Gelinase. Pokud by vedení Gelinase neudrželo, potom mi není jasné, proč ho před uzávěrkou přestupů nevyměnili.

Velká výměna v Dallasu?

13. 6. 2007 Spekuluje se o tom, že Dallas by mohl během letošního vstupního draftu provést nějakou opravdu velkou výměnu. Zatím však nejsou žádné konkrétní údaje k dispozici. Zatím to vypadá jen na kachnu, ale snad to bude pravda.

Pierre Turgeon asi skončí!

12. 6. 2007 Pierre Turgeon by měl již brzy oznámit, že s profesionálním hokejem končí. Jeho ne příliš vydařená angažmá v Coloradu a Dallasu na tom mají svůj podíl. Věk se nedá zastavit. Turgeon nebyl nikdy rychlík, v nové NHL je však nedostatek rychlosti o to více vidět.

Mats Sundin brzy podepíše

11. 6. 2007 Kapitán Maple Leafs by měl již brzy podepsat novou dvouletou smlouvu, která by mu měla zaručit celkový příjem 11,5 milionu dolarů. Znamenalo by to, že Mats Sundin by mohl v Torontu i ukončit svou kariéru v NHL.

Bude Sergej Samsonov vykoupen ze smlouvy?

10. 6. 2007 Sergej Samsonov by mohl být vykoupen Canadiens ze smlouvy. Montrealskému klubu by se v následujích dvou letech počítala do platového stropu částka 1,2 milionu dolarů, případně 2,4 milionu hned v prvním roce po vykoupení. První varianta je ale pravděpodobnější. Případný zájemce o služby tohoto ruského hráče by pak nemusel ani moc utratit v porovnání s tím, jaká byla cena tohoto hráče na trhu ještě před rokem. Samsonov navíc bude chtít dokázat, že hokej hrát umí a jedna špatná sezóna byla výjimkou.

Ryan Smyth se do Edmontonu nevrátí

10. 6. 2007 NY Islanders vykoupili Alexeje Jašina ze smlouvy, budou tak mít více peněz na zaplacení megasmlouvy pro Ryana Smythe. Islanders budou rozhodně zájemcem číslo jedna o služby tohoto kanadského dříče. Colorado, Detroit, Toronto a New York Rangers budou následovat.

Florida shání gólmana!

8. 6. 2007 Panthers shání brankářskou jedničku. Momentálně jednají se San Jose, mají totiž zájem o Vesu Toskalu. Zájem však pravděpodobně projeví i o Manny Fernandeze a J. S. Giguera.

Flyers budou aktivní!

7. 6. 2007 Flyers budou na trhu volných hráčů hodně aktivní. Budou se snažit podepsat nějakého špičkového útočníka jako je Scott Gomez, Chris Drury nebo Daniel Briere a kvalitního obránce, v úvahu připadá například Kimmo Timonen, Teppo Numminen nebo Sheldon Souray.

Scott Hartnell si bude vybírat

3. 6. 2007 Tento teprve 25-letý útočník bude neomezeným volným agentem, nabídek dostane zřejmě hodně, rozhodovat bude pravděpodobně cena. Mírnou protekci by však mohl mít Edmonton, neboť bude chtít posilovat kádr a Hartnell pochází z města poblíž Edmontonu. Cena za něj by však mohla přesáhnout i 3 miliony za rok.

Michael Nylander bude chtít přidat!

3. 6. 2007 Tento švédský hráč svou kůži jen tak lehce nedá a při vyjednávání s NY Rangers zřejmě přitvrdí. Rangers mu nabízejí smlouvu na 3,75 milionu dolarů, on by však mohl požadovat mnohem více. Spekuluje se až o 4,25-5 milionech. Mezi potenciální zájemce o jeho služby patří Capitals, Oilers, Coyotes a možná taky Sabres a Devils.

Nikolaj Žerděv by uvítal výměnu

3. 6. 2007 Styl Kena Hitchcocka mu nesedí, proto by uvítal výměnu do jiného klubu. Asi takto by se dal shrnout postoj tohoto ruského hráče ke Columbusu. Momentálně se však čeká, kdo se v Columbusu ujme pozice GM, pak by se věci mohly pohnout kupředu. Nutno poznamenat, že náročnému trenérovi se zase nelíbí přístup tohoto ruského hráče. Nevraživost je vzájemná, výměna by tedy byla logickým řešením vhodným pro obě strany.

Mathieu Schneider prioritou

3. 6. 2007 Schneider zaznamenal jednu z nejlepších sezón ve své dosavadní kariéře, proto o něj vedení Red Wings tak stojí. Černého Petra tak dostane zřejmě obránce Markov, případně Todd Bertuzzi. Rudá Křídla se pochopitelně budou snažit podepsat všechny volné hráče, včetně Bertuzziho, problém ale bude v penězích, všechny si zkrátka nebudou moci dovolit.

Webhosting Web4U | Redakce | Diskuze | RSS | Propagace | Reklama u nás

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist