Dallas Stars cz Výměny a spekulace z NHL
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL

Výměny a spekulace v NHL

Březen 2004

Aktuální přestupové spekulace si můžete přečíst zde.

Dallas se snažil zbavit Bacashihui

26.3. Dallas Stars se velmi snažili před uzávěrkou přestupů vyměnit mladého nadějného brankáře Jasona Bacashihuu. Nabízeli ho například NYR za Martina Ručinského či Grega De Vriese.


Daniel Alfredsson spokojen s jednáním o nové smlouvě

26.3. Daniel Alfredsson se podle vlastních slov blíží podepsání nové smlouvy s Ottawou. Řekl, že obě strany mají zájem smlouvu podepsat a že jednání s klubem se vyvíjí dobrým směrem.

Ducks prý vymění jednoho z brankářů

23.3. Ducks by mohli po sezoně vyměnit některého ze současných brankářů. Navzdory velké smlouvě J. S. Giguera se mluví o možném odchodu Martina Gerbera. Šanci by totiž měl dostat Ilja Bryzgalov.


Luc Robitaille do Evropy ?

23.3. Luc Robitaille zvažuje možnost, že by hrál příští rok v Evropě v případě, že NHL nezačně v obvyklém říjnovém termínu.


McEachern na Floridu ?

23.3. Mluví se o zájmu Floridy o Shawna McEacherna. GM Rick Dudley si ho pamatuje ještě ze společného působení v Ottawě. Před uzávěrkou přestupů odmítli Thrashers několik nabídek ohledně McEacherna, takže by bylo s podivem, že by se chtěli vzdát jeho služeb.


Detroit chtěl Ručinského

23.3. Red Wings se snažili získat před uzávěrkou přestupů Martina Ručinského. Nabídka Vancouveru ale byla lepší.


Valerij Bure se k Panthers nevrátí

13.3. Valerij Bure nemá v úmyslu po skončení letošní sezony vrátit se k Panthers. Doufá, že u Stars na delší dobu zakotví. Dallas ale celkem určitě nevyužije opce, neboť plat přes 3 miliony dolarů je moc vysoký. Bure, pokud bude chtít v Dallasu zůstat i nadále, tak bude muset kývnout na podstatné snížení platu.


Eric Daze - budoucnost Blackhawks

13.3. Eric Daze figuruje i nadále v plánech Blackhawks. Mělo o něj zájem především Colorado, které když zjistilo, že Chicago Dazeho nevymění, zaměřilo svou pozornost na Matthew Barnabyho. Stejně tak se Chicago rozhodlo ponechat si Marka Bella, Tylera Arnasona a Bryana Berarda.


Podařená trojsměna

12.3. Do San Jose putuje Curtis Brown z Buffala, Buffalo získalo Mika Griera a Boston posílil o Andy Delmora a Brada Boyese.


Ottawa na jedničku

12.3. Podařilo se jim získat Grega De Vriese, který by jim mohl v play off hodně pomoci. Za De Vriese museli NYR dát Alexandra Girouxe a Karla Rachůnka. Zbavili se též Shanea Hnidyho, který posílil Nashville.


Toronto se snažilo

12.3. Získalo Rona Francise, Briana Leetche, nicméně brankářskou dvojku se jim získat nepodařilo.


Colorado posilovalo jako divé

12.3. Colotrado získalo za poslední měsíc 7 nových hráčů. Již dříve přišel Bob Boughner, Kurt Sauer a Darby Hendrickson, nyní posílili o Tommy Sala, Matthew Barnabyho, Chrise Grattona a Ossi Vaananena. Cena za Grattona a Vaananena byla poměrně vysoká - Derek Morris a Keith Ballard.


Vancouver byl aktivní

12.3. Vancouver posílil před uzávěrkou přestupů o 5 hráčů. Jsou jimi Martin Ručinský, Geoff Sanderson, Marc Bergevin, Sergej Varlamov a Sylvain Blouin.


Valerij Bure a Lubomír Sekeráš do Dallasu!

12.3. Dallas podepsal volného agenta Lubomíra Sekeráše na zbytek sezony. Sekeráš hrál letos v první švédské lize. Z Floridy Panthers přichází Valerij Bure, Stars obětovali Drew Bagnalla a výběr v draftu.


Chris Therien do Dallasu

8.3. Chris Therien se stal posilou týmu Stars. Philadelphia za něj získala výběr v osmém kole draftu roku 2004 a třetí výběr v draftu roku 2005.


Mark Messier nechce být vyměněn

8.3. Mark Messier nechce být vyměněn a stěhovat se tak kvůli play off do jiného týmu.


Vladimír Malachov do Philadelphie

8.3. Philadelphia posílila obranu, když získala obránce NY Rangers Vladimíra Malachova. Rangers získali výběr v druhém kole draftu roku 2005 a Ricka Kozaka.


Jeff O'Neill zůstává v Carolině

8.3. Jeff O'Neill nebude letos před uzávěrkou přestupů vyměněn do jiného klubu. Důvodem je především zranění ramene.


Dallas zatím vyčkává

7.3. Fanoušci Dallasu čekají na to, jak Stars odpoví na posilování jejich konkurentů v západní konferenci. Odpovědí je do jisté míry vynikající hra současného kádru. Je jasné, že pro případ zranění bude muset Dallas posílit. Vyměněn by mohl být Richard Matvichuk, se kterým pravděpodobně vedení pro příští sezonu nepočítá.


San Jose budou posilovat ?

7.3. Zranění Marco Sturma by mohlo znamenat, že se San Jose pokusí získat nějakou posilu. Mluví se o Martinu Ručinském, Shawnu McEachernovi či Jeffu O'Neillovi.


Toronto řeší otázku brankářské dvojky

7.3. Zájem Toronta se soustřeďuje na dvojku Anaheimu Martina Gerbera. Anaheim prý za něj požaduje draft a středně dobrého nadějného hráče.


New Jersey budou ještě nakupovat

7.3. New jersey prý ještě budou posilovat. přijít by mohl Miro Šatan, Jeff O'Neill, případně i Alexej Žitnik, Sean Hill či Brendan Witt.


Sýkora a Višněvskij mohou být vyměněni

7.3. Petr Sýkora je v současné době velmi žádaným zbožím. Zájem o něj má New Jersey, Dallas a několik dalších klubů. Ducks by mohl opustit i Vitalij Višněvskij.


NY Rangers pokračují ve výprodeji

7.3. Jako téměř jistý je prezentován odchod Martina Ručinského. Odejít by mohl i Matthew Barnaby a Mark Messier, případně i Greg de Vries a Vladimír Malachov.


Eric Daze do Colorada ?

7.3. Avalanche prý mají zájem o angažování Erica Dazeho. Prý už s jeho agentem dohadují podobu nové smlouvy. Zajímají se též o služby Jeffa O'Neilla. Důvodem je zklamání ze hry Teemu Selläneho. Vyměněn by mohl být i Derek Morris.


Bude Chris Pronger vyměněn ?

7.3. Chris Pronger je prý zklamán situací v klubu a žádá prý o výměnu. Dříve se mluvilo o zájmu Ottawy, nyní o zájmu Philadelphie. Ta prý ale ucukla, když zjistila, že cena za Prongera je první výběr v draftu, Joni Pitkanen a Simon Gagne.


Sean Hill a Jeff O'Neill na odchodu ?

7.3. Sean Hill prohlásil, že netrvá na klauzuli no trade, pokud budě vyměněn do týmu, který má šanci vyhrát SC. Je možné, že Carolina je vymění dohromady. Zájem má Toronto, New Jersey, Vancouver a Dallas.


Chris Simon do Calgary !

7.3. Calgary přitvrdilo, získalo totiž Chrise Simona a výběr v sedmém kole draftu roku 2004 za brankáře Jamie McLennana, Blaira Bettse a Grega Moora.


Dallas před výlovem

6.3. Dallas se snaží posílit. V hledáčku je Martin Ručinský, Jeff O'Neill, Petr Sýkora a obránce Greg de Vries.


Jan Hrdina do New Jersey

5.3. Z Phoenixu se do NJ stěhuje Jan Hrdina, do Phoenixu se přesune Michael Rupp a výběr v druhém kole draftu roku 2004.


Roman Turek na waiver listu

4.3. Flames umístili českého brankáře Romana Turka na waiver list. Dá se předpokládat, že díky jeho přemrštěné smlouvě o něj žádný z týmů neprojeví zájem.


Brad Norton do Washingtonu

4.3. Washington získal z waiver listu obránce Brada Nortona, naposledy hráče LA Kings.


Jon Sim do Pittsburghu

4.3. Pittsburgh získal z waiver listu útočníka Jona Sima, který naposledy působil v dresu Kings.


Chris Pronger zůstává v St. Louis

4.3. Chris Pronger nebude v této sezoně vyměněn a St. Louis se tak zřejmě pokusí dohodnout s ním na podpisu nové smlouvy.


Jim Dowd do Montrealu

4.3. Hráč Minnesoty Jim Dowd se stěhuje do Montrealu výměnou za výběr ve čtvrtém kole draftu.


Brent Johnson za Mika Sillingera

4.3. Blues vyměnili brankáře Brenta Johnsona za útočníka Coyotes Mika Sillingera.


Mikael Nylander do Bostonu

4.3. Boston Bruins získali další posilu. Do Bostonu se stěhuje Mikael Nylander. Washington získal druhý výběr draftu roku 2006.


Bryan Berard prý v Chicagu zůstane

4.3. Chicago se prý nehodlá vzdát služeb Bryana Berarda a počítá s ním i pro příští sezonu. Berard si pravděpodobně zahraje v dresu Black Hawks i v příští sezoně.


Toronto prý ještě posílí

4.3. Toronto by prý ještě rádo posílilo o jednoho hráče. Zájem prý mají o centra či defenzivního obránce. Zájem prý mají o Andrew Casselse, Sergeje Žoltoka, Lyla Odeleina či Seana Hilla.


Výměna Buffalo - Ottawa ?

4.3. Ottawa a Buffalo prý společně připravují výměnu. Shane Hnidy by se podle ní měl stěhovat do Buffala a opačným směrem pak Curtis Brown.


Brian Leetch do Toronta

4.3. Toronto posílilo o dalšího obránce. Poprvé v kariéře mění tak dres Brian Leetch. Tým Maple Leafs opouštějí mladíci Jarkko Immonen a Maxim Kondratěv a výběr v prvním kole draftu roku 2004 a ve druhém kole draftu roku 2005.


Petr Nedvěd do Edmontonu

4.3. Edmonton posílil o Petra Nedvěda a brankáře Jussi Markkanena. Opačným směrem zamířil Dwight Helminen, brankář Stephen Valiquette a výběr v druhém kole draftu roku 2004.


Predators shánějí obránce

4.3. Predators budou posilovat pravděpodobně o obráce. Zájem prý mají o Lyla Odeleina, Andrease Lilju a Brendana Witta.


Tampa posílí

4.3. Tampa Bay bude posilovat. Žádný z hráčů prvního týmu však vyměněn nebude. Blesky nabídnou hráče z farmy, případně drafty.


Sergej Gončar do Bostonu !

3.3. Sergej Gončar byl vyměněn do Bostonu Bruins za Shaonna Morrisonna a výběr v prvním a druhém kole draftu.


Gončar by měl v nejbližších hodinách změnit dres

3.3. Sergej Gončar by mohl být vyměněn již dnes! Mluví se o zájmu několika klubů-Toronto, Boston, Colorado a další. Největší šanci má prý v současné době Boston. Toronto za něj mimo jiné nabízí Darcyho Tuckera. Colorado zase nabízí Dereka Morrise a pro Capitals by tato výměna mohla být zajímavá i tím, že by mohli ke Gončarovi přihodit i Olafa Kölziga a zbavit se tak jeho velké smlouvy.


Washington v obležení

3.3. Nashville, Dallas, Philadelphia, New Jersey, Vancouver, LA a Montreal mají zájem o Brendana Witta. Detroit, LA, Dallas a Colorado jsou ještě ve hře o Mika Griera.


Kovaljov do Montrealu, Dempsey do LA

3.3. Alexej Kovaljov přestoupil do Montrealu za Josefa Baleje a výběr v druhém kole draftu roku 2004. Nathan Dempsey přestoupil z Chicaga do LA výměnou za výběr ve čtvrtém kole draftu roku 2005 a budoucí vyrovnání. Kings tak zřejmě skončili s posilováním na postu obráců a budou teď shánět jednoho až dva útočníky.


Colorado neskončilo s nákupy

2.3. Colorado je jediným týmem, který má zájem o angažování brankáře Washingtonu Capitals Olafa Kölziga. Je celkem jasné, že Avalanche hledají brankáře, nicméně si myslím, že by se spíš měli poohlížet po zkušené dvojce a ne po drahé a celkem nepříliš dobré jedničce. Avalanche se též připojili k několika týmům, které se snaží získat obránce Sergeje Gončara. Největší zájem o Gončara v poslední době projevuje především Boston.


Edmonton bude žřejmě prodávat

2.3. Zatím není jasné, zda-li bude Edmonton nakupovat či prodávat. V případě prodeje se hovoří o zájmu Ottawy a Dallasu o obránce Jasona Smithe. Dalšími hráči, kteří by mohli odejít před uzávěrkou přestupů, jsou Ryan Smyth, Tommy Salo, Adam Oates a Ethan Moreau.


Leetch do Philadelphie či Dallasu ?

2.3. Podle deníku Philadelphia Inquirer jsou Dallas a Philadelphie nejžhavějšími kandidáty na zisk Briana Leetche. O příchodu Leetche do Dallasu se mluvilo již před touto sezonou.

Webhosting Web4U |  Redakce |  Diskuze |  RSS |  Dogma W4D |  Propagace |  Reklama u nás

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist