Dallas Stars cz Výměny a spekulace z NHL
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL

Výměny a spekulace v NHL

Duben 2004

Aktuální přestupové spekulace si můžete přečíst zde.

Brett Hull a Brendan Shanahan do St. Louis ?

24.4. Brett Hull a Brendan Shanahan se prý spolu soukromě domlouvají, že by se příští rok mohli potkat v dresu St. Louis Blues . Brett Hull by tak mohl zakončit svou kariéru v St. Louis, kde dříve strávil několik dobrých sezon. Loni však vyjádřil své přání, že by rád zakončil svoji kariéru v dresu Stars. Tak uvidíme. Podle toho, jak vypadá situace v Dallasu, tak je jasné, že se Brett Hull v dresu Stars neobjeví. Mládí zelenou je heslo Stars pro příští sezonu!.


Jacques Martin končí, kdo přijde po něm ?

23.4. Jacques Martin dostal vyhazov z pozice trenéra Ottawy Senators. Jeho nástupcem by se mohl stát Joel Quenneville. Dalším možným kandidátem, o kterém se spekuluje je Larry Robinson.


Moře práce v LA

7.4. GM Kings Dave Taylor bude mít přes léto poměrně dost práce, neboť několik největších hvězd týmu se ocitne na konci sezony beze smluv. Jde především o Žigmunda Pálffyho, Luca Robitailla, Josefa Stümpela, Iana Laperriera, Nathana Dempseyho a Jaroslava Modrého. Nabízí se též otázka, zda-li budou podepsáni dlouhodobě zranění Adam Deadmarsh a Jason Allison.


Thibault a Daze zůstanou u Blackhawks

7.4. GM Blackhawks Bob Pulford by rád podepsal smlouvy s několika hráči, kteří by měli být i do budoucna hlavními pilíři týmu. Jedná se zejména o Erica Dazeho, Jocelyna Thibaulta, Kyla Caldera a obránce Bryana Berarda.


Zdeno Chára si v Ottawě pobude

7.4. Ottawa prý přes léto podepíše několikaletý kontrakt se slovenským obráncem Zdenom Chárom.


Ilja Kovalčuk-budoucnost Atlanty

7.4. Atlanta bude řešit problém s novými smlouvami pro Ilju Kovalčuka a Dany Heatleyho. Oba očekávají platový nárůst, zejména pak Kovalčuk.


Eric Lindros chce zůstat u Rangers

6.4. Eric Lindros by rád strávil následující roky v dresu New York Rangers. Předpokládá se, že Rangers nevyužijí opce, která zní na 10 milionů dolarů a Eric Lindros se tak stane neomezeným volným hráčem a dá se předpokládat, že bude muset slevit na platových požadavcích.


Rušné léto v Ottawě

6.4. John Muckler stráví rušné léto. 14 hráčům Ottawy totiž končí po této sezoně smlouva. Radek Bonk, Patrick Lalime, Martin Havlát, Zdeno Chára, Shaun Van Allen, Chris Phillips, Brian Pothier, Martin Prusek, Peter Schaefer, Václav Varaďa, Peter Bondra, Curtys Leschyshyn, Rob Ray a Todd Simpson budou v očekávání, zda s nimi GM Ottawy do budoucna ještě počítá.


Pavel Bure plánuje návrat

6.4. Pavel Bure by se příští rok rád vrátil do NHL, tedy pokud rehabilitace dopadne dobře.

Webhosting Web4U |  Redakce |  Diskuze |  RSS |  Dogma W4D |  Propagace |  Reklama u nás

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist