Dallas Stars cz Výměny a spekulace z NHL
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání  

Výměny a spekulace v NHL

Květen 2007

Chris Drury do San Jose?

31. 5. 2007 Objevilo se několik zvěstí o tom, že Chris Drury by se mohl přestěhovat do San Jose. Sharks momentálně jednají s volnými hráči (Scott Hannan, Craig Rivet, Bill Guerin a Mark Smith) o nových smlouvách. Prodloužit smlouvy však chtějí i s Joe Thorntonem a Patrickem Marleauem, kterým smlouvy po příští sezóně vyprší. Pokud by chtěli podepsat Druryho, Marleau by musel odejít a na to to momentálně nevypadá, i když se Marleauovi moc nepovedlo playoff. Osobně si myslím, že Marleau zůstane a Drury tým Sharks neposílí.

Buffalo na rozcestí

31. 5. 2007 Buffalo možná zažije krušné chvíle. Může se stát, že odejde i Chris Drury i Daniel Briere. Podpis Druryho je prý priorita číslo jedna, nicméně zatím není jasné, jestli bude chtít Drury zůstat a jestli na něj budou mít v Buffalu peníze. Briera mohlo Buffalo podepsat na delší dobu již vloni a neučinilo tak. Největším zájemcem o jeho služby je Philadelphia. Udržet mladé opory Dereka Roy a Thomase Vaneka bude určitě to nejdůležitější, teprve pak je na řadě Drury a Briere, i když osobně bych si myslel, že alespoň jeden z této dvojice v Buffalu zůstane.

Manny Fernandez chce být vyměněn!

30. 5. 2007 Manny Fernandez chce být vyměněný do týmu, kde by měl větší podporu trenéra a hráčů. Již delší dobu se spekulovalo o jeho možném odchodu, neboť předsezónní brankářská trojka Wild Niklas Backström podával vynikající výkony a Fernandez se tak stal se svou velkou smlouvou postradatelným. Phoenix, Los Angeles, Florida a možná i Detroit by mohli mít o Mannyho zájem.

Bruins v boji o Giguera?

27. 5. 2007 Bruins se možná připojí k týmům usilujícím o podpis Jeana-Sebastiena Giguera. Jasné však je, že pokud nebude chtít Giguere o moc víc než 5 milionů, Ducks by neměli mít větší problém udržet ho ve svém týmu. Pokud by však jeho prioritou bylo podepsat co možná největší a nejdelší smlouvu, pravděpodobně by musel změnit působiště.

Scott Walker otestuje trh!

27. 5. 2007 Scott Walker nenašel společnou řeč s Hurricanes ohledně nové smlouvy, rozhodl se tedy otestovat si svou cenu na trhu volných hráčů. Canes prý nabízejí 2 miliony na sezónu a pokud by Walker nedostal vyšší nabídku, jednání s Carolinou budou opět obnovena. Dá se však předpokládat, že zájem o něj bude značný.

Jean-Sebastien Giguere zvyšuje svou cenu

27. 5. 2007 Skvělé výkony tohoto gólmana v play off dávají tušit, že bude požadovat značný nárůst platu pro příští období. Dá se předpokládat, že jeho plat by se mohl pohybovat mezi 5 a 6 miliony dolarů. Anaheim ho tedy buď podepíše, ale bude muset někde jinde ubrat anebo se rozhodne jeho služeb už dál nevyužívat a vsadí na mladšího a lacinějšího Bryzgalova. O Giguera by měl v tomto případě eminentní zájem Detroit, případně i Florida, nicméně týmů, které budou shánět kvalitního gólmana bude určitě více.

Vancouver bude dělat pořádek

6. 5. 2007 Prioritou bude podpis volných hráčů bez omezení Taylora Pyatta a Trevora Lindena, bez smlouvy budou také Ryan Kessler a Lukáš Krajíček, ti však patří do skupiny omezených volných hráčů (RFA). Bryan Smolinski, Brent Sopel, Jan Bulis a Tommi Santala se do týmu Canucks zřejmě již nevrátí. Pokud Canucks nevymění Näslunda nebo Morrisona, nezískají na trhu s volnými hráči žádnou větší posilu.

Webhosting Web4U | Redakce | Diskuze | RSS | Propagace | Reklama u nás

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist