Dallas Stars cz Výměny a spekulace z NHL
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání  

Výměny a spekulace v NHL

únor 2007

Owen Nolan odmítl Red Wings

28. 2. 2007 Owen Nolan byl blízko výměně z Phoenixu do Detroitu. Vedení se ho však zeptalo, zda-li chce být vyměněn (ačkoli nemá ve smlouvě klauzuli no trade) a on raději zvolil setrvání v týmu Coyotes. Důvodem je pokročilé těhotenství jeho ženy.

Bertuzzi do Anaheimu, Nolan do Buffala?

27. 2. 2007 Zatím nepotvrzené zprávy hovoří o tom, že Todd Bertuzzi by mohl posílit Kačery a Owen Nolan by mohl pomoci Sabres.

Jason Blake, druhý díl

27. 2. 2007 O Jasona Blakea se vede boj. Týmy se předhání v nabídkách. San Jose and Detroit jsou považování za největší zájemce. Anaheim, Minnesota, Nashville, Vancouver a Dallas jsou dalšími zájemci. V zájmu Islanders je však podepsat Blakea na několik let a tedy nevyměňovat ho.

Seriál: Bill Guerin

27. 2. 2007 Bill Guerin by mohl s Blues prodloužit smlouvu, stejně tak je možné, že se s vedením Blues dohodne tak, že by nyní byl vyměněn do týmu, který bude hrát o Stanley Cup a v létě by s Blues podepsal coby neomezený volný agent novou smlouvu. Hlavními zájemci o jeho služby jsou momentálně Sharks a Ducks, Sens a Red Wings prý nejsou ochotni akceptovat požadavky Blues (mladý hráč a výběr v prvním kole draftu).

Brian Smolinski nakonec do Vancouveru?

26. 2. 2007 Smolinski by nakonec mohl zakotvit ve Vancouveru. O Smolinskiho byl velký zájem, nicméně Vancouver je prý připraven přebít všechny nabídky.

Richard Zedník Ostrovanem?

26. 2. 2007 Podle posledních informací by se mohl tento slovenský hokejista přestěhovat do New Yorku, posílit by měl Islanders.

Přestupový mix

26. 2. 2007 Pittsburgh chce Braina Smolinskiho. Senators, Wild a Lightning mají zájem o Chrise Grattona. Rob Blake by mohl přestoupit do Anaheimu nebo San Jose.

Gary Roberts do Pittsburghu?

26. 2. 2007 Gary Roberts by měl být ještě dnes či zítra vyměněn. Sám prohlásil, že odejde jen do Ottawy nebo do Toronta (má ve smlouvě klauzuli no trade). Ve hře je však i Pittsburgh a podle všeho jsou jeho šance na zisk tohoto veterána momentálně nejvyšší.

Jason Blake změní dres?

26. 2. 2007 Útočník NYI Jason Blake by mohl přece jen být vyměněn. Po sezóně mu skončí smlouva a mohl by odejít zadarmo. NYI by mohli zvolit raději vrabce v hrsti než holuba na střeše. Zájem o něj projevili Nashville, Vancouver, Detroit, San Jose a Dallas.

Výprodej Avalanche

25. 2. 2007 Avs by měla před uzávěrkou přestupů opustit trojice Ken Klee, Ian Laperriere a Ossi Väänänen. Mluvilo se dokonce o možné výměně Johna-Michaela Lilese, Marka Svatoše a Milana Hejduka. Jejich odchod z Colorada však není příliš pravděpodobný.

Phoenix bude rozprodávat

25. 2. 2007 Coyotes mohou před uzávěrkou přestupů přijít až o pět hráčů. Odejít by mohl Georges Laraque, Owen Nolan, Curtis Joseph, Oleg Saprykin a Kevyn Adams.

Kdo posílí Anaheim?

25. 2. 2007 Anaheim chce v první řadě posílit o střelce. Měl by to být jeden z dvojice Keith Tkachuk, Bill Guerin. Ve druhé řadě chtějí posílit o obránce. Ve hře je prý i obránce Sheldon Souray, ale Montreal se ho nebude chtít zbavit, pokud ještě mají šanci na playoff. Alternativou je prý losangelský Brent Sopel.

The Laraque file

25. 2. 2007 Penguins mají o tohoto tvrďáka stále zájem. Výměna však není tak blízko, jak se před pár dny jevilo. Do hry o Laraqua vstoupili Dallas, Vancouver a Calgary.

Situace v St. Louis

24. 2. 2007 Odchod Billa Guerina do NY Islanders je prý jen kachnou. Detroit, Anaheim a Atlanta svedou boj o Keitha Tkachuka. Detroit a Anaheim jsou ve hře i o Guerina. Manny Legace a Eric Brewer by nakonec mohli zůstat a podepsat s Blues nové smlouvy.

Marco Sturm zůstane

24. 2. 2007 Marco Sturm nakonec zůstane v Bostonu. Ještě dnes by mohl podepsat novou smlouvu. Měla by být na tři roky a 9 milionů dolarů. Bruins se možná ještě pokusí bojovat o playoff.

Bill Guerin k Islanders?

24. 2. 2007 Do finále souboje o Billa Guerina se prý dostali již jen dva poslední týmy. Navrch prý mají zatím NY Islanders, který je však ten druhý klub, to nikdo neví.

Georges Laraque do Pittsburghu?

23. 2. 2007 Pokud Georges Laraque kývne na výměnu do Pittsburghu, nebude již nic bránit v jeho cestě do týmu Pens. Ti o něj projevili zájem, Laraque má ale ve smlouvě klauzuli no trade, takže si v podstatě může vybrat, kam by chtěl být vyměněný.

Chicago bude měnit

22. 7. 2007 Brian Smolinski bude určitě vyměněn. Zájem o něj má Atlanta, Montreal a Vancouver. Velký zájem je i o Martina Lapointa, ve hře o něj je prý i jeho bývalý zaměstnavatel – Detroit. Zraněný Jassen Cullimore by mohl taktéž změnit dres, zájem o něj prý projevil Vancouver.

Sheldon Souray bude vyměněn!

22. 2. 2007 Sheldon Souray by měl přece jen být vyměněn. Vedení Canadiens, které se mu snažilo nabídnout novou smlouvu, prý oznámil, že hodlá tak jako tak vyzkoušet svou cenu na trhu volných hráčů. Habs se ho tak prý budou snažit vyměnit. Hlavním zájemcem o jeho služby je San Jose.

Guerin a Tkachuk budou vyměněni!

22. 2. 2007 Bill Guerin a Keith Tkachuk byli vedením Blues informování, že budou v brzké době vyměněni. Oba dva již dříve kývli na to, že nebudou trvat na klauzuli no trade.

Bill Guerin na roztrhání

19. 2. 2007 O Billa Guerina se pere hned několik týmů, důvodem je jeho dobrá forma a poměrně nízký plat, navíc mu po sezóně končí smlouva. Mezi týmy, které o něj projevily zájem jsou Hurricanes, Canadiens, Stars, Ducks, Sharks, Rangers, Red Wings a Maple Leafs.

Sheldon Souray a Fredrik Modin mimo hru

18. 2. 2007 Sheldon Souray a Fredrik Modin zůstanou ve svých klubech. Modin do týdne podepíše s Columbusem víceletou smlouvu. Obdobně se bude snažit Montreal udržet si svého klíčového beka. Jestli se jim to ale nepodaří, po sezóně by o něj mohli přijít.

Sheldon Souray do San Jose?

16. 2. 2007 Montreal je prý blíže k rozprodání kádru než k jeho posílení. Odejít by mohl i Sheldon Souray. Hlavními zájemci jsou San Jose a Anaheim. Ducks výměnu odmítli, protože se nechtěli zbavit Bobbyho Ryana, kterého si vyhlídl Bob Gainey. San Jose nabízí výběr v prvním kole draftu a Joe Pavelskiho. Anaheim prý také nabízí výběr v prvním kole draftu.

Dilema – Keith Tkachuk nebo Fredrik Modin?

15. 2. 2007 Anaheim prý pilně hledá posily, zejména z důvodu horších výsledků z poslední doby. V jejich hledáčku je Keith Tkachuk a Fredrik Modin. Možností je prý i Peter Forsberg, ale kvůli jeho vysoké smlouvě a chatrnému zdraví bych si myslel, že se Anaheim poohlédne jinde.

Roberts nebo Gelinas do Dallasu?

14. 2. 2007 Podle některých informací bude Dallas ještě měnit. V jejich hledáčku by mohl být buď nějaký obránce nebo jeden z dvojice útočníků – Martin Gelinas či Gary Roberts.

Přestupový mix

13. 2. 2007 Letmo uvádím několik spekulací z poslední doby. Todd Bertuzzi do Detroitu, Keith Tkachuk do Ottawy, Georges Laraque do Pittsburghu, Peter Forsberg do Nashvillu, Eddie Belfour do Calgary, Marco Sturm do Dallasu, Fredrik Modin do Anaheimu a Shane Doan do Buffala.

Gary Roberts do Toronta či Ottawy?

12. 2. 2007 Maple Leafs a Senators prý mají zájem o Garyho Robertse. Cena za něj by však mohla být příliš vysoká. Senators prý mají také zájem o Billa Guerina.

Forsberg do Detroitu?

12. 2. 2007 Detroit je mezi šesti týmy, které mají zájem o angažování Petera Forsberga. Nashville, Anaheim, San Jose, Montreal a NY Rangers jsou těmi dalšími. Detroit by však musel někoho vyměnit, aby se vešel do platového stropu. V této souvislosti se mluví o možné výměně Roberta Langa. Zájem o něj by mohl mít například Montreal. Pokud by Red Wings nezískali Forsberga, budou usilovat o Todda Bertuzziho, Billa Guerina nebo Ladislava Nagyho.

Buffalo shání obránce

11. 2. 2007 V úvahu připadá Aaron Miller. Sabres jsou prý připraveni v případě dobré nabídky vyměnit i Martina Birona, Aleše Kotalíka či Dimitrije Kalinina.

Blue Jackets budou měnit

11. 2. 2007 Bryan Berard, Anson Carter, Fredrik Modin, Bryan Berard, Manny Malholtra a Adam Foote jsou žádanými hráči v týmu Columbusu. Foote má smlouvu na 4,6 milionu dolarů na příští sezónu, a tak je jeho výměna málo pravděpodobná. Vancouver a Washington by mohli mít zájem o Cartera, Dallas o Modina a Tampa a Atlanta o Berarda.

Oilers na křižovatce

11. 2. 2007 Pokud by Oilers ztratili v následujících dvou týdnech šanci na plyoff, mohlo by jejich kádr opustit hned několik hráčů. Žádaný je kapitán Jason Smith, dalšími žádanými hráči jsou Raffi Torres, Marc-Andre Bergeron a Brad Winchester. Několik týmů se též poptávalo na Petra Sýkoru.

Peter Forsberg kývne na výměnu

10. 2. 2007 Tento švédský hokejista je prý připraven kývnout na případnou výměnu. Ve smlouvě má totiž klauzuli no trade. Kývnul by však jen na výměnu do Detroitu, Anaheimu a Montrealu.

Ryan Smyth k mání?

9. 2. 2007 Pokud by Oilers neměli šanci na postup do playoff a nedohodli se na prodloužení smlouvy s Ryanem Smythem, bylo by celkem hodně zájemců o jeho služby. Mezi nimi Anaheim, Dallas, Detroit, San Jose a Carolina. Oilers nabízí Smythovi víceletou smlouvu a plat 4,25 milionu dolarů za sezónu, Smyth však požaduje pětiletou smlouvu a 25 milionů dolarů.

Wings budou nakupovat

8. 2. 2007 Red Wings prý mají zájem o angažování Todda Bertuzziho. Rudá křídla shánějí skórující křídlo od doby, kdy z týmu odešel Brendan Shanahan. Další možností je příchod Billa Guerina, Petera Forsberga nebo Keitha Tkachuka. Dále budou hledat hráče jako je Jamal Mayers. Když nevyjde angažování samotného Jamala Mayerse, budou hledat hráče s podobným stylem hry.

Sergej Samsonov požaduje výměnu

6. 2. 2007 Ruský útočník Sergej Samsonov chce být vyměněn. Nelíbí se mu, jak s ním v Montrealu zacházejí, navíc nezapadl do týmu a nedaří se mu ani herně. O svém přání být vyměněn informoval svého agenta. Nezbývá mu než doufat, že se podaří ho vyměnit. Na překážku bude jeho hodně vysoká smlouva.

Kyle Calder do Caroliny?

6. 2. 2007 Carolina se musí kvůli platovému stropu zbavit jednoho obránce a včera jednala hned se dvěma týmy o možné výměně. Canes mají zájem o Kylea Caldera z Philadelphie. Nabízejí za něj Andrewa Hutchinsona nebo Davida Tanabeho.

Ukončí Matthew Barnaby kariéru?

5. 2. 2007 Spekuluje se o tom, že tento hráč odehrál v NHL svůj poslední zápas. Barnaby od 9. 1. 2007 nehraje z důvodu otřesu mozku. Měl prý na blíže nespecifikovanou dobu přestat vidět na levé oko, což ho prý vedlo k úvaze na ukončení kariéry. Rozhodně to není na pořadu dne, nicméně je prý možné, že si už v NHL nezahraje.

Jokinen zůstane Panterem

5. 2. 2007 Olli Jokinen popřel zprávy o tom, že by žádal výměnu do jiného týmu. Připustil sice, že je unavený z neustálých proher a chce hrát playoff, zároveň však dodal, že chce hrát playoff v dresu Panthers. Florida teď bude zvažovat nabídky ostatních klubů ohledně angažování hráčů jako je Gary Roberts, Jozef Stümpel, Chris Gratton, Martin Gelinas nebo Eddie Belfour.

Peter Forsberg na roztrhání

4. 2. 2007 Do hry o tohoto švédského hráče nově vstoupil i Vancouver, zájem projevila i Carolina a Atlanta.

Boston pomalu chystá výprodej

4. 2. 2007 Bruins se prý budou snažit vyměnit hned několik hráčů základního kádru. Odejít by mohl Brad Stuart, Marco Sturm nebo Wayne Primeau. Hodně se mluví o možné výměně Brada Boyese, nicméně se mi nezdá příliš pravděpodobné, že by se Bruins zbavovali tak nadějného hráče, když má "druhoroční" krizi. Zájem o Boyese projevil Dallas, Chicago a Montreal.

Colorado chce do playoff

4. 2. 2007 Avs se snaží posílit, v jejich hledáčku jsou především hráči St. Louis – Bill Guerin, Keith Tkachuk, Eric Brewer a Doug Weight, zájem mají též o bostonského Brada Stuarta.

Rangers chtějí posily

4. 2. 2007 Rangers chtějí posílit tým, aby se dostali do playoff. Pomoci by jim měl Jozef Stümpel, Brendan Morrison, Yanic Perreault či Bryan Smolinski.

LA čekají výměny

2. 2. 2007 LA začíná dostávat nabídky k výměnám. Z jejich kádru by mohl být k dispozici Aaron Miller, Brent Sopel, Sean Avery, Mathieu Garon a Derek Armstrong. Mezi týmy, které by mohly mít zájem o první dva jmenované, prý patří Pittsburgh Penguins, Nashville Predators a Dallas Stars.

Posily Dallasu?

1. 2. 2007 Stars by mohl posílit Keith Tkachuk, Darcy Tucker, Derian Hatcher či Gary Roberts. Naopak odejít by mohl Jon Klemm, o kterého prý projevilo zájem Buffalo.

Webhosting Web4U | Redakce | Diskuze | RSS | Propagace | Reklama u nás

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist