Dallas Stars cz Výměny a spekulace z NHL
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání  

Výměny a spekulace v NHL

říjen 2007

Stars pozorují Canadiens

22. 10. 2007 Scout Dallasu Dave Taylor sledoval poslední čtyři zápasy Canadiens. Je možné, že Dallas plánuje s Montrealem další výměnu. Zatím ale není jasné, o koho by mělo jít, protože jak Montreal, tak i Dallas, mají problémy se střílením branek. Již dříve se mluvilo o možném zájmu Stars o Higginse, Rydera či Kovaljova.

Peter Forsberg blízko návratu do NHL!

21. 10. 2007 Foppa by se do NHL mohl vrátit v půlce listopadu. Zájem o něj v posledních dnech projevili týmy Avalanche, Stars a Flyers. Kapitán Ottawy by ho zase rád viděl v tomto kanadském týmu. Do hry může vstoupit i Detroit.

Hull + Armstrong = Foppa!?

14. 10. 2007 Brett Hull a Doug Armstrong byli dle švédského deníku Aftonbladet na návštěvě ve švédském Ö-viku, i na stadiónu Modo. Předmětem jejich zájmu byl prý Peter Forsberg. Snaží se ho prý přesvědčit k návratu do NHL v dresu Stars.

Stars se prý snaží získat Forsberga!

13. 10. 2007 Stars se prý snaží získat švédského centra Petera Forsberga. Prsty v tom prý má Brett Hull. Svou roli sehrává i to, že v Dallasu působí hodně Švédů. Stars navíc mají problém s tvorbou hry a s koncovkou.

Webhosting Web4U | Redakce | Diskuze | RSS | Propagace | Reklama u nás

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist