Dallas Stars cz Výměny a spekulace z NHL
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání  

Výměny a spekulace v NHL

Prosinec 2007

Mike Ribeiro budoucím pilířem Stars?

24. 12. 2007 Stars prý mají zájem podepsat tohoto kanadského cenra na delší dobu. Mluví se o smlouvě na tři nebo čtyři roky s ročním platem mezi 4 až 5 miliony dolarů. Sám Mike Ribeiro se netají svým úmyslem v Dallasu zůstat, takže podpisu smlouvy by nemělo nic stát v cestě. Otázka však je, zda by Stars neměli počkat na to, jak Ribeiro zvládne letošní playoffs.

Michael Ryder na Floridu?

20. 12. 2007 O tom, že Michael Ryder brzy změní tým už snad nikdo nepochybuje. Jde jeno to, kam zamíří. V poslední době se začíná spekulovat o možném zájmu Panthers. Osobně si ale spíš myslím, že Ryder odejde jinam. Třeba do Vancouveru, Dallasu, St. Louis nebo Atlanty.

V NHL se nebude měnit

19. 12. 2007 V době od 19. 12. až do 27. 12. se v NHL zastavuje kolotoč výměn. Spekulace o nich ale pokračují….

Výměna Montreal-San Jose?

13. 12. 2007 Patrick Marleau se letos trápí, spekuluje se tedy o jeho možné výměně možná právě do Montrealu. S ním by se mohl stěhovat i Steve Bernier. Naopak do San Jose by mohl odejít Michael Ryder, nějaký mladší hráč a možná i Saku Koivu.

Ducks chystají výměnu

11. 12. 2007 Ducks v nejbližší době uskutení onu očekávnou výměnu, aby udělali místo pod platovým stropem pro navrátilce Scotta Niedermayera. Vyměněn by měl být podle všeho obránce. Bude to někdo z trojice Schneider, O'Donnell, Beauchemin. Pokud by se měl vrátit do sestavy Ducks i Selänne, tipnul bych to na Schneidera.

Martin St. Louis do Dallasu?

8. 12. 2007 Stars prý mají neustále zájem o tohoto pravého křídelního útočníka. Zájem započal už za Douga Armstronga a pokračuje i nadále. Kdo by ale měl být vyměněn na Floridu zatím není jasné. Jisté je ale to, že Tampa potřebuje gólmana. A jisté je i to, že St. Louis má ve smlouvě klauzuli no trade, stejně jako Marty Turco.

Mats Sundin zůstane v Torontu

3. 12. 2007 Švédský centr Mats Sundin popřel informace ottawských sdělovacích prostředků, podle kterých měl před uzávěrkou přestupů zažádat o výměnu do Detroitu. Mats Sundin však tyto spekulace popřel a řekl, že zůstane hráčem Toronta.

Mats Sundin do Detroitu?

2. 12. 2007 Švédská kolonie v Detroitu prý usiluje o to, aby je posílil torontský kapitán Mats Sundin. Sundin má ve smlouvě klauzuli no trade a zatím o výměnu do jiného klubu nepožádal. Spekuluje se ale o tom, že do Toronta by se mohl přestěhovat Jiří Hudler, obránce Jakub Kindl a výběr ve druhém kole draftu v roce 2008.

Webhosting Web4U | Redakce | Diskuze | RSS | Propagace | Reklama u nás

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist