Dallas Stars cz Výměny a spekulace z NHL
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL

Výměny a spekulace v NHL

Květen 2004

Aktuální přestupové spekulace si můžete přečíst zde.

Flyers čeká omlazovací kúra

26.5. I Philadelphie se zřejmě uchýlí k omlazovací kúře. Nové smlouvy by měli dostat Alexej Žamnov, Keith Primeau a Vladimír Malachov. Naopak mluví se o přebytečnosti Johna LeClaira a Tony Amonteho. Spekuluje se o tom, že pokud se je nepodaří vyměnit, existuje reálná možnost vykoupit oba hráče za 2/3 hodnoty stávající smlouvy. Sean Burke zřejmě odejde, otazníkem bude osud Marka Recchiho. Mluví se též o tom, že by Jeremy Roenick ukončil kariéru.


Red Wings budou podepisovat veterány

26.5. Je téměř jisté, že odejde Brett Hull. Mluví se o Dallasu, St. Louis či konkurenční lize WHA. GM Ken Holland vede jednání s Brendanem Shanahanem a Chrisem Cheliosem.


Numminen a Selänne do Phoenixu ?

26.5. Existuje reálná možnost, že by se oba tito hokejisté stali hráči Coyotes. Teppo Numminenovi se sezona v Dallasu příliš nepovedla, Selännemu v Coloradu taky ne. Coyotes mají největší těžkosti v obraně. Mluví se o jejich zájmu o Seana O'Donnella či Richarda Matvichuka.


Zemětřesení v Torontu ?

7.5. Několik hráčů Toronta se stane po této sezoně neomezenými volnými agenty. Management bude muset vyřešit otázku, zda-li nabídnou novou smlouvu takovým hráčům, jako je Eddie Belfour, Gary Roberts, Joe Nieuwendyk, Ken Klee, Ron Francis, Robert Reichel, Calle Johansson, Michael Renberg, Trevor Kidd či Tom Fitzgerald.

O nové smlouvě bude jednat i Tomáš Kaberle. Na trhu volných hráčů se ocitne několik zajímavých jmen, o které by mohli mít v Torontu zájem. Keith Primeau, Mark Recchi, Glen Murray, Craig Conroy and Alexej Žitnik.

Klíčovým rozhodnutím však bude post brankáře. Zůstane Eddie Belfour, který letos dlouho držel Leafs v boji o STANLEY CUP, anebo Leafs získají mladšího a levnějšího brankáře jako je třeba Martin Gerber z Anaheimu?

Calle Johansson zřejmě ukončí kariéru. Ron Francis taktéž, případně se vrátí ještě na jednu sezonu do Caroliny. Hodně se mluví o odchodu Michaela Renberga do Švédska. Změny se však nedotknou postu trenéra. Pat Quinn zůstane i nadále lodivodem Toronta.


Kdo opustí Detroit ?

6.5. Utahování opasků se bude zřejmě týkat i Detroitu. Navíc se v dohledné době začnou ozývat hlasy o nové cestě - omlazování týmu. Vždyť Detroit vypadl letos ve druhém, loni dokonce v prvním kole PLAY OFF. Téměř určitě odejde Dominik Hašek, Steve Thomas, Chris Chelios a Brett Hull. Steve Yzerman a Brenden Shanahan možná příští rok za Detroit taktéž nenastoupí. Yzerman možná ukončí kariéru a Shanahan možná odejde do jiného klubu.


Alexej Kovaljov chce zůstat v Montrealu

1.5. Alexej Kovaljov vyjádřil touhu zůstat v Montrealu. Kapitán Montrealu, Saku Koivu, doufá, že Kovaljov u Habs zůstane i pro příští sezonu. Kovaljov podle něj přinesl do hry Habs potřebné oživení.

Webhosting Web4U |  Redakce |  Diskuze |  RSS |  Dogma W4D |  Propagace |  Reklama u nás

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist