Dallas Stars cz Výměny a spekulace z NHL
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání  

Výměny a spekulace v NHL

Březen 2006

Radim Vrbata chce zůstat v Chicagu

30. 3. 2006 Radim Vrbata po výměně do Chicaga pookřál. Dostává více času na ledě, cítí větší důvěru a je to vidět i na jeho bodové statistice. Je jasné, že Chicago nebude s podpisem nové smlouvy v případě Vrbaty váhat, neboť v tomto ročníku pobíral jen 475.000 dolarů.

Změny i u Wild

30. 3. 2006 Trenér Wild Jacques Lemaire v poslední době jmenovitě pochválil několik hráčů. Tito zřejmě budou mít důvěru i pro příští sezónu. Pochvalu dostal Marián Gáborík, Brian Rolston, Wes Walz, Randy Robitaille, Pierre-Marc Bouchard, Todd White, Mikko Koivu, Kurtis Foster a Andrej Zjuzin. Naopak určitá nespokojenost prý panuje s obránci. Willie Mitchell musel kvůli vysokým nárokům na plat odejít a budoucnost Filipa Kuby, Nicka Schultze a Alexe Henryho v Minnesotě je minimálně nejistá. Nick Schultz by však měl zřejmě dostat ještě jednu šanci přesvědčit vedení Wild o svých kvalitách.

Blue Jackets měli zájem o Thorntona

29. 3. 2006 GM Blue Jackets Doug MacLean se v říjnu pokusil získat Joe Thorntona, aby vytvořil útočné duo Joe Thornton – Rick Nash. Podle jeho slov zavolal jen jednou a bylo mu řečeno, že Thornton není na prodej.

Ed Jovanovski do Ottawy?

28. 3. 2006 Senators budou mít po sezóně plné ruce práce, aby u nich zůstal i Zdeno Chára i Wade Redden. Pokud by však měl jeden z nich odejít, zaměří se na angažování Eda Jovanovskiho, který bude neomezeným volným hráčem. Vancouver však nepochybně bude dělat maximum možného, aby JovoCop u Canucks zůstal.

Jan Bulis možná opustí Montreal

27. 3. 2006 Jan Bulis by mohl po sezóně opustit Montreal. V poslední době má velmi omezený čas na ledě, občas není k zápasu nominován vůbec. Již letos se mnohokrát spekulovalo o jeho možné výměně, nakonec k ní však nedošlo. V létě se bude Jan Bulis, neomezený volný hráč, rozhodovat, co dál.

V Torontu přijdou velké změny

27. 3. 2006 V Torontu dojde po sezóně k několika změnám. Některé jsou již jisté, jiné se teprve krystalizují. Očekává se například odchod Alexandra Chavanova. Ed Belfour zřejmě také v Torontu skončí.

Martin St. Louis se málem stěhoval

21. 3. 2006 Tampa Bay nabídla Chicagu Martina St. Louise a jeho šestiletou smlouvu na 31,5 milionů dolarů. Požadovali za něj Nikolaje Chabibulina a jeho čtyřletý kontrakt znějící na 27 milionů dolarů. Hawks však za zmíněného brankáře požadovali Vincenta Lecavaliera. Ten podepsal smlouvu na čtyři roky a 27,5 milionu dolarů. Z výměny tak sešlo.

Bude Alexej Jašin vykoupen ze smlouvy?

20. 3. 2006 Mluví se o tom, že by ho NYI mohli vyplatit ze smlouvy. Zájemců o jeho služby je prý velmi mnoho. Spekuluje se až o 10-12 týmech. Mezi nimi je mimo jiné i Pittsburgh, San Jose, Carolina, Los Angeles, Calgary, Toronto a Vancouver.

Aki Berg by mohl v NHL skončit

20. 3. 2006 Aki Berg uvažuje o skončení zámořské kariéry. Důvodem je únava z neustálého cestování a touha být s rodinou. Nebyl by prvním evropským hráčem, který by kvůli rodinným důvodům opustil NHL a vrátil se domů, do Finska.

Stars měli zájem o Leetche

15. 3. 2006 Stars chtěli před uzávěrkou přestupů angažovat Briana Leetche, aby ho dali znovu dohromady se Sergejem Zubovem. Stars se však na poslední chvíli rozhodli pro Willie Mitchella, a tak z výměny s Bostonem sešlo. Leetch by však s případnou výměnou musel souhlasit, neboť o něj měli zájem i Rangers-jeho bývalý zaměstnavatel a Leetch pohrozil, že pokud ho vymění, tak že ukončí kariéru. Že by nevyřízené účty s Glenem Satherem?

Sean O'Donnell je s výměnou spokojený

15. 3. 2006 Sean O’Donnell se ve Phoenixu nikdy necítil dobře a do týmu nezapadl. Z tohoto důvodu zažádal o výměnu, Phoenix mu vyhověl a vyměnil ho do Anaheimu. Navíc má podepsanou smlouvu i na další rok na 1,65 milionu dolarů. Phoenixu se tak rozšířila manévrovací schopnost a mohou v létě podepsat nějakého volného agenta. O’Donnell je s výměnou spokojený, líbí se mu, jakou práci v Anaheimu odvádí GM Brian Burke, navíc to vypadá, že se Ducks ještě poperou o poslední postupovou příčku do play off.

P. J. Axelsson do Ottawy?

13. 3. 2006 Populární PJ bude v létě bez smlouvy a zájem o něj bude mít i Ottawa. Důvodem bude zřejmě předvedená hra na OH. Tam hrál PJ v jedné lajně s Danielem Alfredssonem. Boston se ho určitě nevzdá bez boje.

Proč nebyl Dean McAmmond vyměněn?

13. 3. 2006 Těsně před uzávěrkou přestupů bylo zveřejněno, že se do Edmontonu stěhuje Dean McAmmond ze St. Louis výměnou za Yana Šťastného. Z výměny ale sešlo kvůli formálním nedostatkům. Nejdříve se spekulovalo o tom, že výměna nebyla dotažena v termínu. Později se však ukázalo, že příčina byla jiná. Yan Šťastný, který se měl přestěhovat do St. Louis (do týmu svého otce) byl totiž již chvíli předtím vyměněn s Marty Reasonerem do Bostonu za Sergeje Samsonova. Vše je tedy již jasné. Nelze vyměnit jednoho hráče dvakrát.

David Výborný chce dvouletou smlouvu

13. 3. 2006 David Výborný chce v létě podepsat svou poslední smlouvu v NHL. A má zájem pouze o dvouletou smlouvu znějící na 2,4 – 3 miliony dolarů za rok. Poté se chce vrátit do Prahy, aby jeho syn vyrůstal v ČR. Má eminentní zájem na tom zůstat v Columbusu.

Geoff Sanderson chce zůstat ve Phoenixu

13. 3. 2006 Tento kanonýr si oddychl, když se dozvěděl, že nebude před uzávěrkou přestupů vyměněn. Chce totiž zůstat i v příští sezóně ve Phoenixu.

Mitchell jen na skok?

10. 3. 2006 Willie Mitchell asi bude v Dallasu působit jen 4 měsíce. GM Wild Riseborough mu totiž nabídnul smlouvu na 4 roky a 12 milionů dolarů. Ta však byla smetena ze stolu s tím, že Mitchell požaduje čtyřletou smlouvu na 14 milionů dolarů. Pochybuji, že by Dallas dal tyto peníze dohromady. Musel by se někoho zříct. Doufám však, že Mitchell zůstane.

Od zítřka bez výměn

9. 3. 2006 V 15:00 zámořského času, u nás je to 22:00, je uzávěrka přestupů. Dá se čekat, že dnes v noci změní dres několik desítek hokejistů. Do konci sezóny však máme s výměnami utrum.

Nenasytný Edmonton

9. 3. 2006 Edmonton prý ještě nemá výměn dost. Zájem mají o Geoffa Sandersona, Dallase Drakea a Sergeje Samsonova.

Aaron Asham zase do Montrealu?

9. 3. 2006 Montreal by mohl posílit o Aarona Ashama, jejich bývalého hráče, nyní hráče NYI.

Senators jsou velmi aktivní

9. 3. 2006 Ottawa usiluje hned o několik hráčů. Olli Jokinen, Dallas Drake, Mark Bell, Ryan Malone, Tyler Arnason a Eric Weinrich jsou mezi nimi.

Todd Bertuzzi se možná bude muset stěhovat

9. 3. 2006 Canucks prý však za Todda Bertuzziho požadují dobrého gólmana a obránce.

Kdo další odejde z Minnesoty?

9. 3. 2006 Minnesota by neváhala vyměnit ani Willie Mitchella. Požadují však za něj výběr v prvním kole draftu a nějakého mladého nadějného hráče. Cena je tedy velmi vysoká. Výměnu Filipa Kuby zase komplikuje jeho nové zranění, přesto je o něj zájem.

Brendan Witt dnes bude vyměněn

9. 3. 2006 Predators, Leafs a Rangers mají zájem O Brendana Witta. Jeho výměna dnes je prý jistá.

Flyers chtějí Tkachuka

9. 3. 2006 Flyers prý mají zájem o Keitha Tkachuka, museli by se však někoho zbavit, aby na něho měli dostatek finančních prostředků.

Hodně práce ve Phoenixu

9. 3. 2006 Curtis Joseph by mohl odejít do Tampy Bay nebo do Vancouveru. Musel by ale na tuto výměnu kývnout. Phoenix by chtěl prodloužit smlouvu s veteránem Geoffem Sandersonem. Jeden z jejich obránců však dnes bude vyměněn, to je jisté. Nejčastěji se mluví o Paulu Marovi, Denisi Gauthierovi a Seanu O'Donnellovi.

Marc Savard do Calgary?

9. 3. 2006 Atlanta se prý snaží vyměnit Marca Savarda. Zájemcem o jeho služby je prý v první řadě Calgary. Nutno však poznamenat, že Thrashers stále bojují o postup do PO, a tak se mi tato výměna moc nepozdává. Flames by však mohli nabídnout Jordana Leopolda.

Flyers štikou na přestupovém trhu?

8. 3. 2006 Flyers prý mají zájem o obránce Phoenixu Denise Gauthiera nebo Dereka Morrise. Mezi útočníky si vyhlídli Wese Walze a Marka Recchiho.

Anaheim shání střelce

7. 3. 2006 GM Ducks Brian Burke prý dostal svolení navýšit klubový rozpočet. Ducks jsou momentálně 4 miliony pod platovým stropem. Posílit by je mohl Geoff Sanderson nebo Tyler Arnason.

Toronto zatím vyčkává

7. 3. 2006 Podle výsledku zápasu s Montrealem se prý rozhodne, zda bude Toronto prodávat či nakupovat hráče. Pokud by totiž Toronto prohrálo, play off by se jim vzdálilo na hodně daleko. Potom by mohla následovat výměna hráčů jako je Ed Belfour, Bryan McCabe, Jason Allison nebo Tie Domi.

Mark Parrish vyměněn?

7. 3. 2006 Mark Parrish prý byl včera vyměněn, akorát se zatím neví, do kterého klubu.

Mark Recchi na roztrhání

6. 3. 2006 Až pět týmů má zájem o angažování Marka Recchiho. Jde o Carolinu, Philadelphii, Ottawu, San Jose a Dallas.

Výprodej Chicaga je tu!

5. 3. 2006 New Jersey a Atlanta mají zájem o Jima Dowda, Tampa o Jassena Cullimora a Maple Leafs o Tylera Arnasona.

Rem Murray se vrátí k Olejářům?

5. 3. 2006 Vrátit k Oilers by se mohl po vážném zranění jejich bývalý hráč Rem Murray. Pokud dostane od lékařů zelenou, podepsat smlouvu by mohl v nejbližších hodinách.

Oilers shání brankáře

5. 3. 2006 Oilers moc dobře vědí, že bez kvalitního brankáře nemají v play off sebemenší šanci. Právě proto se snaží do týmu přivést zkušeného brankáře. Nejčastěji se mluví o Edu Belfourovi či Curtisi Josephovi.

Patrick Lalime dal Blues ultimátum

5. 3. 2006 Lalimovi se v St. Louis nedaří. Dokonce není ani brankářskou jedničkou. Teď přišel s ultimátem: "Hrajte mě nebo mě vyměňte." Kdo by ale o něj měl zájem….

Todd Bertuzzi do Philadelphie?

5. 3. 2006 Mluví se o možné výměně mezi Vancouverem a Philadelphií, jejíž součástí má být výměna Todda Bertuzziho. Flyers prý výměnou nabídnou brankáře Roberta Esche a Donalda Brasheara.

Opustí Shane Doan Phoenix?

1. 3. 2006 O tohohle hráče je prý před uzávěrkou přestupů velký zájem. Největší zájem o něj mají Philadelphia a Ottawa. Zbavil by se však Phoenix tohoto klíčového hráče? Zřejmě ano, otázka je, co by za něj ostatní kluby nabídly. A že by musely nabídnout opravdu hodně!

Webhosting Web4U | Redakce | Diskuze | RSS | Propagace | Reklama u nás

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist