Dallas Stars cz Výměny a spekulace z NHL
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání  

Výměny a spekulace v NHL

Duben 2007

Ryan Smyth ve středu zájmu

19. 4. 2007 O Ryana Smythe se v létě popere hned několik týmů. NYI si jej budou chtít udržet, nicméně mluví se o velkém zájmu Rangers, Maple Leafs a Avalanche. Některé zprávy dokonce hovoří o možnosti, že by Smyth mohl podepsat v Calgary.

Budou Kovaljov a Samsonov vykoupeni ze smlouvy?

10. 4. 2007 Habs začínají bilancovat. Vážně prý uvažují o vykoupení těchto dvou Rusů ze smlouvy. Ani jednomu se totiž v Montrealu nijak zvlášť nedaří a oba dva by uvítali nějakou změnu. Montreal se je určitě pokusí vyměnit, otázka je, zda-li však vůbec může uspět. Prioritou Habs bude podepsání smlouvy se Sheldonem Sourayem a Andrejem Markovem. Bez smlouvy je také Radek Bonk a Mike Johnson.

Sheldon Souray na roztrhání

2. 4. 2007 Tento kanadský obránce s velmi tvrdou střelou bude v létě velmi žádaným hráčem. S Canadiens pravděpodobně smlouvu neprodlouží. Zájem o něj prý mají Kings, Avalanche, Stars, Sharks a Ducks. Souray, který veřejně prohlásil, že chce otestovat svou cenu na trhu volných hráčů, však v poslední době dává najevo, že s Canadiens bude přece jen chtít o nové smlouvě jednat.

Ryan Smyth do Colorada?

2. 4. 2007 Prioritou Avs je podpis smlouvy s kapitánem Joe Sakicem. Poté by se mohli poohlédnout po nějaké kvalitní posile. Jednou z možností je i Ryan Smyth.

Dominik Hašek v Detroitu ještě na rok?

2. 4. 2007 Red Wings prý chtějí, aby Dominik Hašek chytal za jejich klub ještě jednu sezónu. Hašek se však bude muset nejdříve poradit s rodinou. V jeho prospěch navíc hraje velmi malé množství brankářů, kteří budou v létě na trhu volných hráčů.

Webhosting Web4U | Redakce | Diskuze | RSS | Propagace | Reklama u nás

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist