Dallas Stars cz Výměny a spekulace z NHL
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL

Výměny a spekulace v NHL

Říjen 2003

Aktuální přestupové spekulace si můžete přečíst zde.

Bill Guerin zůstane Hvězdou

29.10. Pravé křídlo Dallas Stars Bill Guerin v několika rozhovorech z poslední doby uvedl, že nebyl v průběhu letošní sezony žádán managementem Dallas Stars, aby kývl na zrušení klauzule no trade. Dále uvedl, že spekulace o jeho možném odchodu do Toronta měly nulovou pravdivost. Sám GM Dallas Stars Doug Armstrong ho ujistil, že o takovéto možnosti ani neuvažoval. Guerin v minulosti několikrát zopakoval, že by na zrušení no trade nepřistoupil. Bill Guerin podepsal se Stars předminulé léto pětiletou smlouvu na 45 milionů dolarů, klauzule no trade však platí pouze na dva roky. Guerin se tak musí snažit tento rok přesvědčit vedení Stars o jeho potřebnosti pro tým.


Kdo je na Floridě navíc?

29.10. Atlanta Thrashers má v současné době na soupisce tři kvalitní brankáře: Pasi Nurminena, Byrona Dafoea a Jani Hurmeho. V poslední době se snaží jednoho z této trojice zbavit. Podle nasazování do zápasů lze usuzovat, že pozice Pasi Nurminena je pevná. Byron Dafoe je pro drtivou většinu týmů nezajímavý a drahý, nejsnáze vyměnitelný tak zůstává Jani Hurme. Nicméně nenašel se ani jeden tým, který by chtěl Dafoea či Hurmeho angažovat. Pokud by se Atlanta chtěla zbavit právě Hurmeho, smysl by nedávala výměna provedená v rámci letošního waiver draftu, kdy ho získala výměnou z Caroliny.


Vancouver nestojí o Berarda

29.10. Tým Vancouver Canucks popřel spekulace tamějších médií o jejich možném zájmu o obránce Bryana Berarda. Jediným týmem, který se ho v současné době snaží podepsat, je tým Medvědů z Bostonu. Před nedávnem se též mluvilo o zájmu St. Louis Blues a Detroitu Red Wings.


Toronto hledá obránce

29.10. Po spekulacích, že Toronto má zájem o Richarda Matvichuka či Billa Guerina, přichází další spekulace, a opět se týká vystužení zadních řad Maple Leafs. Je tedy jasné, že Leafs hledají obránce. Mluví se o jejich možném zájmu o Sergeje Gončara, nicméně ten je vzhledem k jeho platu pro Leafs příliš drahý. Z přítomnosti scoutů Anaheimu na utkání Toronta lze usuzovat, že pokud se Ducks rozhodnou vyměnit obránce, mohl by do Toronta zamířit Vitalij Višněvskij.


Výměna Mika Comrieho na obzoru

28.10. Deník EDMONTON JOURNAL přišel s informací, že je vyloučeno, píší dokonce o nulové šanci, že by Mike Comrie podepsal novou smlouvu s týmem Oilers. Generální manažer Oilers, Kevin Lowe, prý již pracuje na výměně Comrieho do jiného klubu. Zároveň odmítl sdělit, které týmy mají o Comrieho služby zájem. Oilers prý budou za Comrieho požadovat velmi dobrého obránce či útočníka. Momentální problémy hry Oilers by spíše ukazovaly na zisk kvalitního obránce. Určitě bude hrát svou roli i plat takto získaného hráče, neboť Edmonton nemá zrovna peníze na rozhazování.


Craig Conroy Ďáblem?

28.10. Tým New Jersey Devils prý shání hráče na pozici centra. Generální manažer NJ Lou Lamoriello má prý zájem o Craiga Conroye z Calgary Flames, který se po této sezoně stane neomezeným volným hráčem. Skrblík Lamoriello by navíc mohl být spokojen s jeho relativně nízkým příjmem.


O Berarda má zájem Vancouver

28.10. Obránce Bryan Berard by mohl ve velmi blízké době podepsat kontrakt s týmem Vancouver Canucks. Ti jsou momentálně považováni za tým, ve kterém Berard asi nejpravděpodobněji zakotví. A pokud mu Vancouver nabídne plat větší než 2 miliony dolarů, tým Boston Bruins, kde Berard minulou sezonu působil, nebude moci tuto nabídku dorovnat a o Berarda by tak bez náhrady přišel.

Webhosting Web4U |  Redakce |  Diskuze |  RSS |  Dogma W4D |  Propagace |  Reklama u nás

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist