Dallas Stars cz Výměny a spekulace z NHL
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání  

Výměny a spekulace v NHL

Prosinec 2006

Výměna Dallas – Tampa Bay?

31. 12. 2006 Dallas se prý nesnaží získat Ruslana Fedotěnka, jak jsem si já osobně myslel, ale prý mají zájem o Václava Prospala. Zájem o Prospala projevilo též Chicago, Calgary a Ottawa. O Fedotěnka se poperou Hawks, Rangers, Islanders, Wild, Bruins a Canucks.

V Dallasu se chystá výměna

28. 12. 2006 Dallas má problémy se zraněními, a to klíčových hráčů. Pomoci by mohla výměna. GM Stars naznačil, že před playoff Stars posílí o obránce a top 6 útočníka. Do Dallasu by mohl přijít Keith Tkachuk, Shane Doan, Ladislav Nagy, Todd Bertuzzi, Gary Roberts, Peter Forsberg nebo Kyle Calder.

Žádaný Darcy Tucker

15. 12. 2006 Darcy Tucker má letos formu, střelecky se mu celkem daří. Naopak Torontu se v poslední době moc nedaří. O Tuckera se zajímá hned několik týmů, které potřebují pomoci se střílením gólů. Patří mezi ně Edmonton, Calgary, San Jose a Dallas.

Atlanta shání centra

11. 12. 2006 Atlanta shání nějakého centra mezi dva své nejlepší útočníky, mezi Mariána Hossu a Vjačeslava Kozlova. Zájem prý mají o Craiga Conroye z LA.

Richard Matvichuk přináší další problémy

6. 12. 2006 Richard Matvichuk se bohudík uzdravil. Pro GM Devils je to ale bohužel, protože Matvichukův plat se bude od této chvíle započítávat do platového stropu a Devils tak budou mít znovu problém s platovým stropem. Lze předpokládat, že si s tímto problémem Lou Lamoriello poradí, pravděpodobně přijde další výměna, ve které bude možná figurovat právě Richard Matvichuk.

Chicago hledá posilu

4. 12. 2006 Blackhawks se snaží posílit útok poté, co se jim zranilo několik klíčových hráčů, zejména Michal Handzuš. Jeho rekonvalescence totiž potrvá ještě minimálně několik měsíců. V jejich hledáčku je například Kyle Calder, Sergej Samsonov nebo Václav Prospal.

Philda bude také měnit!

2. 12. 2006 Flyers se chtějí zbavit Kylea Caldera. Pokud by nabídka stála za to, odejít by mohl i Simon Gagne.

Změny v Tampě?

2. 12. 2006 Tampa by se prý mohla pokusit vymnit brankáře Marca Denise, který pomalu, ale jistě ztrácí pozici jedničky. Jeho vysoký přijem a délka smlouvy ale budou na překážku. Mluví se také o možné výměně Seana Burka, Václava Prospala, Ruslana Fedotěnka či Coreyho Sariche.

Webhosting Web4U | Redakce | Diskuze | RSS | Propagace | Reklama u nás

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist