Dallas Stars cz Výměny a spekulace z NHL
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL

Výměny a spekulace v NHL

Červen 2004

Aktuální přestupové spekulace si můžete přečíst zde.

V Calgary budou mít starosti

9.6. Calgary zřejmě přijde o několik hráčů současného kádru. Smlouvy totiž končí hráčům jako je Jarome Iginla, Miikka Kiprusoff a Jordan Leopold. U dvou z nich se dá očekávat výrazný platový nárůst. To by znamenalo, že rozloučit se bude muset Craig Conroy, Dean McAmmond, Chris Simon, Krzysztof Oliwa či Dave Lowry. Lowry letos hrál za 225 000 dolarů a tak se dá čekat, že i mu by mohla být nová smlouva nabídnuta. Oliwa je na tom obdobně. Ostatní však zřejmě Flames opustí.


Toronto chce udržet opory

9.6. Toronto Maple Leafs se pokusí podepsat několik hráčů základního kádru, jsou jimi kamarádi Gary Roberts a Joe Nieuwendyk, o jejichž odchodu se delší dobu spekulovalo, mluvilo se o jejich odchodu do Ottawy či Detroitu. Též Ed Belfour a Ken Klee by měli obdržet nabídku nové smlouvy.


Hull a Thomas na odchodu z Detroitu

9.6. Detroit je prý těsně před podpisem smlouvy s Krisem Draperem. Smlouva bude nabídnuta i Mathieu Schneiderovi a zřejmě i Chrisi Cheliosovi. Brendan Shanahan si bude muset nějakou dobu počkat. Red Wings totiž nevyužijí opce pro příští sezonu na 6 500 000 dolarů. Doufají, že ho jako volného agenta podepíší za méně peněz. Brett Hull a Steve Thomas jsou na odchodu z Detroitu, případně ukončí kariéru.

Webhosting Web4U |  Redakce |  Diskuze |  RSS |  Dogma W4D |  Propagace |  Reklama u nás

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist