Dallas Stars czDallas Stars cz
Stránky o Dallas Stars, klubu NHL

Game rádio - NHL live

Game rádio - NHL live

Pokud je zápas na titulní straně Dallas Stars cz označen ikonkou  Zápas jsme poslouchali on-line  , poslouchal on - line Game rádio minimálně jeden z redaktorů, kteří pro Vás z daného zápasu připravili reportáž, statistiku nebo sestavu.

Jelikož je v našich končinách velice komplikované a někdy až zhola nemožné zápasy Dallas Stars sledovat v televizi, je tahle možnost získávání informací nejjednodušší, nejrychlejší a hlavně nejlevnější.

S mikrofonem za hokejem? Game rádio je lepší!

Jistě znáte pravidelnou relaci Čro1 - S mikrofonem za hokejem. Game rádio vyslílá narozdíl od tohoto pořadu celý zápas NHL live a to právě Vašeho oblíbeného klubu. Nemusíte jej ani stihnout v přímém přenosu. Každý záznam je k dispozici až do dalšího utkání. Game rádio je také velmi jednoduché na ovládání a můžete jej poslouchat i v případě, že máte připojení pomocí modemu. Před spuštěním si pouze vyberete rychlost Vašeho připojení.

Zápasy Dallasu komentují Ralph Strangis a Daryl Reaugh, kteří patří mezi nejlepší komentátory, jaké můžete v NHL najít. Hvězdám se věnují na plný úvazek a z jejich velmi srozumitelného komentáře porozumíte spoustu zajímavých informací i při minimální znalosti anglického jazyka. Novinářům se v zámoří dostává od klubů perfektního statistického servisu. Při poslechu rádia se dozvíte informace, které jinde budete hledat jen velmi složitě nebo se Vaše snaha zcela mine účinkem.

Zde Vám poskytujeme jednoduchý návod, jak si toto radio můžete naladit také.

NHL.com

1. První možností, je navštívit stránky nhl.com a v levém menu vybrat položku NHL Rádio. Po kliknutí na NHL Rádio se vám objeví soupis všech zápasů hraných ten den. Vedle ikonky Dallasu Stars se nachází nápis Listen now. po kliknutí na něj se Vám v novém okně otevře rádio a můžete poslouchat.

Dallas Stars.com

2. Druhou možností jsou stránky Dallas Stars. com. Zde je odkaz Live Audio umístněn v levém sloupci pod ukazatelem aktuálního skóre zápasu.

Dallas Stars.cz

3. Třetí možnost je přímo na těchto stránkách, kliknutím na odkaz Poslouchejte Game rádio!

WBAP.com

4. Další možností je poslouchat Game Rádio přímo na stránkách rádia WBAP. Pokud máte rychlé připojení k internetu, je pro vás poslech na téhle adrese jako stvořený. Zvuk je evidentně nejlepší ze všech nabízených možností.

Použijte Media Player

Ať už si vyberete jakoukoliv možnost budete pro poslech potřebovat nejen znalost anglického jazyka, ale také Windows Media Player. Pokud máte nainstalovánu zastaralou verzi nebo jej nemáte vůbec, můžete jej získat po kliknutí na níže uvedenou ikonku.

Windows Media Player

Zapněte Javascript

Pokud si vyberete první tři možnosti, budete potřebovat nejen Wimdows Media Player, ale i zapnutou podporu Javascriptu. Pouze poslech na stránkách WBAP.com je možný bez Javascriptu.

Dobrý zvuk

Dobrý zvuk a příjemný poslech Vám přeje redakce Dallas Stars cz.

Komentáře

Žádné komentáře

Přidej komentář

Web4u

Reklama

Dobyli jsme Vídeň

Shrnutí mistrovství světa ve Vídni, kde čeští reprezentanti vybojovali zlaté medaile
www.marken.cz

bwin.com

Myslíte, že se vyznáte v NHL? Vsaďte se!
Zaregistrujte se nyní
a získejte bonus
až 1000 Kč
www.bwin.com

Češi a Slováci v dějinách NHL

Osudy více než dvou desítek čechů a slováků v NHL
www.marken.cz

Prohockey

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist