Dallas Stars cz Výměny a spekulace z NHL
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání  

Výměny a spekulace v NHL

únor 2008

Rob Blake zřejmě bude vyměněn

26. 2. 2008 Zájem o něj má především Colorado a San Jose. To jsou dva týmy, do kterých by se výměně nebránil. Zájem o něj však projevily další týmy – Ducks, Red Wings a Devils.

Marián Hossa na rozcestí

26. 2. 2008 V podstatě už se jen čeká, kam se tento slovenský útočník přestěhuje. V boji o něj zatím vedou dva celky, Ottawa a Montreal. Montreal nabízí balík hráčů v čele s Higginsem a Ottawa nabízí balík hráčů v čele s Vermettem.

Blackhawks dělají pořádek

26. 2. 2008 Blackhawks včera večer poslali mail všem ostatním klubům NHL s osmi jmény hráčů, které nabízejí a které jsou ochotnií vyměnit. Na tomto seznamu jsou Nikolaj Chabibulin, Martin Havlát, Robert Lang, Tuomo Ruutu, Martin Lapointe, Yanic Perreault, Andrej Zjuzin a Rene Bourque.

Kdo půjde do Dallasu?

25. 2. 2008 Stars prý usilují o 4 jména, 4 hokejisty. Z Floridy je to Olli Jokinen, z Tampy Bay Brad Richards, dále torontský Jason Blake a z Islanders Miroslav Šatan. Osobně si myslím, že z těchto jmen je Richards nejlepší.

Blues budou řešit obránce

25. 2. 2008 Dva obránci Blues budou po sezóně bez smlouvy. Barret Jackman a Bryce Salvador. Blues se je budou do poslední možné chvíle snažit podepsat, pokud se tak nestane, je možné, že budou vyměněni.

Zájem o Brada Richardse roste

25. 2. 2008 Dallas, Vancouver i Columbus již předložili konkrétní nabídky za tohoto hráče. Zájem však nyní projevují i Montreal, Chicago, Calgary a Edmonton. Richards dal vedení Lightning seznam 8 týmů, do který by chtěl být vyměněný.

Martin Lapointe by se mohl stěhovat

25. 2. 2008 Veterán ve službách Blackhawks by mohl změnit dres. Zájem o něj projevil především Detroit, dále taky Ottawa a nakonec i Dallas.

Situace v Torontu

25. 2. 2008 Leafs trošku doplácí na hloupost svých předešlých GM, neboť až příliš velké množství hráčů má ve smlouvách klauzule no trade. Své ne výměně do jiného klubu řekli Mats Sundin, Tomáš Kaberle, Darcy Tucker i Pavel Kubina. Jediný Bryan McCabe připustil výměnu, zajimají se o něj New York Islanders i Rangers, Philadelphia Flyers a Chicago Blackhawks.

Marián Hossa na odchodu

23. 2. 2008 Marián Hossa dnes odmítl poslední nabídku GM Atlanty na podpis nové smlouvy. Do této chvíle se Don Waddell snažil Hossu v Atlantě udržet, nyní je však již téměř jisté, že Hossa bude v následujících třech dnech vyměněn.

Chtěný Steve Staios

22. 2. 2008 Obránce Edmontonu budí zájem mnoha klubů NHL. Edmonton by si rád tohoto beka udržel, neboť je jednou z mála stálic v dresu Oilers, navíc má přijatelnou smlouvu ještě na dva roky. Je však ale možmé, že Oilers nakonec podlehnou lákadlům, která ostatní kluby budou nabízet. Zájem projevili Philadelphia, Pittsburgh, New Jersey, Boston, Detroit, New York Rangers i Islanders.

Brad Richards do Dallasu?

22. 2. 2008 Bývalý hráč NHL Ray Ferraro včera v jednom vancouverském rozhlasovém pořadu uveřejnil spekulaci o možném přesunu Brada Richardse do Dallasu. Dallas by prý do Tampy poslal gólmana Mikea Smitha a Philippa Bouchera.

Columbus velkým hráčem?

22. 2. 2008 Columbus by mohl být před uzávěrkou přestupů velmi aktivním týmem. V poslední době se mluví především o jejich zájmu o Brada Richardse z Tampy. Naopak odejít by mohl David Výborný, Sergej Fjodorov, Micheal Peca, Ron Hainsey a další. Obránce Adam Foote pravděpodobně u týmu zůstane.

John-Michael Liles bude asi vyměněn

22. 2. 2008 Tento obránce Avs je již delší dobu nabízen týmům po celé lize. Nikdo o něj však do této doby neprojevil vážný zájem. Liles bude po sezóně bez smlouvy a stane se tak volným hráčem. Avs tedy budou chtít získat alespoň něco než aby riskovali, že Liles odejde v létě zadarmo. Nyní před uzávěrkou přestupů by však zájem o něj mohl vygradovat. Mluví se o možném zájmu Pittsburghu a New Jersey.

Sharks jednají s Atlantou

21. 2. 2008 Sharks chtějí Mariána Hossu. A taky Roberta Holíka. Za ně nabízí Matta Carla a Patricka Marleaua. Oba atlantští hráči budou po sezóně bez smlouvy, naopak hráči Žraloků mají smlouvy i na další roky.

Penguins chtějí posilovat útok

21. 2. 2008 Pens shání nějakého hráče do útoku své největší hvězdy. Zájem prý mají hned o dva hráče Chicaga. V jejich hledáčku je prý Martin Havlát a Tuomo Ruutu. Opačným směrem by mohl putovat třeba Jordan Staal a nějaké volby v draftu.

Martin Ručinský zpět do New Yorku?

21. 2. 2008 Píše se o tom, že Martin Ručinský by se mohl vrátit zpět do New Yorku, kde je pro něj prý připraveno místo ve čtvrté formaci. Do St. Louis by se pak měl poroučet obránce Marek Malík.

Montreal je aktivní

20. 2. 2008 Canadiens se snaží posílit za každou cenu. V jejich hledáčku jsou velká jména jako Hossa, Tanguay či Sundin. Nabízí například Michaela Rydera, některé mladší hráče a výběry v draftech. Z těchto tří jmen mají největší šanci na zisk Hossy.

Dallas jedná s Torontem

17. 2. 2008 GM Stars Les Jackson měl během během druhé třetiny zápasu Leafs-Bruins setkání za zavřenými dveřmi s GM Toronta Cliffem Fletcherem. O koho všk mají Stars zájem, to zatím není jasné. Kaberle, Sundin, Steen, Antropov, Blake, Tucker, McCabe?

O Prospala velký zájem

15. 2. 2008 O Václava Prospala je před uzávěrkou přestupů velký zájem. Jednnak se mu letos daří a jednak má poměrně přijatelnou smlouvu. Zájem o něj má velké množství klubů. New Jersey, Anaheim, Detroit, Philadelphia, San Jose, Montreal, Buffalo a Dallas. Kdo asi bude ten šťastný?

Bude se Brian Campbell stěhovat?

12. 2. 2008 O tohoto šikovného obránce Buffala se zajímá hned několik klubů. Campbell bude po sezóně volným hráčem a jednání se Sabres o nové smlouvě se neskutečně táhnou. Dá se tedy předpokládat, že bude vyměněn, aby za něj Buffalo získalo alespoň něco. Zájem projevili Dallas Stars, Chicago Blackhawks, San Jose Sharks, Colorado Avalanche a Boston Bruins.

Wade Redden se stěhovat nechce!

10. 2. 2008 GM Ottawy si pozval obránce Wadea Reddena, aby s ním projednal situaci kolem jeho klauzule no trade a možné výměny. Redden však jakoukoli debatu odmítl a na kluzuli trvá, v Ottawě tak zůstane minimálně do konce ročníku, kdy mu smlouva končí. Pokud v létě podepíše jinde, Ottawa za něj nezíská vůbec nic. Zájem o Reddena mělo San Jose, které údajně nabízelo obránce Matta Carla a výběr v draftu anebo Patricka Marleaua. Loni měl o Reddena zájem Edmonton, z této výměny také nebylo nic.

Mike Comrie chce zůstat

10. 2. 2008 Kanadský centr Mike Comrie chce zůstat u Islanders. Ačkoli mu končí smlouva a mohl by si vybírat z řady nabídek, on raději zvolí nabídku smlouvy právě od Islanders. Za vším jsou jeho velmi dobré vztahy s koučem Tedem Nolanem.

Stars již nemají zájem o Foppu!

6. 2. 2008 Stars mu učinili nabídku, ta však nebyla akceptována a hráčův agent Stars informoval, že se budou zabývat dalšími nabídkami. Pro Stars bylo lákadlem hlavně to, že by nemuseli za Petera Forsberga nic obětovat, jak tomu bude v případné výměně. Počítali s ním do formace k Modanovi a Lehtinenovi. Z boje o Foppu vypadli Detroit, Nashville a Calgary. Ve hře jsou tedy ještě tyto týmy: Philadelphia Flyers, Ottawa Senators, Vancouver Canucks, NY Rangers a Colorado Avalanche.

Olli Jokinen by mohl opustit Panthers

5. 2. 2008 Kapitán Floridy by mohl změnit dres v případě, že Panthers ztratí naději na playoff. Největší zájem o něj zatím projevily tři týmy: Calgary Flames, San Jose Sharks a Dallas Stars.

Peter Forsberg předmětem zájmu

4. 2. 2008 Návrat Petera Forsberga do NHL vypadá každý den o něco realističtěji. Nejvážnějšími zájemci o jeho služby jsou Colorado a Philadelphia. Avs by mohli do angažování tohoto švédského hráče zapojit i kapitána Joea Sakica, tak jako to udělali vloni při přemlouvání Ryana Smythe a Scotta Hannana. Philadelphia zase nabízí dvouletou smlouvu znějící na 2,6 milionu dolarů za rok. Ottawa, Detroit a Dallas prý nabízejí ještě více peněz.

Slava Kozlov se stěhovat nebude!

2. 2. 2008 Slava Kozlov loni podepsal novou smlouvu s Atlantou, a to navzdory tomu, že lepší nabídku dostal od Dallasu. Vynutil si i klauzuli no trade. Nyní dal jasně najevo, že na dodržení této klauzule bude trvat a nebude tak před letošní uzávěrkou přestupů vyměněn. Kozlov evidentně nechce měnit bydliště a v Atlantě tak zřejmě zůstane až do konce kariéry.

Webhosting Web4U | Redakce | Diskuze | RSS | Propagace | Reklama u nás

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist