Dallas Stars czDallas Stars cz
Stránky o Dallas Stars, klubu NHL

Redakce

O webu Dallas Stars cz

Dallas Stars cz jsou nezávislými internetovými stránkami, které tvoří tým oddaných fanoušků ledního hokeje, NHL a Dallas Stars. Stránky byly založeny 21. 12. 2001 na adrese http://dallas.d2.cz. Od svého zrodu procházely neustálým vývojem, až do podoby v jaké je znáte dnes na adrese http://www.dallas-stars.cz a stále se vyvíjí. Web založil Radek Štolpa, který dlouho tvořil celý web zcela osamocen. Na začátku roku 2003 se naplno přidal Kamil Šamulák a v průběhu února 2003 přišla do redakce další velká posila - David Brunclík.

Díky rozšíření týmu se zvětšil objem poskytovaných informací, zvýšila se jeho kvalita, zlepšila se dostupnost a kvalita stránek. Přes všechny tyto uvedené úspěchy chceme stále stránky vylepšovat, stále máme nové nápady. Navíc zůstává nepřepracováno dost starších stránek ze staré adresy. Protože ale web děláme ve svém volném čase, již nám pro další zvelebování webu moc prostoru nezbývá. Proto pokud můžete jakýmkoliv způsobem pomoci, budeme velmi rádi, když nás budete kontaktovat.

Dotazy, náměty, připomínky

Pokud máte nějaké dotazy, náměty, kritiku, výhrady nebo připomínky, budeme velice rádi, pokud se na nás obrátíte. Ohledně vzhledu stránek, jejich funkčnosti a nefunkčnosti, případě jejich dalšího vylepšení se obracejte na webmastera, kterým je Radek Štolpa (má na svědomí také weblog). Rubriku o přestupových spekulacích má co se obsahu týče na svědomí David Brunclík. Kamil Šamulák píše převážnou část článků. Jméno autora najdete vždy u nadpisu příslušného článku.

Poskytování článků

Nabízíme Vám možnost zveřejnit naše články na Vašem webu. V případě zájmu si prosím napište o podrobnější informace na tento e-mail, kam uveďte také název a adresu Vašich stránek.

Redakce

Kde nás najdete

Dallas Stars cz

Weblog Dallas Stars cz

RSS

Webhosting

Webhosting poskytuje: Web4U a my za něj děkujeme.

Používané zdroje

Informace čerpáme z nejrůznějších zdrojů a to jak tuzemských, tak zahraničních. K nejčastějším však patří tyhle.

Obrázky

S obrázky je to podobné jako s články. Také čerpáme z několika zdrojů, přičemž autora se snažíme co nejčastěji uvádět. V drtivé většině jde o fotografie AP.

Statistiky

TOPlist

Statistiky pro nás měří TOPlist. K dispozici je historie návštěv a shlédnutí za poslední rok a podrobnější informace za poslední dva dny.

Navrcholu

Dalším kdo měří statistiky je server Navrcholu. K dispozici je historie návštěv a shlédnutí za poslední rok a podrobnější informace za poslední dva dny.

Statistiky na Stars cz

Také náš poskytovatel webhostingu Web4U nám zajišťuje jednoduché statistiky.

Kód stránek

Jelikož jsem jako webmaster přesvědčen o vhodnosti použití CSS layoutu pro tvorbu takového webu, jako je Dallas Stars cz, používám ho. Ruku v ruce s CSS jde snaha o validní kód a to momentálně podle HTML 4.01 Transitional (novější stránky podle XHTML 1.0 Strict). Dovolím si tvrdit, že jako jediný fanouškovský web klubu NHL v Čechách dodržujeme webové standarty (nebo se o to alespoň snažíme), dbáme na to aby stránky byly moderní, bezbariérové, přístupné ve všech prohlížečích a pro všechny uživatele.

Věříme totiž, že jedině tak můžeme našim návštěvníkům kvalitně přinášet zajímavé informace. Funkčnost a vzhled stránek pravidelně kontrolujeme v prohlížečích Internet Explorer verze 6.0.2800, Opera verze 7.5 verze 3658, Mozilla 1.6 verze 20040113 a Mozilla Firefox 0.8 verze 20040206. Pokud objevíte jakýkoliv prohřešek proti webovým standardům, budeme velmi rádi, pokud más na něj upozorníte.

Web4u

Reklama

Dobyli jsme Vídeň

Shrnutí mistrovství světa ve Vídni, kde čeští reprezentanti vybojovali zlaté medaile
www.marken.cz

bwin.com

Myslíte, že se vyznáte v NHL? Vsaďte se!
Zaregistrujte se nyní
a získejte bonus
až 1000 Kč
www.bwin.com

Češi a Slováci v dějinách NHL

Osudy více než dvou desítek čechů a slováků v NHL
www.marken.cz

Prohockey

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist