Dallas Stars cz Výměny a spekulace z NHL
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání  

Výměny a spekulace v NHL

Listopad 2006

Peter Forsberg prý bude vyměněn!

21. 11. 2006 Podle některých zdrojů změní nejpozději do jednoho dne Foppa působiště. Měl by se přestěhovat buď do San Jose nebo do Colorada. Kdo ale půjde do Philadelphie, to je zatím otázkou.

Avs blízko výměně?

15. 11. 2006 Avs prý budou dříve či později měnit. Obětí špatných výkonů Avs by se mohl stát John Michael Liles, Avs naopak budou požadovat nějakého power forwarda nebo většího, lépe bránícího obránce.

Výměna Colorado-Philadelphia na obzoru?

15. 11. 2006 Colorado chce prý s Flyers provést nějakou bombastickou výměnu, nicméně zástupci Flyers se brání výměně hvězd jako je například Simon Gagne či mladších hráčů. Letci prý mají zájem o finského obránce Ossi Väänänena.

Nechtěný Darius Kasparaitis

5. 11. 2006 NY Rangers se chtějí zbavit tohoto zadáka a jsou ochotni přijmout jakoukoli nabídku.

Glen Murray na odchodu?

5. 11. 2006 Tento kanonýr Bostonu by se mohl stát obětním beránkem bostonských problémů. Bruins totiž připravují nějaké změny v kádru a o Murrayho projevili zájem Kings.

Změny v Calgary?

5. 11. 2006 Calgary musí řešit současnou neutěšenou situaci v klubu. Mluví se o možné výměně trenéra, ale i o hráčské výměně. Nedotknutelný je jen Iginla, Phaneuf a Kiprusoff. Flyers, Bruins a Canucks prý již projevili zájem o Romana Hamrlíka.

Webhosting Web4U | Redakce | Diskuze | RSS | Propagace | Reklama u nás

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist