Dallas Stars cz Výměny a spekulace z NHL
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání  

Výměny a spekulace v NHL

červen 2006

Jason Arnott odmítl nabídku Stars

19. 6. 2006 Jason Arnott odmítl nabídku nové smlouvy, kterou mu GM Stars předložil. Zněla na o něco více než tři miliony dolarů. Je tedy téměř jisté, že Arnott se stane 1. července neomezeným volným hráčem a bude přijímat nabídky od ostatních klubů. Dallasu prý ale dá možnost nejvyšší nabídku dorovnat. Největším zájemcem o jeho služby je Montreal.

Jean Sebastian Giguere na seznamu chtěných hráčů

19. 6. 2006 Giguere budí pozornost mnoha klubů. Anaheim vloží pravděpodobně důvěru do Iljy Bryzgalova, Giguere by tak mohl být vyměněn. Detroit, Tampa Bay a Toronto o něj mají eminentní zájem.

Zůstane Osgood v Detroitu?

19. 6. 2006 Wings prý zvažují možnost, že by Chris Osgood zůstal u týmu jako brankářská dvojka. Podepsat by prý mohl za stejnou sumu jako loni, tedy za 0,9 milionu dolarů.

Loungo za Dacjuka?

14. 6. 2006 GM Detroitu Ken Holland popřel spekulaci médií, že se chystá výměnit Pavla Dacjuka za Roberta Luonga. Nemá prý v úmyslu Dacjuka vyměnit a s managementem Floridy již delší dobu není ve styku.

Leafs uvažují o vykoupení Domiho?

14. 6. 2006 Maple Leafs prý zvažují možnost, že by ze smlouvy vykoupili Tie Domiho. Tímto krokem by však neušetřili příliš mnoho dolarů…..

Ed Jovanovski na Floridu?

14. 6. 2006 Že existuje zájem Floridy o Jovanovskiho služby, to je známá věc. Jejich zájem je každým dnem větší a větší. Jovanovskiho rodina vlastní na Floridě dům a navíc jeho manželka odtud pochází, takže vše do sebe zapadá. Jen připomínám, že Jovocop už na Floridě před pár lety působil.

Čistka v Bostonu

12. 6. 2006 Hal Gill, Tom Fitzgerald, Ian Moran, Mariusz Czerkawski, Brad Isbister, Dan LaCouture, Brian Leetch, Marty Reasoner, a Jiří Šlégr zřejmě nedostanou nové smlouvy a budou si muset hledat nové působiště stejně jako třeba zmíněný Czerkawski, který již podepsal smlouvu ve Švýcarsku. Dokonce ani někteří omezení volní agenti se už do týmu nevrátí, neboť Boston nevyužije své možnosti a nenabídne jim nové kvalifikační smlouvy.

Legace pryč, Shanahan asi zůstane

12. 6. 2006 Brankář Manny Legace zřejmě opustí Detroit. Nebyla mu totiž nabídnuta nová smlouva. Legace se tak stane 1. července volným hráčem bez omezení. To Brendan Shanahan zřejmě zůstane. Nabídnutá smlouva je vyšší než ta loňská. Mluví se o smlouvě kolem 3 milionů dolarů za sezónu.

Jason Arnott chce odejít z Dallasu!

9. 6. 2006 Jason Arnott prý chce odejít z Dallasu. Mluví se o zájmu Montrealu. Je zde tedy možnost, že Dallas práva na Arnotta vymění, aby za něj získal alespoň něco.

Roberto Luongo versus Florida

9. 6. 2006 Luongo prý nově požaduje jednoletou smlouvu! Ustoupil tak z požadavku na pětiletou smlouvu, a to kvůli obavě, že by mohl být vyměněn do týmu jako je třeba Columbus a zde uvíznout.

Sergej Samsonov i Dwayne Roloson by mohli zůstat v Edmontonu

5. 6. 2006 GM Edmontonu Kevin Lowe má velký zájem na tom, aby Samsonov zůstal v Edmontonu i v další sezóně. Vše bude záležet na Samsonovovi, kde a za kolik bude chtít hrát. Mluví se o jeho možném odchodu do San Jose, kde by se dal znovu dohromady s Joe Thorntonem. Stejně tak budou chtít Oilers udržet Rolosona, zájemců o jeho služby však bude hodně. Horkým kandidátem je Detroit, který má na brankářskou jedničku vyčleněny tři miliony dolarů. Otázka však je, jestli to bude na zisk Rolosona stačit.

Rangers už nechtějí Cháru?

5. 6. 2006 NY Rangers už prý nechtějí nabídnout tomuto slovenskému obránci smlouvu na 8 milionů dolarů za sezónu. Nabídka prý bude znít někde kolem 5,5 milionu. Hlavně nehodlají nabídnout žádnému volnému hráči smlouvu s klauzulí „no movement“, kterou má ve smlouvě nejnověji Bryan McCabe. Ta zaručuje nejen to, že hráč nemůže být vyměněn, ale nemůže ani být poslán na farmu či vykoupen ze smlouvy. Jedinou výjimkou je prý Patrik Eliáš, tomu Rangers nabídnou i tuto variantu. Pokud Chára odmítne výše zmíněnou nabídku, Rangers se pokusí získat Kima Johnssona, Jaye McKeeho, Pavla Kubinu, Filipa Kubu či Willie Mitchella.

Lindros zůstane v Torontu

1. 6. 2006 Eric Lindros se prý dohodl s vedením Leafs na jednoleté smlouvě znějící na 750.000 dolarů. Dále se Leafs zřejmě rozhodnou vykoupit ze smlouvy Eda Belfoura a přes léto se budou snažit získat z Caroliny Martina Gerbera a Františka Kaberleho.

Webhosting Web4U | Redakce | Diskuze | RSS | Propagace | Reklama u nás

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist