Dallas Stars czDallas Stars cz
Stránky o Dallas Stars, týmu NHL

Zápasy sezóny 20010/11

Starší zápasy

Příprava 2001/02Zákl. část 2001/02Bez Play - off
Příprava 2002/03Zákl. část 2002/03Play - off 2003
Příprava 2003/04Zákl. část 2003/04Play - off 2004
Sezóna 2004/05
Sezóna 2005/06
Sezóna 2006/07
Sezóna 2007/08
Sezóna 2008/09
Sezóna 2009/10
Sezóna 2010/11

 30. 8. 11 Dallas zdolal Colorado 3:2 a vyhrál počtvrté za sebou

Konec Základní části Národní hokejové ligy NHL ročníku 2010/2011 se nezadržitelně blíží. Dallas je stále ještě ve hře o postup do play off. Do konce Základní části čekají na Dallas závěrečné dva zápasy, dnes, tedy v pátek 8. 4. 2011 se představí na ledě Colorada a posléze se v neděli 10. 4. 2011 postaví proti domácí Minnesotě. Pokud chtějí mít Hvězdy alespoň naději na účast ve vyřazovacích bojích, musí obě utkání bezpodmínečně vyhrát. Podaří se jim to? Porazí Stars Avalanche na jejich stadionu?

 30. 8. 11 Dallas porazil Columbus 3:0 i díky čistému kontu Kariho Lehtonena a stále bojuje o účast ve vyřazovacích bojích

Dallas má za sebou venkovní čtyřzápasovou minisérii na kluzištích svých soupeřů z Pacifické divize. A jak si Dallas Dallas vedl v těchto čtyřech utkáních? Neúspěšně – jednou vyhrál v normální hrací době, jednou prohrál na nájezdy a dvakrát prohrál v normální hrací době – postupně Phoenixu podlehl 1:2 na nájezdy, se San Jose prohrál dokonce 0:6, s Los Angeles prohrál 1:3 a s Anaheimem zvítězil 4:3. V těchto čtyřech zápasech Hvězdy nasbírali tři body. Teď se Dallas vrací na domácí kluziště, aby poměřil své síly s Columbusem. Zvítězí Dallas nebo Columbus?

 30. 8. 11 Dallas překonal Jonathana Quicka pouze jednou a podlehl Los Angeles 1:3

Dallas čekal předposlední zápas z venkovní čtyřzápasové minisérie na kluzištích svých soupeřů z Pacifické divize. A jak si Dallas Dallas vedl v úvodních dvou utkáních? Neúspěšně – Phoenixu podlehl 1:2 na nájezdy a se San Jose prohrál dokonce 0:6, čili v těchto dvou duelech dosud nasbíral jeden bod. Dnes se tedy Dallas utkal s Los Angeles a v neděli zakončí svou minisérii s Anaheimem. Dallas potřebuje nutně vyhrát – podaří se mu to, nebo vyhraje Los Angeles a překazí tak Dallasu plány?

 30. 8. 11 O výhře Phoenixu v nájezdech rozhodl Ray Whitney, Ija Bryzgalov pochytal 44 střel Dallasu

Dallas dnes začíná svou venkovní čtyřzápasovou minisérii zápasů po stadionech svých soupeřů z Pacifické divize. Dnes tedy Dallas hrál s Phoenixem, v dalších dnech se Dallas střetne postupně se San Jose, Los Angeles a Anaheim. Vyhraje v tomto utkání domácí Phoenix nebo hostující Dallas?

 30. 8. 11 Zápas Dallasu a Anaheimu dospěl opět do prodloužení a opět se radovali Kačeři

Dallas i Anaheim, kluby, které se střetli ve vzájemném zápase, bojují o účast ve vyřazovacích bojích. Ani jeden z klubů nemá nic jistého, oba čeká ještě tuhý boj. Stars i Ducks zatím odehráli stejně zápasů – 72 a oba týmy mají na kontě aktuálně i stejný počet bodů – 85. Který z klubů vyhraje tento vzájemný duel a přeskočí tak svého rivala?

 30. 8. 11 Čisté konto Lehtonena, dvoubodový zápas pro čtyři hráče a výhra Dallasu nad Chicagem

Konec Základní části Národní hokejové ligy NHL se blíží, Dallasu a Chicagu už zbývá do konce dlouhodobé části odehrát jen dvanáct zápasů, počítáme-li i tento dnešní vzájemný duel. Oba kluby bojují o postup do vyřazovací části, dal se čekat vyrovnaný souboj, ale realita byla nakonec docela jiná, alespoň v tomto duelu.

 30. 8. 11 Zápas v Dallasu měl infarktový závěr, nakonec se z výhry 3:2 radovali hostující Králové

Situace v Západní konferenci je nadále velmi vyrovnaná a o postup do play off se bude s největší pravděpodobností bojovat až do konce Základní části. Rozdíly mezi kluby jsou stále minimální, jen okolo pár bodů, situace se mění každým dnem, O postup do vyřazovacích bojů bojuje také Dallas a Los Angeles a právě tyto kluby dnes změří na ledě texaského mužstva. Kdo z nich si připíše do tabulky důležité body?

 30. 8. 11 Curtis Glencross rozhodl v nájezdech o výhře Calgary 4:3, dallaský Tomáš Vincour se v NHL poprvé trefil

Dallas zažehnal krizi a začal pravidelně sbírat body, Calgary se také velmi daří. Oba kluby zatím drží příčky zajišťující postup do vyřazovacích bojů. Jak dopadne souboj týmů, kteří mají aktuálně velmi dobrou formu?

 30. 8. 11 O výhře Dallasu nad Los Angeles v prodloužení 4:3 rozhodl kapitán Brenden Morrow

Dallas čekal závěrečný zápas z venkovní čtyřzápasové minisérie na kluzištích svých soupeřů z Pacifické divize. A jak si v úvodních třech duelech minisérie zatím hokejisté Hvězd vedli? Nad očekávání dobře – vyhráli nad Phoenixem 3:2, podlehli Anaheimu 3:4 v prodloužení a zdolali San Jose 3:2, čili v těchto třech duelech dosud nasbírali pět bodů. Na závěr miniprogramu hrál Dallas s Los Angeles. Budou úspěšnější domácí Králové nebo hostující Hvězdy?

 30. 8. 11 Hattrick Lubomíra Višňovského přinesl Anaheimu výhru 4:3 v prodloužení

Dallas má v těchto dnech na programu čtyři venkovní zápasy za sebou se svými čtyřmi soupeři z Pacifické divize. V prvním utkání této minisérie Dallas zdolal Phoenix 3:2. V dalších dnech česká Dallas postupně Anaheim, San Jose a Los Angeles. Pojďme ale pěkně po pořádku, dnes dallaské Hvězdy změřili síly s anaheimskými Kačery. Připíší si další výhru Stars nebo Ducks?

 30. 8. 11 Dallas zdolal Nashville 3:2 a vyhrál podruhé za sebou

Dallas v posledním zápase porazil Detroit 4:1 a ukončil sérii pěti prohraných utkání v řadě. Jak si Hvězdy povedou doma proti nashvillským Predátorům?

 30. 8. 11 Vítězná branka Nicka Palmieriho a čisté konto Johana Hedberga rozhodly o výhře New Jersey nad Dallasem 1:0

Dallas se stále nemůže dostat na vítěznou vlnu a aktuálně je na hranici postupu a nepostupu do vyřazovacích bojů. New Jersey na postup do play off zatím bodově ztrácí, ale aktuálně má skvělou formu. Který z těchto klubů bude ve vzájemném klání v Američan Airlines Center úspěšnější?

 30. 8. 11 Dallas pokračuje v sérii nezdarů, tentokrát podlehl Calgary 2:4

Hokejisté Dallasu začali sezonu velmi dobře a podávali kvalitní a vyrovnané výkony a řadu týdnů okupovali vedoucí pozici v Pacifické divizi. Body sbírali i po novém roce, ale zhruba od 21. ledna roku 2011 začali postupně přicházet o svůj slibný náskok.

 30. 8. 11 Dallas podlehl doma Columbusu 1:2

Dallas v posledním zápase zdolal doma Chicago 4:3 v prodloužení a zastavil tím sérii nezdarů. Jak se povede Hvězdám v dalším domácím klání proti Modrokabátníkům?

 30. 8. 11 Radim Vrbata rozhodl brankou v prodloužení o výhře Phoenixu na ledě Dallasu 3:2

Dallas se dnes utkal na domácí půdě se svým divizním rivalem z Pacifické divize Phoenixem. Hvězdy mají v tabulce aktuálně jen o dva body více než Kojoti, ale Dallas má zatím odehráno o dva zápasy méně než Phoenix.

 30. 8. 11 V divokém zápase porazil domácí Boston hráče Dallasu 6:3

Dallas měl před sebou druhý zápas hraný v měsíci únoru, v tom prvním podlehl na vlastním ledě vancouverským Kosatkám 1:4. Hvězdy zamířili do Bostonu, aby se zde utkali o body s místními bostonskými Medvědy. Oba kluby vedou své divize a patří jim třetí místo ve svých konferencích.

 30. 8. 11 Brenden Morrow a Kari Lehtonen se nejvíce zasloužili o výhru nad Edmontonem 3:1

Hokejisté Dallasu pokračují ve své pětizápasové sérii hrané proti kanadským klubům ze Západní konference, tato série obsahuje střetnutí Stars s Edmontonem dvakrát, s Calgary jednou a s Vancouverem dvakrát. S jakým výsledkem dopadne jejich domácí zápas proti Edmontonu?

 13. 2. 11 Dallas prohrál na ledě Calgary 4:7

Hokejisté Calgary zatím neprožívají povedenou sezonu, naopak hokejistům Dallasu se daří nad očekávání dobře. Který z týmů se bude radovat po tomto měření sil? Připíší si Hvězdy devátou výhru za sebou na kluzišti soupeře?

 13. 2. 11 Poosmé v řadě! Poprvé v historii!

Další zápas, další výborný výkon Lehtonena v brance a další vítězství. Tentokrát to bylo v Edmontonu. Na kluzištích soupeřů to bylo už osmé utkání v řadě ve kterém Stars bodovali (7-0-1), což je rekordní počet Dallasu Stars.

 13. 2. 11 Jamie Langenbrunner skóroval poprvé po návratu do Dallasu

Třetí vítězství v řadě si připsali hráči Stars, když na svém ledě sice těsně, ale přesto porazili Los Angeles. Přestože nebyl paradoxně zvolen mezi tři hvězdy zápasu, výborně zachytal Kari Lehtonen.

 23. 1. 11 Dallas porazil Atlantu 6:1, James Neal a Trevor Daley si připsali po dvou brankách

Dallasu se v aktuální sezoně zatím daří nad očekávání dobře. Mužstvo podává relativně vyrovnané výkony a stále se drží na špici své Pacifické divize. Jak si Hvězdy povedou proti hostující Atlantě? Kdo si připíše do tabulky další dva body?

 23. 1. 11 James Neal vystřelil výhru proti Edmontonu

Po pěti zápasech bez vítězství na domácím ledě si Stars spravili chuť s tradičním rivalem z Edmontonu a po šedesáti minutách konečně svítil na ukazateli skóre stav 3:2 pro domácí Dallas.

 23. 1. 11 Dallas díky skvělému výkonu Andrewa Raycrofta a dvěma brankám Jamieho Benna porazil Minnesotu 4:0

Domácí Minnesota Wild a hostující Dallas Stars – to jsou jména dvou klubů, které se utkaly o body v dalším zápase nejlepší hokejové soutěže na světě – v Národní hokejové lize.

 23. 1. 11 Doma se nedaří, Rangers vyhráli na penalty

Tak jak se Dallasu daří na kluzištích soupeřů, tak se mu paradoxně v poslední době daří méně na ledě vlastním. A tak z posledních pěti zápasů nevyhráli ani jediný, pouze třikrát remizovali neboť i tentokráte skončil po 60. minutách zápas remízou.

 23. 1. 11 Stars vyhráli i v Chicagu

Pošesté v řadě zvítětili hráči Stars na soupeřově kluzišti. Tentokrát se jim to podařilo na hřišti obhájce Stanley Cupu, na ledě Blackhawks.

 10. 1. 11 Dallas otočil zápas proti St. Louis ve třetí třetině a zvítězil 4:2

Hokejisté Dallasu Stars prohráli 31. prosince doma s Vancouverem 1:4 a zakončili tak rok 210 porážkou. 2. ledna je čekal první zápas hraný v roce 2011 a to na stadionu St. Louis Blues. Podaří se Stars zvítězit nebo se bude radovat ze dvou bodů St. Louis?

 10. 1. 11 Na silvestra vyhrál Vancouver, Cory Schneider byl nepřekonatelný

V Dallasu se už po mnoho let hraje tradičně na silvestra večer hokejové utkání. Pokud domácí vyhrají, párty na oslavu nového roku bývá o to veselejší.

 10. 1. 11 Stars nestačili na Detroit

Zápasy proti Detroitu bývají v Dallasu jedny z nejprestižnějších a tak se fandové zaradovali nad vítězstvím Dallasu v Detroitu v prvním vzájuemném zápase letošní sezóny. Tentokrát to bylo zcela naopak. Rudým Křídlům se podařilo oplatit Dallasu domácí prohru a to dost výrazným rozdílem.

 1. 1. 11 Andrew Raycroft se výborným výkonem zasloužil o výhru nad Nashvillem

Hokejisté Dallasu si chtěli spravit chuť po domácí prohře s Phoenixem 0:1. Přicestovali do města hudby county, čili do Nashvillu. Dallas nastupoval do tohoto zápasu s optimistickými vyhlídkami.

 1. 1. 11 Branka Kylea Turrise rozhodla o nejtěsnější výhře Phoenixu

Po vánoční dvoudenní pauze se Národní hokejová liga znovu rozjela naplno. Do dallaské American Airlines Areny přicestoval Phoenix, aby zde bojoval o body s místními Hvězdami. Diváci byli tedy svědky zápasu mezi dvěma rivaly z Pacifické divize v Západní konferenci.

 1. 1. 11 Alex Tanguay vyrovnal a pak i rozhodl nájezdy

Calgary se v Dallasu představilo jako mnohem lepší tým než Montreal. Flames dokázali dotáhnout zápas do samostatných nájezdů a ty rozhodl Tanguay.

 1. 1. 11 Loui Eriksson vstřelil 100. gól v NHL, Stars si vychutnali Montreal

Utkání proti Montrealu se Dallasu vydařilo. Hráči Stars od začátku určovali tempo hry a jindy vychvalovaného Coreyho Price doslova znemožnili.

 20. 12. 10 Loui Eriksson rozhodl brankou v prodloužení o výhře Dallasu nad Detroitem 4:3

NHL dnes nabídla zápas dvou velkých rivalů – na horký led Detroitu přicestoval Dallas. Rudá křídla před tímto měřením sil vedla celou Západní konferenci se ziskem 43 bodů, Hvězdy byli aktuálně druhé v této konferenci s 41 body. Lepší než tyto dva kluby je jen zatím momentálně nejlepší Philadelphia se ziskem 49 bodů a celkově druhý Pittsburgh, který nasbíral 44 bodů. Stejně bodů jako Dallas, tedy 41, mají na svém kontě také Atlanta a New York Rangers.

 19. 12. 10 Richards a Lehtonen zařídili vítězství v Columbusu

V sobotním utkání zavítali Stars na led Blue Jackets. V zajímavém zápase plném soubojů, šarvátek a nepřesných rozhodnutí rozhodčích, zvítězili 2:1.

 19. 12. 10 V prodloužení se radovali Žraloci

Po třech dnech si zopakovali Stars vzájemný zápas se Žraloky ze San Jose a i tentokráte bylo utkání taky vyrovnané, že se v normální hrací době nerozhodlo. Ze zisku bonusového se nakonec radovalo San Jose.

 14. 12. 10 Brad Richards rozhodl v nájezdech o výhře Dallasu nad San Jose 3:2

Před tímto duelem dělily vedoucí tým Pacifické divize Dallas a San Jose od sebe pouze dva body. Oba kluby mají v posledních zápasech odlišnou formu – Dallas z posledních čtyř zápasů tři prohrál, San Jose zase z posledních čtyř zápasů ukořistilo tři výhry.

 14. 12. 10 Doan dal dva góly, Stars dostali pětku

V zámoří tomu říkají back to back game, tedy zápas, který následuje hned druhý den po odehraném zápase. Stars hráli v pátek doma s Carolinou a hned na druhý den nastoupili ve Phoenixu a utkání se jim zrovna nepovedlo.

 14. 12. 10 V nájezdech rozhodl Richards

I druhý vzájemný zápas v sezóně pro sebe rozhodli hráči Dallasu, byť to tentokráte trvalo až do prodloužení.

 9. 12. 10 Oslabené Chicago zaslouženě zvítězilo

Na ledě Chicaga nepředvedli hokejisté Dallasu dobrý výkon a po zásluze odešli odešli ze hřiště poraženi, když je domácí předčili ve všech směrech.

 7. 12. 10 Kyle Wilson rozhodl v nájezdech o výhře Columbusu 3:2

Dallas chtěl navázat na svou sérii šesti výher za sebou, naopak Columbus po pěti vítězných zápasech pětkrát prohrál. Který z týmů se bude radovat dnes?

 5. 12. 10 Robidas dal vítězný gól, Stars vyhráli pošesté v řadě

Další soupeř a další vítězství. Ani velký rival z Minnesoty nedokázal zastavit Hvězdy z Dallasu a ty pošesté zvítězily, byť to bylo až v prodloužení.

 4. 12. 10 Andrew Raycroft vychytal Capitals

Do Dallasu přijel jeden z nejzvučnějších soupeřů v současné NHL, tým Washingtonu se samotným Alexandrem Ovečkinem a i Caps odjeli z Metroplexu z prázdnou. Andrew Raycroft předvedl vynikající výkon a Stars zvítězili popáté v řadě.

 30. 11. 10 James Neal dal dva góly, Stars převálcovali Hurricanes

Stars si připsali další výhru na ledě soupeře a čtvrtý vítězný zápas v řadě, když doslova převálcovali Carolinu Hurricanes 4:1.

 28. 11. 10 Dallas zvládl vítězně i druhý zápas v řadě proti St. Louis

Hráči Dallasu Stars den před tímto zápasem vyhráli nad St. Louis doma 3:2 a i dnes v odvetě na ledě Bluesmanů byli úspěšní, když si připsali další dva body za nejtěsnější výhru 2:1.

 28. 11. 10 Jamie Benn vyrovnal, Ribeiro rozhodl

Už po několikáté vstupovali hráči Dallasu do třetí třetiny jako tým který prohrává a už po několikáté dokázali vývoj utkání zvrátit.

 28. 11. 10 Stars vyhráli v Ottawě

Po průseru a ostudě v Torontu (protože jinak se ten výkon nazvat nedá) se Hvězdy přesunuly do Ottawy a vedly si poněkud lépe. Nedali domácím mnoho šancí a zhruba po měsíci opět zvítězili venku.

 27. 11. 10 Dallas podlehl Torontu 1:4

Hokejisté Dallasu Stars prohráli druhý zápas po sobě, po porážce od Colorada 3:4 po samostatných nájezdech přišla prohra s Torontem 1:4.

 27. 11. 10 Stars opět vstali z popela

Další zápas, další ztráta a další zvrat. Stars se i tentokrát dokázali za zdánlivě beznadějného stavu 0:3 vrátit do utkání a dovézt je až k samostatným nájezdům, které ve svůj prospěch rozhodli hráči Colorada.

 27. 11. 10 Nezadržitelný Mike Ribeiro dokonal obrat proti San Jose

Mike Ribeiro vstřelil své první dvě branky v sezóně a díky nim Stars nejprve vyrovnali a pak rozhodli v prodloužení velmi zajímavý zápas s divizním soupeřem se San Jose. Zápas plný bodyčeků, pěstních soubojů, gólů a také několika zvratů.

 17. 11. 10 Dallas zdolal Anaheim 2:1 a ukončil sérii tří porážek v řadě

Hráči Dallasu si po třech prohrách s kluby Západní konference opět připsali plný bodový zisk, když v domácí aréně porazili svého divizního rivala těsně 2:1. Kačerům tak skončila série sedmi zápasů, ve kterých dokázali bodovat – série čítala šest výher, až potom přišla porážka se Chicagem v prodloužení.

 17. 11. 10 Stars prohráli i s Ducks

Podruhé v sezóně se Dallasu podařilo prohrát tři utkání v řadě. Po prohrách v Denveru a L. A. ztratili oba body i s Anaheimem po výsledku 2:4.

 17. 11. 10 Králové přehráli Dallas v přesilovkách

Po rukavici od Colorada přišla další ztráta bodů, tentokráte na ledě divizního rivala z Los Angeles.

 7. 11. 10 Dallas si druhou výhru ve dvou dnech nepřipsal, hráči podlehli Coloradu vysoko 0:5

Hokejisté Dallasu po páteční domácí výhře s Phoenixem 6:3 dnes bojovali o body v Coloradu, čtvrtou výhru za sebou se jim ale ukořistit nepodařilo.

 7. 11. 10 Richards s Erikssonom viedli Stars k víťazstvu nad Phoenixom

Prvá formácia Dallasu na čele s Bradom Richardsom bola nezastaviteľná, súperovi strelila 4 góly a spolu s Ribeirom, Morrowom a Benom si vytvorili ofenzívnu prevahu, na ktorú Phoenix nestačil. Kari Lehtonen dodal celej obrane sebavedomie, čo vidieť aj na progrese Matta Niskanena v tejto sezóne.

 4. 11. 10 Loui Eriksson dvakrát skóroval, Stars porazili Penguins

Ve strhujícím zápase porazil Dallas Pittsburgh 5:2. O osudu utkání bylo rozhodnuto v prvních dvou třetinách, kdy si domácí Stars vypracovali vedení 4:1.

 31. 10. 10 Andrew Raycroft udržel čisté konto, Dallas porazil Bufalo 4:0

Dallas zastavil sérii tří porážek v řadě a na vlastním ledě porazil Bufalo 4:0. Hlavním strůjcem vítězství byl Andrew Raycroft, který nastoupil poprvé v sezoně od začátku a hned pochytal všech čtyřiatřicet střel soupeře.

 27. 10. 10 Bobby Ryan a Jonas Hiller zdolali Dallas 5:2

Dallas utŕžil druhú prehru v rade, ktorá je treťou prehrou v štyroch zápasoch. Stars síce mali vynikajúci štart do sezóny, avšak tento trend neudržali a bodovo sa prepadli na druhú priečku v pacifickej divízii hneď za Los Angeles, ktoré má o dva body viac.

 24. 10. 10 Stars nestačili na Nashville a prehrali tesne 1:0

Dallas je jeden z najofenzívnejších tímov v NHL, avšak tentoraz narazil na gólmana Predators Pekku Rinne. Sériu domácich zápasov začali s prehrou, no v utorok ich čaká Anaheim, ktorý z deviatich zápasov získal len sedem bodov.

 17. 10. 10 Mike Ribeiro rozhodol v nájazdoch, Stars porazili Islanders 5:4n

Kari Lehtonen chytil v zápase 43 striel a ďalšie 3 v samostatných nájazdoch a spolu s Morrowom a Ribierom boli hlavnými aktérmi stretnutia s Islanders.

 17. 10. 10 Stars v úvodnom zápase porazili Devils 4:3pp

Za posledné dva roky sa museli Stars vyrovnať so zmenami v manažmente, s neúspechom dostať sa do playoff, s finančnými problémami a odchodom najväčšej hviezdy Mikea Modana do Detroitu.

nahoru | na úvod
Web4u
Prohockey

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist