19. 12. 10 V prodloužení se radovali Žraloci  R. Štolpa

Dallas – San Jose 3:4 pp (1:1, 1:2, 1:0, 0:1)

Po třech dnech si zopakovali Stars vzájemný zápas se Žraloky ze San Jose a i tentokráte bylo utkání taky vyrovnané, že se v normální hrací době nerozhodlo. Ze zisku bonusového se nakonec radovalo San Jose.

Foto

Kari Lehtonen se vrátil do branky po zranění zad a hned měl plné ruce práce
(Autor – AP)

Dallasu se hned v úvodu zápasu povedlo skvěle ubránit dvojnásobné oslabení, jenže v 11. minutě Lehtonenem vyražený neposedný puk přistrčil Setoguchimu před prázdnou branku Pavelski a bylo 0:1. Lehtonen se vrátil do branky Dallasu po několikazápasové pauze a hosté ho rozhodně nešetřili.

Stars srovnali krok v závěru úvodní části v přesilové hře, kdy pálil přesně Brenden Morrow. Ten nastoupil s celoobličejovým plexisklem, neboť v minulém utkání inkasoval nepříjemnou ránu pukem do nosu.

Dallasu se dařily přesilovky. Byť jejich zahrávání oku příliš nelahodilo, podařilo se jim dvakrát dostat puk do sítě. Podruhé to bylo zásluhou dorážky Loui Erikssona.

San Jose ale během dvou minut skóre otočilo, ponejprv se krásně trefil Torrey Mitchell a chvíli po něm skóroval podruhé v zápase Devin Setoguchi – 2:3.

Stars vrátil do zápasu Tom Wandell, když po vyhraném buly v útočném pásmu obkroužil branku a z mezikruží skóroval. V brankovišti velmi nepříjemně stínil Steve Ott, ale rozhodčí branku uznal a šlo se do prodloužení.

Tam si přenesl Mike Ribeiro svůj trest na 2+2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí a Logan Couture přesilovku 4 na 3 využil.