27. 11. 10 Nezadržitelný Mike Ribeiro dokonal obrat proti San Jose  R. Štolpa

Dallas – Anaheim 5:4 pp (2:1, 0:2, 2:1, 1:0)

Mike Ribeiro vstřelil své první dvě branky v sezóně a díky nim Stars nejprve vyrovnali a pak rozhodli v prodloužení velmi zajímavý zápas s divizním soupeřem se San Jose. Zápas plný bodyčeků, pěstních soubojů, gólů a také několika zvratů.

Dobrý start do utkání korunovali Stars dvěma vstřelenými góly. Nejprve chytře skóroval Brad Richards. Na 2:0 zvýšil James Neal. Do přestávky ještě snížil Scott Nichol.

Druhá třetina patřila hostům, nejprve srovnal Joe Pavelski a do vedení poslal hosty Logan Couture. Když na začátku třetí třetiny zařídil dvougólové vedení Sharks Patrick Marleau vypadalo to s Hvězdami zle nedobře. Jenže v 18. minutě snížil James Neal a vyrovnal Mike Ribeiro. Ten samý hráč pak po výborném napadání Brendena Morrow