30. 8. 11 Dallas zdolal Nashville 3:2 a vyhrál podruhé za sebou  J. Peštál

Dallas – Nashville 3:2 (1:0, 0:2, 2:0)

Dallas v posledním zápase porazil Detroit 4:1 a ukončil sérii pěti prohraných utkání v řadě. Jak si Hvězdy povedou doma proti nashvillským Predátorům?

Dallas v posledních čtrnácti zápasech jen třikrát vyhrál (vyhrál dvakrát v normální hrací době a vyhrál jednou na samostatné nájezdy) a jedenáctkrát prohrál (prohrál desetkrát v normální hrací době prohrál jednou v prodloužení), aktuálně Stars v posledních šesti zápasech jen jednou vyhráli a hned pětkrát prohráli. Hvězdy v těchto čtrnácti utkáních nasbírali jen sedm bodů.

Nashville v posledních sedmi zápasech třikrát vyhrál (vyhrál třikrát v normální hrací době) a čtyřikrát prohrál (prohrál třikrát v normální hrací době a prohrál jednou v prodloužení). Predátoři v těchto sedmi utkáních nasbírali sedm bodů.

Stars a Predators se spolu utkaly potřetí v sezoně, zatím Hvězdy i Predátoři vyhráli shodně jeden zápas. 23. října 2010 zvítězil Nashville v Dallasu zásluhou čistého konta Pekky Rinneho a vítězné branky Cala O'Reillyho 1:0, 28. prosince 2010 vyhrál Dallas v Nashvillu 4:2.

Do branky Dallasu se postavil Kari Lehtonen, branku Nashvillu strážil Pekka Rinne. V první třetině se hrálo dlouho bez branek. Úvodní gól padl v devatenácté minutě. Tom Wandell a Jamie Langenbrunner se spolu dostali do přečíslení dva na jednoho a prvně jmenovaný Wandell poslal přesně mířenou střelou domácí do vedení.

Ve druhé periodě Predátoři skóre otočili ve svůj prospěch. V pětadvacáté mině srovnal střelou z bezprostřední blízkosti Ryan Suter. Ve čtyřiatřicáté minutě Lehtonen vyrazil střelu Codyho Fransova před sebe a puk za jeho záda dorazil Colin Wilson. Hvězdy tedy odcházeli do šatny s jednobrankovou ztrátou.

V sedmačtyřicáté minutě bylo opět srovnáno, na 2:2 vyrovnal Alex Goligoski. O vítězi se rozhodlo v sedmapadesáté minutě, kdy přesilovou hru využil Lou Eriksson. Nashville sáhl i ke hře bez brankáře, ale skóre se už nezměnilo, Dallas zdolal Nashville doma těsně 3:2.