Dallas Stars czWeblog Dallas Stars
Blog o Dallas Stars, NHL a ledním hokeji
 

 1. 5. 08 Game 4 aneb Sharks odvrátili vyřazení  D. Brunclík

Opět tři vyloučení v řadě

Sharks začali poměrně aktivně, Hvězdy ale podržel několika skvělými zákroky Marty Turco. Stars brzy vyrovnali hru a vytvořili si i šance. V bráně Sharks se však překonával Jevgenij Nabokov. Zajímavostí bylo, že Stars byli v první třetině opět třikrát po sobě vyloučeni. Některé z těchto trestů byly hodně přísné. Podobně jako v minulém zápase. Stars opět ukázali, že hru v oslabení mají dobře zvládnutou, a to i navzdory tomu, že jejich hráč číslo jedna na oslabení, Stu Barnes, do zápasu nenastoupil. Bylo vidět, že Sharks mají nalomené sebevědomí a Stars jsou naopak nahoře. První třetina tedy zůstala bez branek.

Stars se ujímají vedení

Dallas vzal opratě zápasu pěvně do rukou. Už po pár minutách se prosadil po obrovské chybě soupeře Lehtinen. Několik dalších šancí však Dallas neproměnil. Richards trefil jen tyčku v obrovské šanci. Zákonitě pak přišel trest. Branka San Jose se podobala té ze třetího zápasu. Zubov na přesilovce chyboval, přihrál do brejku Patricku Marleauovi a ten z nájezdu zase prostřelil Turca. Zubov byl tedy opět u jediné branky San Jose. Bez něj by Sharks nedali už v několika zápasech po sobě ani branku.

Sharks otáčejí vývoj zápasu

Třetí třetina začala obrovským náporem Sharks. Ten vyvrcholil vyhozením puku z obranné třetiny a Modano si tak šel na dvě minuty odpočinout. Přesilovku proměnil Milan Michálek, Modano si tedy odpočinek zkrátil. Stars nezačali tuto třetinu tak, jak si předsevzali. Trvalo několik minut, než se z šoku oklepali. Pak začali hrát to, co si řekli o přestávce v kabině. Problém Stars v dnešním a včerejším zápase se však jmenuje proměňování šancí. Sharks pak dobře drželi Stars daleko od Nabokova. Naopak si vynutili přesilovku a v té zle Dallasu zatápěli. Naděje Dallasu držel Marty Turco. Dallas si těsně před koncem zápasu ještě připravil několik šancí, využít je ale bohužel nedokázal. Série se tak vrací do San Jose. Game 5 se bude hrát v pátek.

Stanley Cup 2008

nahoru | na úvod
Prohockey
Web4u

Reklama

Marken.cz

VHS, DVD, ročenky, životopisy, kroniky, zkrátka vše z NHL, Evropy, Extraligy a reprezentace
www.marken.cz

TOPlist

Odkazy

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist