18. 11. 11 Panteři Dallasu nadělili kanára  R. Štolpa

Dallas – Florida 0:6 (0:2, 0:2, 0:2)

Pravého tenisového kanára naložili Hvězdám Panteři z Floridy a to rovnou před očima užaslých diváků v American Airlines Center. Po dvou prohraných zápasech v Pittsburghu a Detroitu tak prohráli i doma.

Stars předvedli jeden z nejhorších výkonů v sezóně, ne li vůbec nejhorší. Po první třetině prohrával Dallas o dva góly, když se po rychlém brejku prosadil Kulikov, druhý gól přidal bombou od modré Garrison.

Stars už v letošní sezóně dokázali smazat dvoubrankové manku a dovést zápas do vítězného konce, tentokrát bylo ale vše jinak a Panthers tak přidávali jeden gól za druhým. Za zmínku stojí třeba krásný gól Fleischmana, když si Robidase obhodil efektní stahovačkou a poslal puk pod víko Lehtonenovy branky, nádherná kombinace na jeden dotek předcházející třetímu gólu nebo třeba brejk v oslabení po trapné chybě Toby Petersena.

Charakteristickou akcí Stars by pak mohla pak být ta, kdy Ribeiro opil na modré rohlíkem dva obránce soupeře a postupoval sám na Clemmensena, kterého ale nepřekonal. Jeho přihrávka pak sice našla kapitána Morrowa, jeho tvrdá střela pak místo hostující branky zasáhla Burishe, kterému zlomila ruku…