Stars utnuli Ducks v poslední třetině

Jediným nočním zápasem pokračovala zámořská NHL. Na led Dallasu přijely kačeři z Anaheimu.

452174959_slideDo branky Stars se hned od začátku postavil Dan Ellis, kterého jako první v 6. minutě překonal Emerson Etem.

Do poloviny zápasu nenašli domácí recept na Hillera v brance Ducks. Jako první se za hvězdy prosadil bruslí, avšak neúmyslně, Antoine Roussel. Gól do šatny necelou půlminutu před koncem vstřeili hosté zásluhou Nicka Bonina.

V poslední třetině se konečně roztrhl pytel s góly jako první se prosadil Cody Eakin a vyrovnal na 2:2. Neuběhlo ani 30 sekund a Stars poslal do vedení štastným gólem Stephane Robidas a aby toho nebylo málo, za necelou půlminutu se kolem všech prohnal Ryan Garbutt a zvýšil na 4:2. Další navýšení přišlo z hole Antoine Roussela, pro kterého to byl 2. gól v zápase. Ducks sice v zápětí snížili přesilovkovým gólem Dustina Pennera, ale vítězství pečetil do prázdné branky Alex Chiasson.