Marty Turco  a Trevor Daley zasahují při šanci Ricka Nashe
Marty Turco a Trevor Daley zasahují při šanci Ricka Nashe

Po sérii štyroch prehier Dallas porazil Columbus na ich ľade hladko 0:3.

Jedine Marty

1. Tretina

Vďaka skvelým výkonom dallaského gólmana hostia prežili drvivý nástup domácich.

Len desať sekúnd od začiatku Jason Chimera trafil tyč, o deväť sekúnd na to Turco zastavil pokus Fredrika Modina.

V brejku dvoch na jedného trafil Fjodorov tyč.

Na druhej strane mal Modano príležitosť v oslabení, ale jeho pokus medzi betóny Norrenu bol zneškodnený.

Norstrom kvôli zraneniu odstúpil z hry v prvej tretine a už sa na ľad nevrátil.

Columbus prestrieľal hostí 11-9.

Zubov skóruje

2. Tretina

V druhej tretine prebrali taktovku zápasu Hviezdy a Norrena sa rozhodne nenudil. Najprv zneškodnil šancu Modana, neskôr aj strelu Zubova.

Až v 12. minúte sa skóre zmenilo. Stars hrali presilovku, v ktorej Nagy krížnym pasom našiel Zubova a jeho puk skončil až v sieti, 0:1.

Následne mal niekoľko príležitostí Modano, ktorý vyzeral, že našiel svoju starú formu, no Norrena bol proti.

Na strely 15-6 pre Dallas.

Góly Hagmana a Ribeira

3. Tretina

V 12. minúte bola k videniu pekná akcia fínskeho tria. Jokinen nahrával, Lehtinen vystrelil z pravého kruhu a Hagman puk dorazil. 0:2

V 16. minúte opäť gól z presilovky. Boucher poslal pas na Ribeira, ten puk správne tečoval a Norrena nestihol zareagovať. 0:3

„Marty bol excelentný. Mal spočiatku niekoľko dobrých zákrokov a dal nám čas dostať sa do správneho rytmu.“