Hlavní zprávyZápasové reportáže

Hattrick Seguina zničil Flyers

Po dvou zápasech venku se Stars opět představili doma v American Airlines Center, jako soupeř přiletěla Philadeplhie Flyers.

Úvod utkání byl ve znamení šancí Dallasu, žádná však neskončila gólem a jako první se prosadili Flyers. Andrej Meszaros dorazil puk za bezmocného Ellise a poslal na konci první třetiny hosty do vedení.

Vyrovnání se Stars dočkali na začátku 2. části. Jamie Benn našel při přečíslení 2 na 1 přihrávkou Tylera Seguina a ten se nemýlil – 1:1. Druhou branku přidal Seguin po přihrávce mezi kruhy od Goligoskiho a poslal Stars do vedení. Čistý hat-trick završil o 40 sekund později, kdž jeho střelu od mantinelu tečoval jeden z obránců Flyers přímo před Masonem. Aby toho nebylo málo, tak třetí branku během minuty přidal Valeri Nichushkin .

Poslední branku utkání si připsal ve 3. třetině Cody Eakin v oslabení a uzavřel tak gólový účet utkání na 5:1.