Flames proti Hvězdám vyhořeli

Druhý zápas ve dvou dnech na venkovním ledě odehráli dnes v noci hráči Dallasu. V Scotiabank Saddledome je přivítalo Clagary Flames.

188026396_slideÚvodní třetina nenapovídala žádné přestřelce, Stars šli do šaten s jednobrankovým vedením. Od modré se trefil  Stephane Robidas.

Zlomový bod utkání nastal na začátku prostřední části. Na 0:2 navýšil svým důrazem před brankou Tyler Seguin, p pár minut později skóroval Jamie Benn ve stylu Bobbyho Orra na 0:3. Na rozdíl čtyř branek odskočil Dallas opět zásluhou Tylera Seguina a v polovině zápasu bylo prakticky rozhodnuto, Ryan Garbutt – 0:5.
Do konce třetiny se Calgary přeci jen prosadilo, Matt Stajan upravil na 1:5.

Závěrečná třetina se už jen dohrávala. Hráči Stars šetřili síly, Flames se snažili s výsledkem aspoň něco udělat. Svůj hat-trick dokončil ve 41. minutě Tyler Seguin. Calgary korigovalo na 2:6 díky přesilové hře, trefil se David Jones. Gól ve vlastním oslabení přidal Stajan, to bylo však ze strany domácích vše. Konečnou podobu dodal výsledku v přesilovce svým čtvrtým gólem Tyler Seguin.

Hvězda utkání

Dvojce Jamie Benn – 6 bodů (1+5) a Tyler Seguin – 5 bodů (4+1)

Zlomový bod

Povedená první polovina 2. třetiny, kdy Stars odskočili soupeři na rozdíl pěti branek.