Aktuality

Doma se nedaří, Rangers vyhráli na penalty

Dallas – NY Rangers 2:3 sn (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 0:1)

Tak jak se Dallasu daří na kluzištích soupeřů, tak se mu paradoxně v poslední době daří méně na ledě vlastním. A tak z posledních pěti zápasů nevyhráli ani jediný, pouze třikrát remizovali neboť i tentokráte skončil po 60. minutách zápas remízou.

Foto

Takhle vypadá staronový křídelník Stars Jamie Langenbrunner
Takhle vypadá staronový křídelník Stars Jamie Langenbrunner.
(Autor – AP)

Před zápasem potěšil Generální manažer Joe Nieuwendyk fanoušky Stars zajímavým trejdem. Z New Jersey se mu podařilo získat jeho bývalého spoluhráče z jednoho útoku Jamie Langenbrunnera.

Stars poslal do vedení Brian Sutherby, když se dostal k puku po nepovedené Lundqvistově rozehrávce. Rangers vyrovnali ve vlastním oslabení, postaral se o to Ruslan Fedotěnko. I podruhé se do vedení dostali domácí, když v přesilové hře dokonal zmatek před Lundqvistem Mike Ribeiro. I tentokrát ale hosté srovnali, povedenou střelu vyslal Anisimov.

Gól pak už nepadl ani v prodloužení a tak rozhodly samostatné nájezdy. Za Dallas se neprosadil Benn, Richards ani Ribeiro. Rozhodující penaltu tak proměnil Zuccarello – 2:3.