Aktuality

Andrew Raycroft vychytal Capitals

Dallas – Washington 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)

Do Dallasu přijel jeden z nejzvučnějších soupeřů v současné NHL, tým Washingtonu se samotným Alexandrem Ovečkinem a i Caps odjeli z Metroplexu z prázdnou. Andrew Raycroft předvedl vynikající výkon a Stars zvítězili popáté v řadě.

Andrew Raycroft svým výkonem výrazně přispěl k vítězství Stars
(Autor – AP)

Do branky se po několika zápasech postavil Andrew Raycroft a právě on měl zásluhu na tom, že Stars vyhráli. Za svá záda pustil kotouč pouze jednou a to v 11. minutě třetí třetiny, kdy Mike Knuble srovnával na 1:1.

Stars vedli od druhé třetiny, když se v přesilovce prosadil Mike Ribeiro. Ten dorazil Richardsovu střelu, přičemž mu k tomu dopomohl i jeho parťák z útoku Brenden Morrow, jenž udělal v předbrankovém prostoru potřebný rozruch.

Skóre zápasu mohlo být mnohem vyšší, jenže jak Raycroft tak čech Michal Neuwirth chytali velmi dobře, Rozhodnutí tak přinesla střela Brandona Seagala. Neuwirth na přesnou střelu do protilehlého rohu nedosáhl a puk skončil přímo ve vinglu. Byl to Seagalův první vítězný gól a celkově devátý v kariéře v NHL.