Marty Turco dovedl Stars k výhře

Dallas – Atlanta 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)

Dallas dokázal hned v prvním utkání po pauze vymezené All-Star Game vyhrát na domácím ledě nad Atlantou.

O vítěznou branku utkání se postaral hned ve čtvrté minutě utkání Jere Lehtinen, který tečoval nahozený kotouč Mikeho Ribeira za záda zmateného Lehtonena.

Hlavní hvězdou utkání byl ovšem brankář domácích – Marty Turco. Ten zlikvidoval všechny pokusy Trashers. Například šest minut před koncem první třetiny se octla největší hvězda hostujících Ilja Kovalčuk v obrovské šanci, ale jeho střela z mezikruží ztroskotala na bezchybném brankáři Stars.

Dallas začal druhou třetinu stejně skvěle jako tu úvodní a to druhou brankou utkání. Po rychlé kombinaci dvojice Ribeiro – Daley pálil Ott do opuštěné branky Lehtonena – 2:0. Domácí měli v následujících minutách několik příležitostí své vedení ještě navýšit, ale finský brankář Atlantu několika povedenými zákroky podržel.

V závěrečné třetině se Atlanta vytrvale snažila s výsledkem něco udělat, ale žádná ze třinácti střel neskončila za zády pozdější první hvězdy utkání. A tak se mohl Dallas radovat ze zisku cenného vítězství.