Domácí porážka s Coloradem

Dallas – Colorado 2:4 (1:1, 1:1, 0:2)

Sean Avery operuje v předbrankovém prostoru
(Autor – AP Photo/Tony Gutierrez)

Ani ve druhém zápase se Dallasu nepodařilo zvítězit, když na svém domácím ledě v American Airlines Center prohrál s Coloradem 2:4.

Sestavu Stars i tentokrát tvořili vedle zkušených borců i nadějní mladíci. V brance začala jednička Marty Turco.

Produktivní dvojička Morrow – Ribeiro se postarala o oba dva góly Dallasu. Nejprve otevíral skóre zápasu Mike Ribeiro. Ve druhé třetiny srovnával v přesilovce na 2:2 Morrow. U obou gólů asistoval Fabian Brunnström. Za Colorado mezitím skóroval Wilsie a Smyth.

Do třetí části opět nastoupil do branky Climie a góly už dávali jenom hosté. Nejprve v 6. minutě skóroval Hensick, aby při závěrečné power play Dallasu pečetil výsledek střelou do prázdné branky Hendricks.

• Stephane Robidas pobyl na ledě 28:37 minuty, což bylo nejvíce ze všech hráčů Stars, připsal si sedm hitů
  • Mike Ribeiro byl s 20:03 nejnasazovanější mezi útočníky