St. Louis – Dallas 3:2 (2:1, 1:0, 0:1)

Tobias Stephan a Dan Jancevski zasahují
(Autor – AP Photo/Kyle Ericson)

První přípravný zápas odehráli Stars na ledě St. Louis a odešli poraženi.

Dallas nastoupil se zajímavým mixem mladých a zkušených hráčů a to jak v útoku tak v obraně. V brance se představila nová dvojka Stars Tobias Stephan.

Už v první minutě ´musel Stephan lovit puk ze své sítě poprvé, když jej překonal Andy McDonald. První gól Dallasu vstřelil ve 4. minutě Loui Eriksson, při dvojnásobné přesilovce a srovnal tím skóre na 1:1. Asistovali mu Lundqvist a Niskanen. Domácí šli ale ještě do konce první třetiny podruhé do vedení, tentokrát skóroval Lee Stempniak.

Ve druhé třetině domácí zvýšili svůj náskok, když se o to postaral Brad Boyes.

Do třetí třetiny vyměnili Stars gólmana, když se do klece postavil Matt Climie. Dallasu se podařilo snížit na 3:2 zásluhou Seana Averyho, asistovali mu jeho parťáci z útoku Ott a Richards. Další gól už ale nepřišel a zápas tak skončil výhrou St. Louis.