Aktuality

Arnott, Mitchell, Guerin a Hedberg odešli z Dallasu

Všichi čtyři výše jmenovaní hráči již podepsali smlouvy v nových působištích.

Jason Arnott podepsal pětiletou smlouvu s Nashville Predators, během které si přijde na 22,5 milionu dolarů. Oproti poslední odehrané sezóně si tak polepší z 2,93 na 4,5 milionu dolarů. Jednatřicetiletý centr zaznamenal v poslední sezóně 76 bodů (32+44), což byl jeho nejlepší počinek v celém dosavadním působení v NHL.

Willie Mitchell podepsal hned v první možný den čtyřletou smlouvu s Vancouverem Canucks znějící na 14 milionů dolarů. Defenzivní obránce, který přišel do Dallasu před play off z Minnesoty si tak za sezónu vydělá v průměru 3,5 milionu dolarů.

Bill Guerin byl den před otevřením trhu s volnými agenty vykoupen Dallasem z jeho stávající smlouvy. Přišel do Dallasu v létě roku 2002 jako volný agent a nikdy nenaplnil očekávání do něj vkládaná. Za Dallas odehrál Guerin 216 zápasů, vstřelil 72 branek a u dalších 87 asistoval. Na soupeřovy gólmany vyslal 702 střel s průměrnou úspěšností 10,3%. V play off nastoupil ke 12 zápasům, v nichž získal 5 bodů (3+2) a bilanci účasti na ledě zakončil s -4 body.

Třiatřicetiletý Johan Hedberg podepsal dvouletý kontrakt s Atlantou Thrashers. Hedberg přišel před sezónou 2005/06 do Dallasu jako volný agent. Nastoupil k 19 zápasům, z nichž 12 vyhrál, 4 prohrál a jednou remizoval.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *