Aktuality

Philippe Boucher zůstane v Dallasu další tři roky

Philippe Boucher

3. 3. 2006 vedení Stars oznámilo, že prodloužilo o tři roky smlouvu s kanadským obráncem Philippem Boucherem. Ten měl platnou smlouvu do 30. 6. 2006, jejím prodloužením tak v Dallasu zůstane až do sezóny 2008/2009. Za tuto dobu si vydělá celkem 7,5 miliónu dolarů, tedy 2,5 miliónu ročně.

„Jsme rádi, že se nám podařilo podepsat novou smlouvu s Philippem Boucherem. Tato smlouva zaručí, že u Dallas Stars zůstane další tři roky. Philippe hraje velmi vyrovnaně a těšíme se, co následující tři roky s ním v sestavě přinesou.“
GM Stars Doug Armstrong

32-letý Boucher podepsal s Dallasem smlouvu v roce 2002 jako neomezený volný agent. Letos odehrál za Stars celkem 44 zápasů, ve kterých vstřelil 12 branek a u 19 asistoval. Ve statistice +/- má 22 kladných bodů. Pět z jeho gólů je přesilovkových a tři jsou vítězné.

„Jsem velmi šťastný, že se nám podařilo dát dohromady tuto smlouvu. Mně i mé rodině se v Dallasu líbí a jsme rádi, že tu zůstaneme i v následujících třech letech. Během kariéry jsem si prošel vším možným, ale v Dallasu jde vše bez problémů, a proto organizaci Dallas Stars moc děkuji za jejich podporu. Každý rok tady máme šanci vyhrát. Marty, Mike a Zubie podepsali dlouholeté smlouvy a ještě před zavedením platového stropu ukázali, že chtějí vyhrávat a činí tak i po jeho zavedení. Vždy jsem tu chtěl zůstat.“
Philippe Boucher

Celkem nastoupil v NHL za Buffalo, LA a Dallas k 571 zápasům s bilancí 66 gólů a 148 přihrávek, přidal též 509 trestných minut. V play off odehrál 41 zápasů, vstřelil 3 góly, u dvou asistoval, na trestné lavici strávil 23 trestných minut.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *