Dallas Stars cz Výměny a spekulace z NHL
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání  

Výměny a spekulace v NHL

Listopad 2005

Roberto Luongo zůstane na Floridě!

28.11.2005 Mike Keenan rázně popřel dohady, že se nesnaží zbavit služeb brankářské jedničky Roberta Luonga. Mluvilo se například o zájmu Colorada. I když často navzdory prohlášení GM k výměně nakonec dojde, v tomto případě si myslím, že není důvod Miku Keenanovi nevěřit. Nabídka za Luonga by musela být vskutku výhodná.

San Jose a Toronto budou měnit?

28.11.2005 Hodně se píše o možné výměně mezi Torontem a San Jose. San Jose má hodně problémů, mluví se o možné výměně Brada Stuarta, Scotta Hannana, Nilse Ekmana či Marco Sturma. Sharks navíc nejsou spokojeni s výkony Jevgenije Nabokova, i když jeho výměna do Toronta je jen málo pravděpodobná. Toronto by mohlo nabídnout nějakého mladého ofenzivního hráče. Alexander Steen nebo Matt Stajan jsou dvě možnosti. Hodně se také mluví o možné výměně Nika Antropova či Jasona Allisona. Jedno je jasné, Toronto a San Jose spolu jednají.

Kdo bude měnit?

25.11.2005 V NHL je v přípravě hned několik výměn. Měli by se týkat Anaheimu, San Jose, Bostonu, Chicaga, New Jersey a Floridy, možná i Vancouveru, Phoenixu či Colorada.

Petr Sýkora se bude stěhovat

25.11.2005 Anaheim dal jasně najevo, že je k dispozici český hráč Petr Sýkora. Výměna se jeví jako pravěpodobná, neboť Sýkorovi se v Anaheimu nedaří, jak by chtěl. Změna prostředí by mu prospěla. Momentálně je však zraněný, problémem však může být i jeho platná smlouva.

Roberto Luongo chce být vyměněn?

25.11.2005 Hodně se mluví o možném odchodu Roberta Luonga z Floridy. Ten má zřejmě nějaké problémy s Mikem Keenanem. Vancouver však popřel, že by měl o Luonga zájem a že by za něj nabízel brankáře Dana Cloutiera a obránce Eda Jovanovskiho.

Anaheim shání prvního centra

18.11.2005 Po odchodu Sergeje Fjodorova zeje tohle místo prázdnotou. Nahradit by ho mohl Todd Marchant, případně některý hráč New Jersey Devils. Devils budou muset snížit rozpočet, odejít by mohl třeba Kozlov. Ducks by naopak mohli obětovat třeba Ruslana Saleje.

Todd Marchant na odchodu z Columbusu

18.11.2005 Todd Marchant po příchodu Sergeje Fjodorova ztratil pozici prvního centra a momentálně se ho snaží Blue Jackets zbavit. Jeho plat je příliš vysoký a asi od něj čekali více. Z waiver listu si Marchanta nikdo nevzal a tak se připravuje výměna. Zájemců je hned několik. Vážným zájemcem je prý tým Mighty Ducks. V každém případě je jasné, že Columbus ještě nějakou výměnu v dohledné době provede. Vyměněn by mohl být třeba Luke Richardson či Bryan Berard.

Florida nabízí hráče

14.11.2005 Florida prý hledá zájemce o služby Jozefa Stümpela, Niklase Hagmana a Kristiana Huseliuse. Zatím bez výsledku.

Jason Allison skončí v Torontu?

14.11.2005 Toronto Maple Leafs se snaží oživit svůj tým. Obětí výměn se může stát Jason Allison či Nikolaj Antropov.

Janne Niinnimaa na prodej

14.11.2005 Janne Niinnimaa je na prodej. NY Islanders nejsou spokojeni s jeho službami, navíc je poměrně drahý – 2,5 miliónu dolarů. K zájemcům o jeho služby patří Detroit, Minnesota a jeho bývalý zaměstnavatel – tým Edmonton Oilers.

Joe Sakic a Rob Blake zřejmě zůstanou v Coloradu

14.11.2005 Colorado Avalanche se budou snažit podepsat nové smlouvy s Robem Blakem a Joe Sakicem. Oběma hráčům totiž vyprší platný kontrakt po této sezóně a oba dva by se stali neomezenými volnými agenty.

Mike Comrie zůstává ve Phoenixu

6.11.2005 Mike Comrie v posledních zápasech zlepšil svou hru, což má prý za následek to, že již není nabízen k výměně po celé NHL. Zájem o jeho služby mělo Chicago a Carolina.

Kurt Sauer nechtěným mužem?

6.11.2005 Kurt Sauer navzdory dobrému zdraví vysedává jen v hledišti, kde sleduje zápasy Colorada. Jeho výměna do jiného klubu je velmi pravděpodobná.

Pittsburghský výprodej

6.11.2005 Penguins by prý neměli nic proti odchodu několika hráčů, kteří zatím nenaplňují předsezónní očekávání. Odejít by mohl Žigmund Pálffy, Jocelyn Thibault a Dick Tärnström.

Marty Turco a Martin Škoula na odchodu?

6.11.2005 Dallas prý nabízí tyto dva hráče k výměně, pokud bude nabídka za ně zajímavá. Pomoci jim mohou jen trvale zlepšené výkony. Ani bych se nedivil, kdyby k výměně došlo, i když výměna brankáře hned v úvodu sezóny se mi zdá nepříliš pravděpodobná.

Radim Vrbata se bude možná stěhovat

3.11.2005 Carolina se prý snaží prodat dva hráče, kteří nedostávají momentálně příliš šancí prosadit se. Jedná se o Radima Vrbatu a Aarona Warda. Zájem prý mají Chicago Blackhawks, Columbus Blue Jackets, Florida Panthers a Phoenix Coyotes. Proč by však Canes měnili obránce Warda, který odehrál všechny zápasy, když se jim tak daří? Výměna Vrbaty dává větší smysl.

Webhosting Web4U | Redakce | Diskuze | RSS | Propagace | Reklama u nás

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist