Dallas Stars cz Výměny a spekulace z NHL
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání  

Výměny a spekulace v NHL

říjen 2006

Flames chtějí Conroye

31. 10. 2006 Kings se netají svým záměrem zbavit se Craiga Conroye. Mezi hlavní uchazeče o jeho služby patří Calgary, kde Conroy před tím působil.

Yanic Perreault blízko nové smlouvě

29. 10. 2006 Tento specialista na vhazování je blízko podpisu smlouvy s Phoenixem. Postupně prý již odmítl nabídky Chicaga, NY Islanders a Ottawy. Coyotes hledají náhradu za zraněného Stevea Reinprechta a narozdíl od ostatních klubů nabídli také nejvíce peněz. Yanic Perreault požadoval smlouvu znějící na jeden milion dolarů. Ottawa prý nabídla smlouvu na 600 000 dolarů.

Phoenix zřejmě nemine výměna

23. 10. 2006 Špatný vstup do sezóny bude zřejmě mít za následek nějakou změnu v kádru Coyotes. Pokud se hra Coyotes nezlepší, stane se tak do dvou či tří týdnů. Stěhovat by se prý mohl i Shane Doan, Dave Scatchard nebo Ladislav Nagy.

Yanic Perreault zvažuje nabídky

23. 10. 2006 Tampa, Rangers, Thrashers, Senators a Hawks prý mají zájem o tohoto centra. Největší šanci mají zřejmě Hawks a Rangers, ostatní týmy by nejdřív musely nějakého hráče vyměnit, aby měli dostatek místa v platovém stropu. Perreault požaduje plat ve výši 1 milionu amerických dolarů.

Brian Leetch do Philadelphie?

10. 10. 2006 Zraněného Mika Rathjeho by mohl nahradit na soupisce Flyers obránce Brian Leetch. GM Flyers Bob Clarke dokonce již potvrdil výmenu informcí s tímto kdysi vynikajícím bekem.

Webhosting Web4U | Redakce | Diskuze | RSS | Propagace | Reklama u nás

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist