Dallas Stars cz Výměny a spekulace z NHL
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání  

Výměny a spekulace v NHL

Prosinec 2005

Brendan Morrison za Douga Weighta?

31.12.2005 Podle některých zámořských zdrojů by mohli být Brendan Morrison spolu s gólmanem Danem Cloutierem vyměněni do St. Louis za centra Douga Weighta. Tato výměna však nevypadá přliš pravděpodobně.

Owen Nolan ještě nezná své budoucí působiště

31.12.2005 Sharks stále vyjednávají o možném návratu veterána Owena Nolana. Není však jisté, jestli dá přednost San Jose nebo některému z dalších klubů, které o něj projevili zájem. Uchazečem o jeho služby je také Ottawa a Calgary.

Martin Škoula nebo Brendan Witt?

31.12.2005 V San Jose prý připravují další výměnu. Zájem prý mají o obránce Brendana Witta z Washingtonu nebo o obránce Martina Škoulu z Dallasu. Oba hráči jsou prý na trhu k dispozici.

Colorado a Montreal připravují výměnu

30.12.2005 Hodně se v poslední době mluví o tom, že Colorado shání brankáře. Spekuluje se o jménech jako je Martin Biron, Roberto Luongo a v poslední době k nim přibyl i Jose Theodore. V "normální" NHL by k dohodě a výměně Theodora došlo, ne však v té nové. Theodorův plat je příliš vysoký a Colorado si ho nejspíše nebude moci dovolit, pokud nechce ohrozit podepsání nové smlouvy s Robem Blakem či Joe Sakicem. Scouti Montrealu sledovali hráče Colorada v posledních dvou zápasech. Výměna je zřejmě na spadnutí, Theodore se však zřejmě stěhovat nebude.

Chicago – NY Islanders

27.12.2005 Blackhawks se prý snaží zbavit Adriana Aucoina. V létě přišel k Jestřábům právě z Islanders. V Chicagu podepsal smlouvu na 4 milióny dolarů za rok. Dostupnější pro Isles je například Jassen Cullimore. Chicago naopak shání šikovného centra.

Chicago pozoruje Islanders

26.12.2005 Scoutové Chicaga sledovali poslední dva zápasy NY Islanders. Po skončení přestupové pauzy se zřejmě dočkáme posílení jejich kádru. Přijít by mohl Oleg Kvaša či Janne Niinimaa.

V NHL se nebude měnit

17.12.2005 V době od 19.12.2005 až do 27.12.2005 se v NHL zastavuje kolotoč výměn. Spekulace o nich ale pokračují…

Jeff Friesen bude vyměněn

17.12.2005 Jakmile se Jeff Friesen uzdraví, bude pravděpodobně vyměněn. Tedy pokud o něj nějaký klub projeví zájem. Momentálně má však problémy s kýlou a jeho návrat se plánuje až na únor.

Devils připravují návrat Eliáše

17.12.2005 Patrik Eliáš je připraven začít trénovat s týmem, z toho důvodu se vedení Devils rozhodlo dát na waiver list obránce Dana McGillise. Jeho plat 2,2 milionu dolarů za sezónu ale zřejmě způsobí, že si jej nikdo nevezme. Pravděpodobnější je výměna.

Olaf Kölzig zůstane ve Washingtonu

17.12.2005 GM Washingtonu dal jasně najevo, že výměna tohoto německého brankáře je v této sezóně téměř vyloučená. Já osobně jsem z tohoto postoje hodně překvapený. Kölzig je podle mého jen průměrný gólman a pobírá téměř 5 milionů dolarů za rok. Já bych se ho zbavil hned.

Glen Murray do Anaheimu?

15.12.2005 Spekuluje se o možné výměně Glena Murrayho. Zájemcem o jeho služby je prý Anaheim. Dalšími hráči, kteří by mohli opustit Bruins, jsou prý útočník Sergej Samsonov a brankář Andrew Raycroft. Otázka zní, jestli dříve dojde k některé z výše zmíněných výměn nebo zda-li Bruins dřívě nevymění trenéra.

Bryan Berard v hledáčku Philadelphie, Roberto Luongo je nezajímá

15.12.2005 Philadelphia se nesnaží získat Roberta Luonga. Jsou spokojeni s výkony svých gólmanů. Spíše se zaměří na obranu. Mluví se o možném příchodu Bryana Berarda. Problémem Philadelphie je však platový strop. Už teď jsou na hraně a pokud by se vrátil Keith Primeau, ocitli by se dokonce nad ním.

Colorado hledá posily

15.12.2005 Na úterním zápasu Phoenixu a Montrealu se byli podívat tři scouti Colorada Avalanche. Na které hráče se však zaměřovali, to zůstává neznámou.

Sandis Ozolinš zralý na výměnu?

15.12.2005 Sandis Ozolinš by mohl brzy změnit dres. Ducks nejsou s jeho výkony letos příliš spokojeni, problémem je i jeho smlouva znějící na dva milióny dolarů. Mluvilo se i o možné výměně několika hráčů s Montrealem, který za Petra Sýkoru nabídl Sheldona Sourayho a zřejmě by musel přidat i jednoho útočníka.

Rangers bojují o Petra Sýkoru

15.12.2005 NY Rangers chtějí získat z Anaheimu Petra Sýkoru. Nabízí Toma Potiho. Na druhou stranu potřebují zacelit díru, která by jeho odchodem vznikla. Pokud tedy k výměně dojde, bude se zřejmě týkat většího množství hráčů. Stěhovat by se se Sýkorou mohl i obránce Ruslan Salej. Koho by však přihodili Jezdci?

Olli Jokinen nebo Marc Savard?

12.12.2005 Calgary Flames prý shání centra pro formaci Jeroma Iginly. Zájem prý mají například o Olli Jokinena či Marca Savarda. Nabízí Steva Reinprechta a ještě dalšího hráče. Atlanta ale Savarda rozhodně nevymění, dokud bude mít šanci na postup do play off.

Todd Bertuzzi a Brendan Morrison změní působiště?

12.12.2005 Todd Bertuzzi je prý ve Vancouveru nešťastný a chce být vyměněn. Mluví se o zájmu Floridy či Ottawy. Obdobně se spekuluje o výměně Brendana Morrisona. Nahrazen by mohl být třeba Dougem Weightem.

Petr Sýkora bude vyměněn!

12.12.2005 Petr Sýkora by měl být v nebližší době vyměněn. Jeho výměna do Bostonu už vypadala jako jistá, momentálně jsou ve hře ještě týmy Floridy, Montrealu, Ottawy a New York Rangers.

Glen Murray do Toronta?

8.12.2005 Boston Bruins se pokoušejí vyměnit Glena Murrayho. Zájemcem o jeho služby je prý Toronto, které výměnou nabízí Nika Antropova a obránce Kena Kleeho.

Colorado hledá posily

5.12.2005 Colorado se snaží získat náhradu za zraněného Steva Konowalchuka. Potřebují nějakého zkušeného veterána do jejich druhé útočné formace. Stejně tak se stále snaží získat z Floridy brankáře Roberta Luonga.

Tyler Arnason a Jason Cullimore nabídnuti k výměně

5.12.2005 Chicago se snaží vyměnit Tylera Arnasona a obránce Jasona Cullimora, kterému se letos příliš nedaří a se kterým v létě podepsali více než slušnou smlouvu.

Webhosting Web4U | Redakce | Diskuze | RSS | Propagace | Reklama u nás

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist