Dallas Stars cz Výměny a spekulace z NHL
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání  

Výměny a spekulace v NHL

červenec 2007

Ottawa a San Jose budou měnit?

21. 7. 2007 Mluví se o možné výměně mezi těmito dvěma kluby. Do San Jose by se mohl přestěhovat Patrick Marleau, opačným směrem by šel Wade Redden.

Michael Peca do Buffala?

21. 7. 2007 Tento kanadský útočník by se rád vrátil do Buffala, do týmu, kde se mu nejvíc dařilo. Zájem o něj má prý i Toronto, NY Rangers a několik dalších klubů. Toronto je podle mých zjištění na štíru s platovým stropem, pro Pecu by tedy museli udělat nejprve místo. Pecův kamarád Jason Blake ho láká zpět do Toronta. Buffalu by se určitě centr hodil, otázka však je, zda-li je Peca ten pravý. Myslím, že Peca podepíše buď s NYR anebo s úplně jiným týmem. Jeden z týmů prý totiž Pecovi nabídl lukrativní smlouvu.

Vrátí se Peter Forsberg do Colorada?

16. 7. 2007 Peter Forsberg je momentálně po operaci kotníku a rehabilituje. Zatím není jasné, zda-li se ještě vrátí do kolotoče zvaného NHL, nicméně v jednom má jasno. Pokud bude za mořem v kariéře pokračovat, bude vybírat jen ze tří týmů. Již dříve prohlásil, že by hrál za Philadelphii, v úvahu určitě připadá i Colorado. Třetí tým je zatím velkou neznámou. Jestli ale budou mít zájem ony tři týmy, to zatím není jasné.

Slava Kozlov do Dallasu?

4. 7. 2007 Tento ruský útoční navštívil dnes Dallas. Že by osobně přijel podepsat novou smlouvu? Pro Stars je Kozlov prioritou, a to od počátku otevření trhu s volnými hráči. Protekci mají v tom, že bratr Jima Litese zastupuje při jednáních právě Kozlova.

Daniel Briere II.

1. 7. 2007 Daniel Briere dostal celkem 9 nabídek, momentálně se o něj pere už jen 5 klubů. V čele je zatím Montreal, hned za ním Los Angeles a Philadelphia.

Ryan Smyth velmi populární

1. 7. 2007 Ryan Smyth obdržel celkem 19 nabídek nové smlouvy. Dosud.

LA také shání obránce

1. 7. 2007 V jejich hledáčku je momentálně Brad Stuart a Sheldon Souray.

Edmonton shání obránce!

1. 7. 2007 Edmonton shání obránce kde může. Výměna, o kterou se snažil v rámci draftu, nevyšla. Ani pozdější jednání ke zdárnému konci nevedla. Proto se nyní zaměřuje na několik volných agentů. V úvahu připadá Rafalski, Souray a Hamrlík.

Scott Gomez chce Stanley Cup!

1. 7. 2007 Peníze jsou peníze, ale Stanley Cup je Stanley Cup. Takto by se dal shrnout postoj Scotta Gomeze. Uritě bude požadovat platový nárůst, minimálně na 6 milionů dolarů za rok, ale zároveň půjde jen do týmu, kde bude cítit šanci vyhrát SC. Zájem o něj už projevili: NY Rangers, Flyers, LA a Edmonton. Kdepak je asi šance na SC největší?

Daniel Briere

1. 7. 2007 Mezi zájemce o jeho služby prý patří: Montreal, Philadelphia, LA, Edmonton a San Jose. Montreal je hlavním favoritem, hodně velké ambice má v tomto směru i Philadelphia.

Nežádanější hráč – Chris Drury

1. 7. 2007 Zájem o něj je velký. Cena za něj proto bude taky velká. Mezi zájemce prý patří San Jose, Philadelphia, NY Rangers, LA, Carolina, Boston a Edmonton. Carolina a Boston se podle mě bojů nezúčastní, Carolina na něj nemá peníze a GM Bostonu již dříve dával najevo, že velké ryby chytat nebude. Boj o Druryho nyní vede San Jose, Colorado a LA.

Ryan Smyth

1. 7. 2007 Zájemců o jeho služby je nepočítaně. Dallas, Detroit, Anaheim, San Jose, Edmonton, Ottawa, Toronto a Rangers. Ottawa asi nebdue mít dostatek financí, Anaheim zase bdue mít zájem jen když Teemu Selänne ukončí kariéru. Nepředpokládám ani, že by uspěl Dallas.

Kam zamíří Mathieu Schneider?

1. 7. 2007 Mathieu Schneider je pravděpodobně na odchodu z Detroitu. Zatím však není jasné, kam zamíří. Detroit se tak bude muset spokojit s podpisem Danny Markova.

Slava Kozlov možná odejde na západ

1. 7. 2007 Detroit, Dallas a Florida se poperou o Kozlova. Nevzdává se ani Atlanta, ale pravědpodobně se Kozlov bude z Atlanty stěhovat. Atlanta na něj ale možná nebude mít dostatek financí.

Webhosting Web4U | Redakce | Diskuze | RSS | Propagace | Reklama u nás

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist