Dallas Stars cz Výměny a spekulace z NHL
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání  

Výměny a spekulace v NHL

Leden 2006

Atlanta shání specialistu na vhazování

30. 1. 2006 V úvahu připadají Travis Green, Joe Nieuwendyk, Jan Hrdina, Marc Chouinard, Curtis Brown, Jim Dowd či Chris Gratton.

Steve Rucchin by mohl změnit dres

30. 1. 2006 O Stevea Rucchina mají zájem jak Nashville Predators, tak Ottawa Senators. Senators se snaží zbavit Václava Varadi, výměna je tedy možná.

Odejde Manny Fernandez?

30. 1. 2006 Spekuluje se o možném odchodu Manny Fernandeze z Minnesoty s tím, že by mohl zakotvit v Montrealu. Montreal se zase bude snažit vyměnit Jose Theodora, nicméně jejich prvním cílem by byl Roberto Luongo, který odmítl poslední nabídku Floridy zněnící na 4 roky a 24 milionů dolarů.

Dwayne Roloson nebo Martin Biron?

28. 1. 2006 Oilers usilovně shání gólmana. Ty Conklin bude pravděpodobně vyměněn a jeho místo zaujme buď Martin Biron, Dwayne Roloson, Curtis Joseph nebo Jose Theodore.

Edmonton chce posílit

25. 1. 2006 Oilers mají zájem především o kvalitního gólmana. Na trhu jich bude hned několik. Marc Denis, Martin Biron či Dwayne Roloson. Posílit však chtějí i v obraně. Přijít by mohl Jaroslav Špaček či Dick Tärnström.

Tyler Arnason na odchodu?

25. 1. 2006 Tyler Arnason nehrál několik posledních zápasů navzdory tomu, že je zdráv a navzdory tomu, že vede kanadské bodování Hawks. Zájem o něj má především Florida a Toronto. Vypadá to, že bude brzy vyměněn.

Mats Sundin zůstane v Torontu

25. 1. 2006 Objevily se spekulace o tom, že kapitán Leafs je v Torontu nešťastný a že by mohl změnit dres. Mats Sundin však tyto spekulace popřel a prohlásil, že je v Torontu šťastný a že by nechtěl hrát nikde jinde. Dodal, že Leafs jsou dostatečně silní na to, aby se dostali do play off.

Jevgenij Nabokov žádaným hráčem

20. 1. 2006 Několik týmů projevilo zájem o jeho služby. Mezi nimi je Tampa Bay, Toronto a Boston. San Jose se ho snaží udržet, a tak s ním jednají o prodloužení smlouvy.

Jason Allison obětním beránkem

20. 1. 2006 Jak jsem už psal, Toronto hledá zájemce o služby Jasona Allisona. Objevila se možnost, že by jej vyměnili za Briana Leetche či jiného obránce. Tato možnost však byla GM Bostonu dementována. V úvahu tak připadají další jména jako Brendan Witt, Todd Simpson, Luke Richardson či Jaroslav Špaček.

Jason Cullimore zpět k Lightning?

20. 1. 2006 Že bude Chicago hodně aktivní před uzávěrkou přestupů je jasné. Tampa Bay chce prý posílit o obránce BlackHawks Jasona Cullimora, který v létě z Tampy do Chicaga odešel kvůli výši smlouvy. Tato výměna se jeví jako velmi pravděpodobná.

Bude Ed Belfour vyměněn?

20. 1. 2006 Leafs prý vážně uvažují o výměně Eda Belfoura a Jasona Allisona. Zájem prý mají o brankáře San Jose Jevgenije Nabokova. V případné výměně by mohli za Nabokova nabídnout právě Allisona. Leafs dále mají zájem o Ryana Malona a Marka Recchiho z Pittsburghu, nabízí prý Tie Domiho a Mariusze Czerkawskiho. Otázka je, jestli na tuhle nabídku Pittsburgh kývne.

Andrew Raycroft možná změní působiště

20. 1. 2006 Bruins prý již nemají zájem o služby brankáře Andrew Raycrofta. Problémem při případné výměně je však jeho špatná letošní forma, ale i zranění, která ještě nejsou doléčená.

Brian Leetch do Toronta?

20. 1. 2006 Leafs se snaží posílit obranné řady a již delší dobu se spekuluje o tom, že by mohli opět angažovat Briana Leetche.

Petr Nedvěd opustí Phoenix?

14. 1. 2006 Coyotes nejsou spokojeni s výkony Petra Nedvěda, který má hodně zdravotních problémů a není schopen se dostat do formy, kterou měl před zraněním. Pokud Coyotes nezaberou a nebudou vážně bojovat o play off, je možné, že právě Nedvěd by mohl jejich řady před uzávěrkou přestupů opustit.

Roberto Luongo nechává zatím vše otevřené

14. 1. 2006 Roberto Luongo odmítl poslední nabídku pětileté smlouvy od Panthers, která zněla na 30 milionů dolarů. Sám prohlásil, že si raději počká do léta a uvidí. Peníze prý nejsou vše a on bude chtít slyšet, co bude s Panthers dál, jestli zde bude snaha o to dostat Panthers do play off. Prohlásil, že ho už nebaví sledovat play off pouze v televizi. Jak to tak vypadá, Colorado či Detroit budou budou mít v létě koho přesvědčovat….

Ottawa chce Barnabyho?

12. 1. 2006 Slabé Chicago se připravuje na výprodej hráčů a jedním ze zájemců je Ottawa, která by mohla mít zájem buď o Matthew Barnabyho nebo o Curtise Browna.

Ducks s obměnou kádru neskončili

9. 1. 2006 Mighty Ducks of Anaheim budou ještě měnit. Jejich kádr nemá ani zdaleka konečnou podobu a také ještě nevzdali boj o letošní playoff. Budou teď zřejmě především posilovat.

Výprodej v Chicagu

9. 1. 2006 Chicago zřejmě připravuje výprodej hráčů, které před sezónou za velké peníze pořizovalo. K dispozici je prý Adrian Aucoin, Matthew Barnaby, Curtis Brown, Jassen Cullimore, Jim Dowd a Martin Lapointe. Překážkou však mohou být buď slabší výkony některých těchto hráčů v letošní sezóně či jejich velké platové nároky.

Přítěž Alexander Mogilnyj?

6.1.2006 Jaký bude jeho osud? Kde dohraje tuto sezónu? Žádný tým o něj neprojevil zájem (waiver list) a tak to vypadá, že buď bude vyměněn nebo bude dán na waiver list znovu. Zájem o jeho služby má především Boston, Columbus či Phoenix. Pokud by byl dán na waiver list znovu a nějaký tým by o něj projevil zájem, znamenalo by to, že Devils by hradili polovinu jeho platu. Spíše bych to tedy viděl na nějakou výměnu.

Marty Turco zůstane v Dallasu!

5.1.2006 Bylo vidět, že odchod Marty Turca do Detroitu byl jen zbožným přáním jednoho konkrétního novináře. Tato spekulace neměla žádný reálný základ. Jeden důsledek však měla. Stars si uvědomili, že by o něj mohli v létě přijít a tak s ním rychle podepsali novou smlouvu. Je vidět, že i novináři, kteří nemají o čem psát, mohou být někdy užiteční.

Marty Turco odejde do Detroitu ?

3.1.2006 Začaly se objevovat spekulace o možném odchodu Marty Turca do Detroitu po uplynutí aktuální sezóny. Turco bude totiž po sezóně neomezeným volným agentem a přece jenom má silné vazby k Michiganu, kde kdysi hrával a kde se mu hodně dařilo. Navíc oba brankáři Wings budou po této sezóně bez smlouvy. Stars budou muset nabídnout hodně slušnou částku, aby Turca udrželi v Dallasu.

Zůstane Martin Brodeur v New Jersey?

1.1.2006 Objevily se spekulace, že by Martin Brodeur mohl být vyměněn. Sám brankář však tuto možnost vyloučil. Detroit je však připraven nabídnout za brankáře trápících se Devils útočníka Henrika Zetterberga a brankáře Manny Legaceho. Je však nutné dodat, že Martin Brodeur má ve smlouvě klauzuli no trade, a tak se této výměny pravděpodobně nedočkáme.

Webhosting Web4U | Redakce | Diskuze | RSS | Propagace | Reklama u nás

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist