Dallas Stars cz Výměny a spekulace z NHL
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání  

Výměny a spekulace v NHL

červenec 2005

McCarty, Hatcher a Whitney na waiver listu

25.7. Darren McCarty, Ray Whitney a Derian Hatcher byli zařazeni vedením klubu Detroit Red Wings na listinu nechráněných hráčů, odkud si je může vzít kterýkoliv ligový klub. Pokud se tak do 24 hodin nestane, což se zřejmě nestane, vyplatí je Detroit ze smlouvy.

Sergej Zubov zřejmě zůstane

19.7. Sergej Zubov prý dostane novou smlouvu. Bude zřejmě stavebním kamenem nové obrany Stars. Do obrany by mohli Stars angažovat nějakého dalšího obránce. Mluví se třeba o Derianu Hatcherovi, pokud by ho Detroit vykoupil ze smlouvy, nebo o jménech jako Mathieu Schneider, Adrian Aucoin či Teppo Numminen.

Mike Modano prioritou Stars

19.7. Prioritou Stars je podepsat novou smlouvu s Mikem Modanem. Problémem však je, že Modano chce podepsat dvouletou smlouvu, zatímco management Stars nabízí jen jednoletou.

Pierre Turgeon konečně na odchodu z Dallasu? Bill Guerin zůstane

19.7. Podle některých zdrojů to vypadá, že Dallas by mohl vykoupit Pierra Turgeona ze současné smlouvy. Zaplatili by mu tak 2/3 ze zbývající platné smlouvy. Bill Guerin byl taktéž adeptem na vykoupení ze smlouvy, ale podle všeho zůstane, neboť jeho vykoupení ze smlouvy by přišlo Stars příliš draze.

Webhosting Web4U | Redakce | Diskuze | RSS | Propagace | Reklama u nás

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist