Dallas Stars cz Výměny a spekulace z NHL
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání  

Výměny a spekulace v NHL

Leden 2007

Darcy Tucker na roztrhání

30. 1. 2007 O Darcyho Tuckera je velký zájem. I když je momentálně zraněný, hned několik týmů má prý zájem o jeho služby v případě, že by Maple Leafs neměli šanci na postup do play off.Těmi zájemci jsou Edmonton Oilers a Calgary Flames, případně i San Jose Sharks a Dallas Stars.

Peter Forsberg kývnul na výměnu!

29. 1. 2007 Peter Forsberg dnes jednal s vedením Flyers o své budoucnosti. Dal jasně najevo, že kývne na výměnu do týmu, který bude mít šanci hrát o Stanley Cup. Mezi zájemce o jeho služby patří Detroit, Montreal, Vancouver, Anaheim, Nashville, Atlanta, Nashville a NY Rangers.

Nechtěný Richard Zedník

28. 1. 2007 Richard Zedník by mohl být před uzávěrkou přestupů vyměněn. Capitals za něj budou požadovat jen výber v draftu.

Chicago připravuje výprodej

28. 1. 2007 Rangers prý mají zájem o Michaela Holmqvista. Chicago se snaží udat Adriana Aucoina a Jassena Cullimorea. K dispozici by mohl být i centr Bryan Smolinski, přičemž Montreal je týmem, který naléhavě shání druhého centra.

Sean Avery k mání

28. 1. 2007 Los Angeles se prý snaží vyměnit Seana Averyho poté, co se v kabině chytl se Scottem Thorntonem a zlomil mu zápěstí. Požadují za něj výběr v prvním kole draftu. Senators, Canadiens, Islanders, Oilers a Coyotes by mohli mít zájem. Výběr v prvním kole draftu však nenabídne ani jeden z těchto klubů.

Možné posily Stars?

26. 1. 2007 V dallaském deníku se dnes objevilo několik jmen, několik možných posil Stars. Stars prý chtějí posílit ofenzívu, přijít by tak mohl Todd Bertuzzi, Keith Tkachuk, Owen Nolan, Mike Knuble nebo Václav Prospal.

Žerděv na odchodu?

26. 1. 2007 Ruský útočník Blue Jackets Nikolaj Žerděv si příliš nepadl do oka s trenérem Kenem Hitchcockem, v poslední době se tak mluví o jeho možném odchodu, tedy o jeho výměně.

Změny v Montrealu?

23. 1. 2007 Nepříliš dobré výsledky Canadiens z poslední doby vyvolaly vlnu spekulací o možných výměnách. Mluví se o výměně Craiga Riveta a Sergeje Samsonova do Chicaga za Adriana Aucoina, Andreje Kosticyna a Davida Aebischera do Bostonu za Brada Stuarta či Davida Aebischera,Sergeje Samsonova a Craiga Riveta do Philadelphie za Roberta Esche a Joni Pitkanena. Hodně bylo též napsáno o možném příchodu Petera Forsberga do Montrealu.

Petr Průcha či Mike Knuble?

21. 1. 2007 Petr Průcha by se mohl stát novou posilou Stars. Stěhovat do Dallasu by se mohl i Mike Knuble. Stars se již delší dobu potýkají se střílením branek, příchod těchto hráčů by rozhodně mohl pomoci.

Výprodej Floridy?

9. 1. 2007 Florida je již pod palbou telefonátů z ostatních týmů NHL, které mají šanci na postup do playoff. Nabídnout mohou hráče jako je Gary Roberts, Josef Stümpel, Martin Gelinas, Chris Gratton a Todd Bertuzzi.

Výprodej Blues?

9. 1. 2007 Pokud nebudou mít St. Louis Blues naději na playoff, vymění některé hráče základní sestavy. Mezi těmi, kdo by mohli klub opustit je Keith Tkachuk, Bill Guerin, Eric Brewer, Martin Ručinský, Dallas Drake a Petr Čajánek.

Ducks shání obránce

3. 1. 2007 Anaheimu se zranil Chris Pronger a Francois Beauchemin. Ducks za ně prý shání náhradu. Posílit by je mohl Nick Boynton z Phoenixu nebo Eric Brewer ze St. Louis. Ve hře je taky příchod Briana Leetche, který je zatím bez smlouvy.

Webhosting Web4U | Redakce | Diskuze | RSS | Propagace | Reklama u nás

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist