Dallas Stars cz Výměny a spekulace z NHL
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání  

Výměny a spekulace v NHL

Duben 2006

Jevgenij Nabokov za Martina St. Louise?

26. 4. 2006 V jedněch kanadských novinách se objevila spekulace o možné posezónní výměně Jevgenije Nabokova za Martina St. Louise. Mno, výměna by to byla vskutku monstrózní. Právě proto se mi nezdá jako příliš pravděpodobná.

Curtis Joseph má jasno

26. 4. 2006 Brankář Curtis Joseph má o svém budoucím působišti jasno. Před pár dny totiž v kanadské televizi na otázku, kde by chtěl v příští sezóně hrát, odpověděl, že uvažuje pouze o dvou možnostech. O Phoenixu a o Torontu.

Jean Sebastian Giguere málem změnil klub

24. 4. 2006 GM Ducks Brian Burke prý před uzávěrkou přestupů málem vyměnil J. S. Giguera do jiného klubu. Má totiž zato, že budoucnost Ducks je spojena se jménem Ilja Bryzgalov. Giguerovi končí příští rok smlouva, a tak je klidně možné, že dojde po letošním playoff k jeho výměně. Cena však bude pro případného zájemce hodně vysoká.

Jestřábi chtějí lovit

19. 4. 2006 Hawks budou chtít po sezóně posílit o nějakého „velkého“ hráče, opravdovou hvězdu. V úvahu připadá například Jason Arnott, Patrik Eliáš, Todd Bertuzzi, Marc Savard či Mark Parrish.

Zdeno Chára bude mít hodně nabídek

18. 4. 2006 Zdeno Chára bude mít podle všeho hodně nabídek. Ottawa si ho pochopitelně bude chtít udržet, dalšími zájemci o jeho služby jsou Florida, Toronto a Boston.

Anson Carter chce víceletou smlouvu

18. 4. 2006 Anson Carter by rád zůstal ve Vancouveru, ale pouze za předpokladu, že mu bude nabídnuta smlouva na více let a více dolarů. Tento rok si vydělal pouze 1 milion dolarů. Případným zájemcem o jeho služby je Toronto, které ho chtělo i loni, ale nakonec dalo přednost Ericu Lindrosovi a Jasonovi Allisonovi.

Jackets musí stabilizovat soupisku

18. 4. 2006 David Výborný, Manny Malhotra, Trevor Letowski a Radoslav Suchý mají zájem zůstat v Columbusu. Podmínkou Výborného je dvouletá smlouva na 2,4-3 miliony dolarů. GM Jackets Doug MacLean však všechny ujistil, že navýšení platového stropu nehraje žádnou roli, protože Jackets nemají tolik finančních prostředků. Výše zmínění hráči však nebudou mít žádné přehnané finanční požadavky, a tak by neměl být problém s nimi nové smlouvy uzavřít.

Todd Bertuzzi se asi přestěhuje

18. 4. 2006 Canucks pravděpodobně nebudou mít dostatek financí na to, aby podepsali nové smlouvy s Jovanovskim, Sedinovci a Ansonem Carterem. Odejít by mohl Todd Bertuzzi, kterému se letos příliš nedařilo. Zájem o něj má především Florida.

Bruins chtějí Tanabeho

12. 4. 2006 Bruins prý využijí své možnosti a nabídnou Davidu Tanabemu návrh nové smlouvy. Plánované změny v kádru Medvědů by se ho tedy neměly týkat.

Keith Primeau ještě není zdráv

12. 4. 2006 Keith Primeau bude potřebovat ještě více času, aby se úplně zotavil z posledního otřesu mozku. Tento týden chtěl začít trénovat a plánoval návrat do sestavy Flyers v playoff, nicméně problémy stále přetrvávají. Pravděpodobně bude rád, pokud bude Flyers k dispozici pro příští sezónu.

Keith Primeau trénoval s Flyers!

11. 4. 2006 Keith Primeau poprvé od posledního otřesu mozku trénoval s Flyers. Není vyloučeno, že by mohl v letošním playoff nastoupit.

Luc Robitaille po této sezóně skončí!

11. 4. 2006 Dnes odpoledne by měl oznámit ukončení kariéry Lucky Luc! Poslední sezóna u Kings se mu však moc nepovedla.

Kde zakotví Mark Parrish a Marián Gáborík?

10. 4. 2006 Mark Parrish bude moci po sezóně vybírat z několika nabídek. Mluví se o tom, že by mohl podepsat novou smlouvu s Wild, případně s Bruins. Ale Wild budou rozhodně největšími favority. Pokud Wild dostatečně posílí, mohl by v týmu zůstat i Marián Gáborík, pokud však Wild nebudou při nakupování příliš aktivní, mohlo by slovenské eso zamířit jinam.

Richard Zedník bude asi odejit z Montrealu

5. 4. 2006 Kvůli nízké produktivitě je Richard Zedník momentálně na indexu GM Boba Gaineyho. Habs se ho snažili vyměnit ještě před uzávěrkou přestupů a zřejmě se ho přes léto zbaví nadobro. Jeho problémem je především neschopnost přispůsobit se „nové“ NHL.

Boston čekají změny

5. 4. 2006 Přes léto dojde k několika změnám v kádru Bostonu, zřejmě bude i několik hráčů vykoupeno ze smluv. Mezi ně patří Shawn McEachern či Alexej Žamnov. V úvahu přichází i výměny některých hráčů. Jasné již také je, že si Bruins chtějí ponechat výběr v prvním kole letošního draftu.

Webhosting Web4U | Redakce | Diskuze | RSS | Propagace | Reklama u nás

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist