Dallas Stars cz Výměny a spekulace z NHL
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání  

Výměny a spekulace v NHL

únor 2006

Mark Recchi do Philadelphie?

23. 2. 2006 Hovoří se o možném návratu Marka Recchiho zpět do Philadelphie. I když nedávno dal Pittsburgh najevo, že má o Recchiho služby i nadále zájem, jeho budoucnost u Tučňáků je nejistá.

Phoenix začne rozprodávat

22. 2. 2006 Opustit Kojoty by mohl brankář Curtis Joseph, obránci Derek Morris, Dennis Gauthier, Sean O‘Donnell nebo Paul Mara, a útočníci Mike Comrie, Mike Johnson, Mike Ricci nebo Geoff Sanderson. O obránce Phoenixu by mohl mít zájem zejména Boston, Carolina, Philadelphie, LA, Vancouver či NYR. O útočníky se nejspíš popere Calgary, New Jersey nebo LA.

Jean Sebastian Giguere by mohl odejít

18. 2. 2006 Giguere letos nepředvádí to, co před pár lety. Ilja Bryzgalov chytá letos celkem dobře, jeho statistiky jsou s těmi Giguerovými srovnatelné. Několik celků bude mít zájem posílit o dobrého brankáře, kdo však uloví Michelina Giguera je otázkou? Colorado? Edmonton? LA? Vancouver? Tampa Bay?

Keith Tkachuk do New Yorku?

16. 2. 2006 Pokud by kývl na výměnu, mohl by se přestěhovat k Rangers, případně k Devils.

Blue Jackets nabízí hráče

16. 2. 2006 Jackets se chtějí zbavit tří hráčů. Je mezi nimi i Jan Hrdina, dále Luke Richardson a Cale Hulse. Naopak nehtějí vyměnit brankáře Marca Denise.

Brendan Witt se konečně dočká výměny

16. 2. 2006 Washington je prý konečně připraven vyměnit obránce Brendana Witta. Mezi zájemce patří především Toronto, Tampa Bay a Nashville.

Philadelphia chce ještě posilovat

16. 2. 2006 Philadelphia chce ještě posílit. Po zisku Petra Nedvěda má zájem ještě o nějakého zkušeného veterána. Mluví se o Marku Parrishovi či o Dallasu Drakeovi.

Kam zamíří Vesa Toskala?

14. 2. 2006 Vesa Toskala se po této sezóně stane neomezeným volným hráčem a vzhledem k tomu, že vedení Sharks dalo jasně najevo, že počítají s Nabokovem na post jedničky, je možné, že Toskala změní do uzávěrky přestupů své působiště. Sharks si ho totiž mohou ponechat jako dvojku až do konce letošní sezóny, potom ale za něj nic nedostanou. Druhou variantou je, že ho vymění a alespoň něco za něj dostanou.

Kings shánějí obránce

13. 2. 2006 LA Kings se prý budou snažit před uzávěrkou přestupů získat kvalitního defenzivního obránce. Mluví se o jejich možném zájmu o Brendana Witta, Ruslana Saleje, Jassena Cullimora, Lukea Richardsona, Calea Hulse či Willie Mitchella. Kačeři však nebudou chtít Saleje vyměnit právě ke Kings, k diviznímu rivalovi, a Minnesota nebude chtít vyměnit Mitchella. Brendan Witt vypadá jako pravděpodobná posila Kings.

Ottawa chtěla získat Olli Jokinena

12. 2. 2006 Ottawa se v poslední době snažila posílit o Olli Jokinena. Zatím neúspěšně, k výměně však přesto může dojít po olympijské pauze. Senators by se však museli vzdát služeb Martina Havláta a museli by též obětovat výběr v prvním kole draftu.

Změny asi přijdou i v Ottawě

11. 2. 2006 Ottawě se v poslední době nadaří. Z posledních 7 zápasů vyhrála jen dva. I když GM Senators John Muckler nechce dělat předčasné závěry a nějaké unáhlené změny, podle mého názoru k nim ale dojde. Již dříve se mluvilo o možném odchodu Václava Varadi.

NY Islanders připravují výprodej

10. 2. 2006 Vidina play off jim zřejmě již utekla, a tak se Islanders připravují alespoň na to, jak ušetřit nějaký ten dolar. Mluví se o odchodu několika hráčů. Oleg Kvaša je letošním velkým zklamáním a Islanders se ho budou chtít zbavit, Shawn Bates, Mike York a Mark Parrish pravděpodobně přitáhnou více pozornosti na přestupovém trhu. Mark Parrish již dřívě vyjádřil přání podepsat v létě smlouvu s Minnesotou, a tak je celkem možné, že se mu přání hrát za Wild splní i dříve.

Mark Parrish do Phoenixu či Minnesoty?

8. 2. 2006 Scouti Phoenixu a Minnesoty pozorují poslední zápasy Islanders. Zájem prý mají o Marka Parrishe a Brenta Sopela.

Přestupy budou zmraženy

7. 2. 2006 Od 10. 2. 2006 dojde v NHL opět ke zmražení přestupového trhu. Měnit se opět začně až 27. 2. 2006. Uzávěrka přestupů je potom 9. 3. 2006. Od 27. 2. 2006 tedy začne opravdu velký kolotoč výměn. V lednu a únoru se nikdy moc nemění a tento rok je to ještě umocněno platovým stropem. Všichni totiž čekají, až bude vyplacena pokud možno co největší část hráčovy mzdy. A tudíž i ta část za olympijskou pauzu.

Wild budou prodávat?

7. 2. 2006 Kromě brankářů by mohli Wild vyměnit ještě některé obránce. Willie Mitchell, Filip Kuba, Andrej Zjuzin nebo Daniel Tjärnqvist by mohli opustit klub. I když odchod Kuby nebo Mitchella se nezdá zrovna pravděpodobný.

Jeff Friesen může změnit dres

7. 2. 2006 Jeff Friesen by mohl být před uzávěrkou přestupů vyměněn. Vzhledem k jeho letošním výkonům a ke zdravotním problémům, které ho letos sužují, je jasné, že Caps za něj nedostanou mnoho.

Atlanta bude posilovat

6. 2. 2006 Jak jsme již psali, Atlanta shání specialistu na vhazování. Že bude před uzávěrkou přestupů posilovat, to je již jasné. Atlanta je momentálně 1,5 milionu pod platovým stropem. Pokud najdou toho pravého hráče do 3 milionů, jsou připraveni obětovat jednoho z křídelníků.

Olli Jokinen odmítl návrh Floridy

3. 2. 2006 Kapitán Floridy Panthers Olli Jokinen odmítl návrh smlouvy, který mu vedení týmu v týdnu předložilo. Jednalo se o novou smlouvu na 4 roky za 16 milionů dolarů. Pokud by Jokinen odešel, rozhodně to ovlivní i rozhodování Roberta Luonga o nové smlouvě s Pantery.

Webhosting Web4U | Redakce | Diskuze | RSS | Propagace | Reklama u nás

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist