Dallas Stars cz Výměny a spekulace z NHL
Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání  

Výměny a spekulace v NHL

červenec 2006

Vitaly Vishnevski v Anaheimu nechtěný

31. 7. 2006 Poté, co mu byl v arbitráži přiznán platový nárůst na 1,55 milionů dolarů za sezónu, odfaxoval GM Ducks Brian Burke 29 ostatním týmům, že Vishnevski je k mání a čekal na nabídky. Ozval se však jen jeden tým a jeho nabídka se Anaheimu nelíbila. Hráčův agent dokonce prohlásil, že si Vitaly přeje výměnu někam, kde budou schopni ocenit jeho služby.

Petr Sýkora do Edmontonu?

30. 7. 2006 Petr Sýkora prý momentálně jedná s Edmontonem o svém budoucím angažmá. Prý by mohl v krátké době podepsat jednoletou smlouvu znějící na 2,8 – 3 miliony dolarů.

St. Louis zatím tápe

27. 7. 2006 St. Louis kontaktovali exbrankáře Detroitu Manny Legaceho. Mají o něj zájem. Dále se prý zajímají o Radka Dvořáka.

Situace v NJ

27. 7. 2006 Různá média přináší odlišná čísla co se týče situace kolem platového stropu Devils. Momentálně jsou prý mezi 45,5 -46,5 miliony dolarů. Situace s Mogilnym se má tak, že si v minulé sezóně poranil bok a NJ by ho mohli zapsat na IR, ale NHL by to nemusela uznat, protože se mu to stalo při hře na farmě. Mluví se též o tom, že Lou Lamoriello by mohl přesvědčit poslední hráče bez smlouvy, aby podepsali za méně peněz, aby tým zůstal pohromadě. Potom by stačilo zbavit se pár hráčů. Adepty by byli: Sergei Brylin, Richard Matvichuk, Brad Lukowich a Jason Wiemer.

Detroit shání útočníka, obránce a brankáře

26. 7. 2006 Shanahan dal přednost Rangers, Red Wings za něj ještě shání náhradu. GM Holland prohlásil, že Wings jsou blízko dohodě s kvalitním obráncem, který může hrát 20 minut za zápas. Mluví se o jejich zájmu o Briana Leetche, Danny Markova či Seana Hilla. Ed Belfour dal přednost Floridě, Red Wings se tak zaměřují na možnou výměnu. V jejich hledáčku je Jean-Sebastien Giguere, Jevgenij Nabokov, Vesa Toskala, Martin Biron a Robert Esche. Asi největší zájem mají o Martina Birona, případně o Vesu Toskalu.

Scott Gomez zamíchá kartami

26. 7. 2006 Gomez vyhrál arbitráž, problémem však je jeho plat, který dostal Devils přes hranici 44 milionů dolarů (platový strop). A to ještě zbývá podepsat Briana Giontu, Davida Halea, Paula Martina, Erika Rasmussena a náhradního brankáře. Lou Lamoriello bude muset udělat zásadní změny v týmu. Uvidí se, jestli vymění Gomeze anebo si jej ponechá a vymění někoho jiného. Alexander Mogilny a Dan McGillis asi zůstanou i nadále na farmě, okolnosti by však mohly Lou Lamoriella donutit k jejich návratu do prvního týmu. Očekává se, že spíše zůstanou na farmě a Gomez bude vyměněn.

Brian Leetch do Bostonu nebo Detroitu?

26. 7. 2006 Brian Leetch jedná s Bruins o podmínkách nové smlouvy. Zájem o něj mají i Rangers a Red Wings. Red Wings dali před nedávnem jasně najevo, že ještě shání nějakého obránce, je tedy možné, že jím bude právě Leetch.

Velká výměna na obzoru?

26. 7. 2006 V několika zámořských médiích se objevila informace, že Edmonton, Buffalo a Vancouver připravují další letošní trojsměnu. Buffalo potřebuje uvolnit nějaké mzdové prostředky, neboť mají hodně arbitráží a dají se očekávat velké nárůsty platů. Vancouver i Edmonton zase potřebují posílit. Buffalo bude zřejmě týmem, který bude inkasovat mladší a lacinější hráče, případně drafty.

Daniel Briere možná z Buffala odejde

24. 7. 2006 V arbitrážním řízení vyhrál na celé čáře – smlouvu na jeden rok a 5 milionů dolarů. Buffalo však nebude mít dostatek financí na všechny hráče loňského kádru, neboť skoro všichni požadují zásadní finanční nárůst. Nyní se čeká, jestli Buffalo akceptuje rozhodnutí arbitráže a podepíše s Brierem smlouvu. Podle zákulisních informací nabídne Buffalo Brierovi pětiletou smlouvu na 25 milionů dolarů a hned poté ho vymění. Mezi zájemci o jeho služby je Atlanta, LA a Montreal. Pokud však v Buffalu zůstane, bude muset odejít někdo jiný.

Florida řekla Belfourovi NE!

20. 7. 2006 Florida si na poslední chvíli rozmyslela podpis Eddie Belfoura a raději se spolehne na Alexe Aulda. Belfour tak nejspíš obrátí svou pozornost zpět k Detroitu nebo jinému zájemci, tedy pokud se nějaký naskytne.

Ed Belfour nakonec na Floridu?

20. 7. 2006 Ed Belfour by mohl ještě dnes podepsat smlouvu s Panthers. Prošel fyzickými testy, čeká se na výsledky magnetické rezonance. Pokud i ty budou OK, není důvod podpis smlouvy odkládat. Belfour by si na Floridě měl s bonusy přijít až na 1 milion dolarů.

Kyle Calder bude vyměněn?

15. 7. 2006 Objevují se spekulace, že by mohl být k dispozici tento hráč Chicaga. Kyle Calder totiž požaduje jen jednoletou smlouvu, aby si mohl příští rok vyzkoušet trh s volnými hráči. Že by další výměna Chicaga?

Eric Lindros do Dallasu nebo Edmontonu?

14. 7. 2006 Eric Lindros navštívil Dallas a Edmonton, aby si vyslechl nabídky od těchto klubů a poznal jejich záměry. Dalším zájemcem jsou NY Islanders. Toronto nabídlo Lindrosovi již dříve smlouvu na 750.000 dolarů, Lindros však požaduje alespoň to, co loni vydělával hráč 4. formace Leafs, Tie Domi, tedy 1.250.000 dolarů.

Greg Johnson do Ottawy?

13. 7. 2006 Bývalý kapitán Nashvillu je prý v hledáčku Ottawy. Další možností je pro Ottawu Yanic Perreault, případně Mike Peca. Ten ale chce hrát v Torontu a Ottawa by na něj nemusela mít dostatek prostředků.

Petr Sýkora má hodně nabídek

13. 7. 2006 Petr Sýkora se k Rangers nevrátí a ani to prý neměl v úmyslu. Má dalších šest nabídek, ze kterých vybírá. Mezi nimi však nejsou ani Devils, ani Islanders.

Jim Dowd asi zůstane v Coloradu

11. 7. 2006 Jim Dowd chce uzavřít novou smlouvu s Avs. Jednání stále pokračují. Pokud by však nepodepsal v Coloradu, má ještě jednu nabídku od týmu z východu. Možná by mohlo jít o Canadiens.

Ed Belfour do Detroitu

11. 7. 2006 Dnes by mělo vedení Red Wings oznámit podpis smlouvy s Edem Belfourem. Jednali i s Dominikem Haškem. S tím se však zřejmě na smlouvě nedomluví.

Rozdílné osudy Petra Sýkory a Martina Ručinského?

10. 7. 2006 Jednání mezi Rangers a Martinem Ručinským neustále probíhají a vypadá to, že by se obě strany mohly dohodnout na jednoleté smlouvě. Podpis Brendana Shanahana v praxi zřejmě znamená, že Petr Sýkora za Rangers už hrát nebude. Tedy aspoň ne v následující sezóně. Mluví se o velkém zájmu Montrealu o jeho služby.

Petr Sýkora a Martin Ručinský vyjednávají

8. 7. 2006 Petr Sýkora i Martin Ručinský vyjednávají s vedením Rangers o nových kontraktech. Klub má zájem na jejich angažování, ale jen za tu správnou cenu.

Danny Markov zatím vyčkává

8. 7. 2006 Obránce Danny Markov má hned několik nabídek. Zájem o něj projevili Florida Panthers, Vancouver Canucks, Edmonton Oilers a Detroit Red Wings.

Jan Bulis těsně před podpisem smlouvy

8. 7. 2006 Jan Bulis je již téměř dohodnutý na nové smlouvě. Zbývá dojednat ještě některé detaily. Zatím však není jasné, který klub je Bulisovým budoucím zaměstnavatelem.

Manny Legace je zklamaný

8. 7. 2006 Dosud totiž nedostal ani jednu nabídku angažmá. Legace je zklamaný, neboť se mu sezóna povedla a očekával nabídku alespoň od jednoho až dvou klubů. Je evidentní, že jeho výkony všichni posuzují podle hry v playoff a ne podle výsledků ze základní části.

Mike Peca chce hrát za Toronto

7. 7. 2006 Peca se chce vrátit zpět na východ. Jeho snem je hrát za Leafs. Pokud by ho Leafs podepsali, museli by se zřejmě rozloučit s Robertsem a Lindrosem. Peca totiž loni pobíral 4 miliony dolarů a i když by šel s platem dolů jen kvůli návratu na východ či ještě lépe do Toronta, pořád by to byl pro Maple Leafs pořádný zásah do rozpočtu.

Montreal těžko shání posily

7. 7. 2006 Nejnověji se mluví o jejich zájmu o Simona Gagneho, Petra Sýkoru a Toma Potiho.

Ed Belfour do Detroitu!

7. 7. 2006 Legendární brankář zřejmě ještě dnes či zítra podepíše novou smlouvu s Detroit Red Wings. V Detroitu totiž prošel fyzickými testy.

Eric Lindros chce zůstat v Torontu

6. 7. 2006 Eric Lindros vyjádřil touhu zůstat v Torontu. GM Leafs prý má o jeho služby zájem, nabízí však méně dolarů než za kolik hrál Lindros loni, tedy 1,55 milionu dolarů. Bude se tedy muset Lindros uskromnit?

Havlát bude zřejmě vyměněn

6. 7. 2006 Ottawa se snaží vyměnit Martina Havláta. Mezi zájemci o jeho služby je San Jose Sharks, New York Rangers, Dallas Stars a Chicago Blackhawks. Problémem je to, že Havlát trvá na podpisu jednoleté smlouvy.

Webhosting Web4U | Redakce | Diskuze | RSS | Propagace | Reklama u nás

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist