Aktuality

Stephane Robidas dodatečně nominován do All-Stars Game!

Obránce Stars Stephane Robidasbude muset změnit své plány na nadcházející víkend. Byl totiž dodatečně nominován do výběru hvězd západní konference, které se zúčastní 57. All-Star Game. Ta se uskuteční v neděli 25. ledna v Bell Centre v Montrealu. Robidas, coby rodinný typ, už také plánuje výlet s rodinou do Disney Worldu v Orlandu. Určitě si ale pauzu zaviněnou All-Star game pořádně užije.

V sobotu večer se dallaský obránce dozvěděl tuto vynikající zprávu přímo od generálního manažera Stars Lese Jacksona. Nominace však ještě není oficiální, stejně tak zatím není jasné, koho Robidas ve výběru hvězd nahradí. Oficiální vyhlášení je však pouhou formalitou. Jednoznačné ale je, že Robidas dostal přednost před Robem Blakem, Brianem Rafalskim, Scottem Niedermayerem či Chrisem Prongerem.

„Je to úžasné. Les mi v sobotu večer zavolal, myslel jsem si, že si ze mě dělá srandu. Tak jsem se ho zeptal, jestli si dělá srandu anebo jestli je to pravda. On na to odpověděl, že o takové věci se nežertuje. Zeptal se mě, jestli chci jet a já jsem řekl ano.“
obránce Stars Stephane Robidas

Pro Montreal to bude velký svátek, neboť místní Canadiens letos oslaví 100 let od svého založení. O to větší cenu to bude mít pro Stephanea Robidase, neboť sám se nedaleko Montrealu narodil, prožil tu mládí coby fanda Habs a poté dokonce za tento klub několik sezón hrál. Navíc bude letošní All-Stars Game jeho prvním zápasem hvězd v kariéře.

„Zúčastnit se All-Star Game, to je neuvěřitelné, navíc to bude v Montrealu, kde jsem s kariérou začínal. Vyrůstal jsem jako fanda Montrealu Canadiens a odehrál jsem zde své první dvě sezóny v NHL, takže pro mě je to o to výjimečnější.“
obránce Stars Stephane Robidas

K nominaci Stephanea Robidase se vyjádřil i trenér Stars Dave Tippett, pro kterého je v této sezóně, stejně tak jako v té loňské, Robidas obráncem číslo jedna.

„Je to velice zasloužené, velice zasloužené. On prostě umí všechno. Bude to pro něj vzrušující hrát v Montrealu.“
trenér Stars Dave Tippett

Do Montrealu se tak vypraví hned tři zástupci Stars. Mike Modano byl jmenován do výběru hvězd již dříve, James Neal se zase zúčastní sobotní YoungStars Game.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *