Aktuality

Začalo hlasování na All-Star Game 2008

Od 14. listopadu 2007 do 2. ledna 2008 proběhne hlasování, které fanouškům z celého světa nabídne možnost vybrat 10 nejlepších hráčů NHL a umožnit jim tak start na letošní All-Star Game. Víkend All-Star proběhne ve dnech 26. a 27. ledna 2008 a bude v sobě zahrnovat, kromě právě zmíněné All-Star Game, i klání nejlepších juniorských celků Západu a Východu a soutěž v dovednostech.

Hlasování bude opět jako před rokem probíhat zcela digitálně a to formou formuláře na stránkách nhl.com. Je neomezené a je tedy dovoleno hlasovat více než jednou.

Fanoušci Dallas Stars budou mít opět jako před rokem na výběr ze čtyř hráčů svého oblíbeného klubu. Jsou jimi kapitán Stars Brenden Morrow, střední útočník Mike Modano, obránce Sergej Zubov a gólman Marty Turco.

Mimo těchto čtyř nasazených hráčů budou mít příležitost prosadit se do nejlepší pětičlenné formace Západní konference i ostatní hokejisté Stars, kteří se při selekci ze seznamu nenominovaných hráčů vepíšou na místo posledního člena hvězdné formace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *