Lundqvist vychytal Stars

Domácím zápasem po návratu z Kanady chtěli hvězdy z Dallasu navázat na šňůru vítězství. Do American Airlines Center přiletěli jezdci z New Yorku v čele s Bradem Richardsem.

451281277_slideJako první se trefili Rangers. Rick Nash se po rychlé přesilovkové rozehrávce dostal sám před Lehtonena a kličkou mu nedal nejmenší šanci.Na druhé straně kouzlil Lundqvist, který vychytal velkou šanci Garbutta.

Ve druhé třetině se ocitl ve velké šanci Tyler Seguin, ale na Lundqvista nevyzrál. To se povedlo až v přesilové hře, Stephan Robidas propálil vše, co mu stálo v cestě.

Další změnu skóre přinesla 3. třetina, kde se v rychlém sledu trefili Kreider a Moore a poslali Rangers do vedení o dvě branky. Alex Chiasson sice snížil na 2:3, ale ani to nepomohlo Stars a v záverečném tlaku si New York výhru pohlídal.