Dallas Stars czDallas Stars cz
Stránky o Dallas Stars, klubu NHL

Aktuality sezóny 2004/05

Starší aktuality

 30. 6. 05 Tippett prodloužil stávající smlouvu R. Štolpa

V úterý 28. června oficiálně oznámilo vedení Dallas Stars, že se dohodlo s trenérem Davem Tippettem na dvouletém prodloužení stávajícího kontraktu.

 22. 4. 05 Turco a Morrow v kanadské nominaci R. Štolpa

Brankář Dallasu Stars Marty Turco a křídelní útočník Brenden Morrow figurují na soupisce kanadského národního týmu pro nadcházející Mistrovství světa v ledním hokeji, které se uskuteční ve Vídni.

 14. 4. 05 Modano jede na Mistrovství světa K. Šamulák

Již teď je jasné, že trumfem amerického reprezentačního výběru ve Vídni bude jeho lídr a zároveň největší hvězda - Mike Modano.

 27. 1. 05 Miettinen poprvé nastoupil za Hamilton R. Štolpa

Poprvé v letošní sezóně nastoupil k soutežnímu utkání Antti Miettinen. Na vině bylo zranění ramene, které ho až doposud nepustilo do hry.

 18. 1. 05 Jokinen a Tjärnqvist se představili na Super Six R. Štolpa

V uplynulém týdnu proběhl v ruském Petrohradu první ročník turnaje hokejových mistrů z Česka, Německa, Finska, Švédska, Slovenska a Ruska, pod názvem Super Six.

 7. 1. 05 Shawn Belle potřetí zlatý R. Štolpa

Shawn Belle přišel do Dallasu 25. června 2004 výměnou za Jasona Bacashihuu. Již v té chvíli se mohl chlubit dvěma zlatými medailemi.

 7. 1. 05 Jaroslav Svoboda posílil extraligový Třinec R. Štolpa

Ve včerejší aktualitě, která se týkala aktivit hráčů Dallasu po dobu výluky v NHL jsme uvedli, že Jaroslav Svoboda hraje 1. ligu v Olomouci. Dnes už to není pravda. Svoboda totiž posílil třinecké Oceláře.

 6. 1. 05 Co dělají Hvězdy v době výluky? R. Štolpa

Přerušená sezóna se pomalu blíží již ke své pomyslné polovině. Je proto nejvyšší čas si alespoň krátce připomenout některé hréče Dallasu a zmínit se o tom co dělají.

 30. 9. 04 Patrick Traverse doplnil soupisku Stars D. Brunclík

Dallas Stars podepsali s obráncem Patrickem Traversem jednoletou smlouvu.

 10. 8. 04 Jaroslav Svoboda se upsal Dallasu D. Brunclík

Jaroslav Svoboda podepsal novou jednoletou smlouvu s roční opcí.

 4. 8. 04 Stu Barnes prodloužil se Stars D. Brunclík

Jak to tak vypadá, Stu Barnes zůstane u Stars ještě několik let. Tento univerzální útočník totiž včera podepsal prodloužení stávající smlouvy.

 3. 8. 04 Brett Hull zase Hvězdou ? D. Brunclík

Brett Hull je prý už neoficiálně Hvězdou. Vše je prý již domluveno. V nejbližších několika dnech (nejpozději do týdne) by měl se Stars podepsat novou jednoletou smlouvu znějící na 2 – 2,5 milionu dolarů za sezonu.

 25. 7. 04 Jeff MacMillan podepsal s Rangers R. Štolpa

Dvacátého druhého července oznámilo vedení New York Rangers informaci, podle které se dohodlo na nové smlouvě nejen s Karlem Rachůnkem, ale také s Jeffem MacMillanem. Jeff se stal prvního července volným agentem bez omezení.

 17. 7. 04 Richard Matvichuk podepsal New Jersey R. Štolpa

Prvního července se Richard Matvichuk stal poprvé v kariéře volným agentem bez omezení. Doug Armstrong navrhl Matvichukovi, aby si vyzkoušel možnost stát se volným agentem a otestoval svou cenu na trhu. V pondělí 12. července pak Matvichuk podepsal čtyřletý kontrakt s New Jersey Devils.

 5. 7. 04 Volní agenti Radek Štolpa

Prvního července se otevřel trh s volnými agenty a my Vám zde přinášíme jejich úplný seznam. Týká se samozřejmě pouze hráčů Dallasu Stars.

 3. 7. 04 Aaron Downey podepsal jako volný agent Radek Štolpa

Jen necelých dvanáct hodin byl Aaron Downey volným agentem. Pak s ním Hvězdy podepsaly jednoroční smlouvu, podle které si Downey vydělá 425 000 dolarů.

 2. 7. 04 Jaroslav Svoboda je v Dallasu Radek Štolpa

Jaroslav Svoboda přichází do Dallasu z Caroliny, když opačným směrem putuje výběr ve čtvrtém kole draftu 2005.

 2. 7. 04 Niko Kapanen podepsal novou smlouvu Radek Štolpa

Niko Kapanen podepsal s vedením Dallasu Stars nový jednoletý kontrakt. Kapanen, který měl status volného agenta s omezením si připíše na své konto 500 000 dolarů.

 2. 7. 04 Shawn Belle výměnou za Bacashihuu Radek Štolpa

Shawn Belle, tak se jmenuje nový obránce u Dallas Stars. St. Louis Blues a Dallas Stars se den před vstupním draftem, tedy 25. června, dohodli na hráčské výměně. Z Dallasu odchází brankář Jason Bacashihua a St. Louis opouští Shawn Belle.

 30. 6. 04 Arnott a Klemm prodloužili Radek Štolpa

Ve čtvrtek 24. června přibyli na seznam hráčů s podepsaným kontraktem pro nadcházející sezónu další dva hokejisté. Centr Jason Arnott podepsal kontrakt v délce jednoho roku a obránce Jon Klemm podepsal dvouletou smlouvu s ročním opčním právem.

 29. 6. 04 DiMaio a Sweeney podepsali roční kontrakt Radek Štolpa

V pondělí 14. června oznámilo vedení Dallasu, že se dohodlo na novém jednoročním kontraktu a útočníkem Robem DiMaiem a obráncem Donem Sweeneym.

Web4u

Reklama

Dobyli jsme Vídeň

Shrnutí mistrovství světa ve Vídni, kde čeští reprezentanti vybojovali zlaté medaile
www.marken.cz

Češi a Slováci v dějinách NHL

Osudy více než dvou desítek čechů a slováků v NHL
www.marken.cz

Prohockey

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist