Dallas Stars czDallas Stars cz
Stránky o Dallas Stars, klubu NHL

 4. 8. 04 Stu Barnes prodloužil se Stars  David Brunclík

Stu Barnes zůstane u Stars ještě několik let

Stu Barnes

Jak to tak vypadá, Stu Barnes zůstane u Stars ještě několik let. Tento univerzální útočník totiž včera podepsal prodloužení stávající smlouvy.

Ta mu zaručovala příjem 2,8 milionu dolarů za sezonu a měla skončit po nadcházející sezoně. Došlo tedy k její úpravě, a to jak v otázce financí, tak její délky.

Stávající smlouva byla prodloužena o dva roky a Stu Barnes bude nadcházející sezonu pobírat o 800 000 dolarů méně, než kolik mu zaručovala původní smlouva, tedy 2 miliony dolarů. Ve zbylých dvou sezonách bude pobírat plat 1,5 milionu dolarů za sezonu.

"Rád bych tu odehrál zbytek své kariéry."
Stu Barnes

33-letý Stu Barnes se stal teprve sedmým hráčem základního kádru Stars, který má podepsanou smlouvu i na sezonu 2005/2006 (celkově podepsaných jich má Dallas dvanáct). Těmito hráči jsou: Bill Guerin, Jere Lehtinen, Jon Klemm, Pierre Turgeon, Marty Turco a Philippe Boucher. Výdaje na platy těchto sedmi hráčů jsou již teď 28,5 milionu dolarů.

V minulé sezoně odehrál za Stars 77 zápasů s bilancí 11 gólů a 18 asistencí. V play off nezaznamenal v 5 zápasech ani jeden bod. Do Dallasu byl vyměněn v roce 2003 v rámci posilování před play off za Mika Ryana a výběr v druhém kole draftu roku 2003. V základní části sezóny 2002/03 odehrál za Stars 13 utkání s bilancí 2 gólů a 5 asistencí. V play off 2003 pak ve 12 zápasech vstřelil dvě branky a na tři přihrál.

Související články

šipka Použité zdroje: DFW.com Andrewsstarspage.com
šipka Počet shlédnutí článku 131015

Komentáře

Žádné komentáře

Přidej komentář

Web4u

Reklama

Dobyli jsme Vídeň

Shrnutí mistrovství světa ve Vídni, kde čeští reprezentanti vybojovali zlaté medaile
www.marken.cz

Češi a Slováci v dějinách NHL

Osudy více než dvou desítek čechů a slováků v NHL
www.marken.cz

Prohockey

Web4U | Redakce | Převodovka | RSS | Propagace | Reklama u nás | Mapa

© Loga a známky NHL, týmu Dallas Stars a ostatních týmů jsou ochrannými známkami NHL Enterprises nebo jejich vlastníků.

TOPlist